0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
burcunuzu yaziniz

34 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yay bendeeeee
(224 puan) tarafından
Yay burçları özgürlüğü sever. Görünüşe göre sadece kendilerini düşünüyorlar. Kazanan olarak anılmaktan hoşlanırlar, bu yüzden ilk etapta her şeyi yapmaya hazırlar. Onlar için bumerang ilkesi, sürekli küçük ve can sıkıcı sorunlarla karşılaşmak.
tarafından
Aynen Aynen
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Tabi hemen başak
tarafından
Bende burda bekleyim bende basak :D
(224 puan) tarafından
Başak sürekli her şeyden şüphe eder ve sürekli kötüyü düşünür. Evren, böyle bir işaretini affetmez ve onu iyi şanstan mahrum eder. Mantıksız olumsuzluk, bumerang ilkesine göre, aşkta, işte ve finansta tamamen nedensel başarısızlıklara geri döner. Ne kadar şüphe eder ve kötü düşünürse, başarısızlık hep onunla olacaktır.
(5,272 puan) tarafından
Kız valla dogru he
(224 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
(118 puan) tarafından
Bende başak burcuyum ne güzel yorumlamissiniz
0 oy
(15,186 puan) tarafından
Oğlak             
(224 puan) tarafından
Oğlaklar dünyanın krallarını oynamayı sever. Aşırı ciddiler, bu yüzden herkesin onlara gülmesine neden olan komik yada utanç verici durumlar şeklinde bumeranglar onlara geri döner. Bu nadiren olur, ancak uygun bir şekilde gerçekleşir. Yani demek istediğim Oğlaklar kendilerini Kral gibi üstün görürlerse, gülünç duruma düşerler. Kişilik özellikleri ile karıştırılmasın. Bu sadece kendini üstün gören Oğlakların yaşayacağı geri dönüş:)
(15,186 puan) tarafından
Teşekkürler ☺️
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Kovaaaaa canım 
(224 puan) tarafından
Kovalar kendilerini dünyayı belalardan ve felaketlerden kurtarmanın kendi kaderinde olan kahramanlar olarak hayal ederler. Düşüncelerini dünyaya getirmeye, onları diğer insanlara empoze etmeye ve gerçeğe dönüştürmeye çalışırlar, bunun için kader onları aile sorunları ve beklenmedik sorunlarla ciddi şekilde cezalandırır- çoğu zaman en iyi arkadaşları tarafındanbile terk edilirler.
(1,733 puan) tarafından
Ya bı ınsan bundan dolayı nıye cezalandırılır kı nıyetımız ıyı valla :)))
(224 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
(2,688 puan) tarafından
Kovadaşim beni kolay kolay kimse terketmez ama bende herkes dost olmayacağım için terketmekten ziyade ufaktan uzaklaşma gereği duyarım:)).
(1,733 puan) tarafından
Aramızda kalsın beni de :)))) ama burnum da boktan çıkmaz hep bi kaos içindeyim :)))
0 oy
(710 puan) tarafından
İkizler burcuyum bende 
(224 puan) tarafından
Başkalarının onlar için yaptıklarını takdir etmez, bu yüzden genellikle yalnız bırakılırlar. Hayatlarını kurtaranlara, onları sevenlere ve onlara özen gösterenlere karşı anlamsızlıkları ve tam kayıtsızlıkları - onlara sürekli bir bumerang gibi uçan, arkadaşlarını ve sevdiklerini alıp götüren olaylar yaşatır.
(710 puan) tarafından
Yok tutmadı benimki tam tersi bana birisi iyilik etse hiç ama hiç unutmam takdir ederim overim de ama bana öyleleri denk gelmiyor işte :D
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Akreppppppp       
(224 puan) tarafından
Akrepler manipülasyonu sever ve sevdikleri insanlarla iletişim kurmayı kolayca bırakır. Bu yüzden yıldızlar ve Evren onları problemlerle kuşatır, onları iyi ve kötü insanları belirleme yeteneğinden mahrum eder.
(48 puan) tarafından
Çok saçma
(224 puan) tarafından
pekalaa
tarafından
Oooo şeysin knk ozman ateşli:d
0 oy
(897 puan) tarafından
Terazi....... 
(224 puan) tarafından
Terazi Burcu

Terazi çok dikkatsizdir, bu yüzden hayatlarında her zaman birçok zorluk vardır. Nadiren doktora giderler, ne kadar harcadıklarını takip etmezler ve yanlış beslenirler. Sonra neden paralarının az olduğunu ve sağlıklarının kötü olduğunu merak ederler.
(897 puan) tarafından
Ha ****** valla aynısi sjsjsjshdh
0 oy
tarafından
Kova butonuyum
(224 puan) tarafından
Kovalar kendilerini dünyayı belalardan ve felaketlerden kurtarmanın kendi kaderinde olan kahramanlar olarak hayal ederler. Düşüncelerini dünyaya getirmeye, onları diğer insanlara empoze etmeye ve gerçeğe dönüştürmeye çalışırlar, bunun için kader onları aile sorunları ve beklenmedik sorunlarla ciddi şekilde cezalandırır- çoğu zaman en iyi arkadaşları tarafından bile terk edilirler.
tarafından
Pek bagdastiramadim kendimle :) belki yükselenim agirliktadir
0 oy
tarafından

İkizler :D      

(224 puan) tarafından
Başkalarının onlar için yaptıklarını takdir etmez, bu yüzden genellikle yalnız bırakılırlar. Hayatlarını kurtaranlara, onları sevenlere ve onlara özen gösterenlere karşı anlamsızlıkları ve tam kayıtsızlıkları - onlara sürekli bir bumerang gibi uçan, arkadaşlarını ve sevdiklerini alıp götüren olaylar yaşatır.
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤
0 oy
(1,223 puan) tarafından

A  K   R    E   P  :angel:

(224 puan) tarafından
Akrepler manipülasyonu sever ve sevdikleri insanlarla iletişim kurmayı kolayca bırakır. Bu yüzden yıldızlar ve Evren onları problemlerle kuşatır, onları iyi ve kötü insanları belirleme yeteneğinden mahrum eder.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yengeç burcuyum hiç sevmiyorum 
tarafından
Bende merak ettim oğluşum yengeç :D
tarafından
Bende yengeç yukselenimde yengec
(14,428 puan) tarafından
Alın size ana yengeç geldi,gelin kanatlarımın altına.oldukça anaç ımdırrrr yimek yediren size
(224 puan) tarafından
Onları asla bırakmayan Yengeç laneti manipülasyondur. Her şey kontrolleri altındayken buna bayılırlar, bu yüzden olaylar sık sık kontrollerinden çıkar, böylece hayatlarına kaos girer, bu da iyi ruh hallerini bozar, sinirlerini alır.
0 oy
tarafından

Akrep :) 

.......
(224 puan) tarafından
0 oy
tarafından
İkizler)))  hem gittim İkizler burcu kız doğurdum)))))
(224 puan) tarafından
(312 puan) tarafından
Sweetty97 benim kizimda 2 yaşìnda ikizler burcu hayatımda böyle hareketli manyak çocuk görmedim seninkide böyle mi ya
tarafından
Benim kız henüz 55 günlük uslu ağlak değil ama ilgi manyağı buyuk insan gibi muhabbet istiyor))))
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Terazi☺️☺️☺️
(224 puan) tarafından
Terazi çok dikkatsizdir, bu yüzden hayatlarında her zaman birçok zorluk vardır. Nadiren doktora giderler, ne kadar harcadıklarını takip etmezler ve yanlış beslenirler. Sonra neden paralarının az olduğunu ve sağlıklarının kötü olduğunu merak ederler.
0 oy
tarafından

Yengeç burcuyum lanet olsun içimdeki insan sevgisine :D

(224 puan) tarafından
Onları asla bırakmayan Yengeç laneti manipülasyondur. Her şey kontrolleri altındayken buna bayılırlar, bu yüzden olaylar sık sık kontrollerinden çıkar, böylece hayatlarına kaos girer, bu da iyi ruh hallerini bozar, sinirlerini alır.
tarafından
Ana doğru:d
0 oy
tarafından
terazi. sen soylemeden ben soyleyeyim. en buyuk ozelligi tembel olmasi, islerini hep ertelemesi :D kendim bizzat oyleyim
(224 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Koç burcuyum. Burcumun bütün özelliklerini taşıyorum :) iyisini, kötüsünü hepsi mevcut :) 
(224 puan) tarafından
Koç, nadiren söylediği sözlerini geri alır. Bir yandan bu kadar dürüst olmaları iyi ama diğer yandan onlar için yıkıcı. Koç nadiren yardım ister, ancak hayatta her şey olur ve başkalarından yardım alması yada yardım etmesi gereken durumlarla baş başa kalır.
tarafından
Çok doğru gerçekten :)
0 oy
(634 puan) tarafından
Aslan.... tabiii 
(5,837 puan) tarafından
Burda bekliyorum bende aslanım
(224 puan) tarafından
Aslanlar, etrafındaki herkesi umursamadan sadece kendilerini ve ailelerini düşünürler. Onlar için dünya, merkezi kendileri olan özel bir yörüngede döner. Aslan'ın birkaç arkadaşı vardır sadece taklitçiler ve ikiyüzlüler - ne yaparsan onu alırsın. Aslan bencillik yaptığı sürece etrafında sadece bencil insanlar olacaktır.
(5,837 puan) tarafından
Bencillik mi bilmiyorum ama eşim ve oğlum mutlu huzurlu olsun başka kimse önemli değil gerçekten ahshshhs :D arkadaş konusunda yükselenle mi alakalı bilmem çevrem çoktur baya kalabalık bir arkadaş grubumuz var eşimle :)
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Oğlak benimki de merak ettim şimdi 
(224 puan) tarafından
Oğlaklar dünyanın krallarını oynamayı sever. Aşırı ciddiler, bu yüzden herkesin onlara gülmesine neden olan komik yada utanç verici durumlar şeklinde bumeranglar onlara geri döner. Bu nadiren olur, ancak uygun bir şekilde gerçekleşir. Yani demek istediğim Oğlaklar kendilerini Kral gibi üstün görürlerse, gülünç duruma düşerler. Kişilik özellikleri ile karıştırılmasın. Bu sadece kendini üstün gören Oğlakların yaşayacağı geri dönüş:)
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Güneş kova 

Ay boğa 

Yükselen boğa burcuyum.
(224 puan) tarafından
tam olarak burcun ne
(2,688 puan) tarafından
Tam olarak burç böyledir  bitane burcunuz yoktur bide evler var acılar var doğum haritasında :) yükseleni yaşarız genelde

İlgili sorular

0 oy
119 cevap 1,270 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,659 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 6,260 göst.
28 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde Furkimmmmm (119 puan) tarafından soruldu

379,498 soru

11,360,665 cevap

34,838 kullanıcı

...