0 oy
1,269 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

ben burclardan yola cikarak ve hissettiklerime yazacagım tutar tutmaz orasini bilemem ahaha    

esinizin ve sizin burcunuzu yazin hanginiz hangi burc belirtirseniz sevinirim uyunuza bakim:))

nor: abooo yorum yagmis nasil yetistiricem biraz bekleticem hepinizi fjdnjfjf

ikinci not : pisman oldum bu soruyu sorduguma chendjdn yetisemiyorum asla

ucuncu not; uyuyorum geri kalan yarin kizlar❤️❤️

119 Cevaplar

+1 oy
(136 puan) tarafından
Ben koç eşim balik burcu bekliyorum yorumunu canim
(224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
anam bu iki huysuz burc naponuz siz dhdhhf balik duygusaiktna hep sevgi istemekten huysuz kocta benim dedigim olsun huysuzlugunda ama ikisi birbirine cok tutkulu cok bagli balik koça gore daha alttan alan daha duygusal dusunen taraf hassasligiyla kirilgan koc biraz daha fevri dedigim dedik olsada balik  ipleri birakmis size sozununzden cikmaz olmus kocun zekasi ve alimli guzelligiyle zatenn bu olabilecek biseydi:)
(136 puan) tarafından
Dogru esim hep alttan alir ben laflari saydirirken o susar
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
İkımizde kova :)
(224 puan) tarafından
iliskinizde ikinizde özgürlükcüsünüz ve inatcisiniz buna ragmen ideala yakin  bir iliskiniz var:)
(446 puan) tarafından
Evet canım eşim hatta her konu hakkinda bi fikri ve bilgisi var :D
(446 puan) tarafından
Çok şukur iyi anlaşiriz :)
tarafından
biliyorum al işte benim bi kuzen var allahım ya rebbim her konuda bi fikri var çok bilmiş
(446 puan) tarafından
Sıradan bir kova burcu fikrini söylemekten asla çekinmez :D
0 oy
tarafından
İnanmam ama 

Boğa ben başak eşim. 
(224 puan) tarafından
eger iki taraf esnek olursa cok iyi uyum olur mutlu bir beraberlik olur başak erkeği fazla mükemmelliyetçidir boğa kadınıysa sıkılgan davranabilir yine de toprak oldugu icin ikisi burcu uyumlu
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ben ikizler esim aslan
(224 puan) tarafından
macera dolu bir ilkski yenilikçi ve asla eskimeyecek . ruh eşisiniz:) birlikte geciriceginiz her saat eglenceli ve keyif verici
(1,763 puan) tarafından
Kesinlikle cok dogru esimle ikimiz cocuk gibiyiz kolay kolay kavga etmeyiz ruh esim ruh ok.uzum hala ilk gunku gibiyiz ayni heyecan var
0 oy
tarafından

Boğa ben eşim yengeç:) yorumla kız

(224 puan) tarafından
bu burclarin ikiside güven problemi oluyor güvenmek sizin için çok önemlidir birbirlerini bu konuda çok iyi anliyosunuz  surekli bi hesap sorma olayi olabilir ama dogustam birburinize ait gibisiniz bazen sabrinizi sinasanizda kucik capli krizler olsada askiniz bence degiyor:)
tarafından
Ay tamda biz, ne kadar zorluk olsada, yada anlaşılmazlık hala ilk günkü gibi sevgimiz
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Ben aslan eşim koç :) 
(224 puan) tarafından
görünüşte uyumsuz olsa da ritmi yakaladıklarında mükemmel ilişki olabilecek türden bir ilişki enerjiniz tutuyor fakat koçun aşırı kıskançlığı ve aslanın bunu güven sorunu olarak algılamasi ilişkiyi sarsıp sizi yorabilir.
(2,701 puan) tarafından
Ayy Allah tan eşim kıskanç değil :)
0 oy
(2,847 puan) tarafından
Ben akrep eşim yay :) 
(224 puan) tarafından
akrep burcu hayattan bezdirebilir  yaysa rahattir akrebin  tam tersidir akrep kiskancliktan delirebilir. Tartismalarda sonuc yatakta biter  jfjfhfj mutlu olurken cok mutlu olurlar ama konu mutsuzluk olunca azap gibi bi iliski olur biraz sikimtili oluyolar ama ask olunca ustesinden gelinir diye dusunuyorm
0 oy
tarafından
Hemmen  yazayimm 

Ben akrebim beyim de boğa :)
tarafından
Evde normal atraksiyonsuz sakin bir gun geciyor mu desene ssjsjsjsj
(14,019 puan) tarafından
Bizimde öyle ama eşim bana göre daha sakin akrep olmasına rağmen. Evin çılgını benim xdxd :Dd
tarafından
Sjsjsjsjs bizde ikimiz de agir manyagiz. O deli ben ondan deli. Asla sakin gunumuz gecmez baktik cok sakin beni sinir eder gelir el kol sakasi yapar mutlaka bi ariza cikarir hahahahah alistik boyle sevdik kabullendik birbirimizi :)
Ama bir akrep ve bir boga cidden cok zor yanyana walla :) iki dik inatci hircin karakter.
(14,019 puan) tarafından
Off yemin ediyorum bizde de aynı yaaa eli kolu durmaz bak sinirleniyorum dur desem bile durmaz :D bence hem eğlenceli hem gergin bir ortam ama neyse ki eşim bana uyumuyor hemen sakinleştirir ortamı :D herşeye ayak uydururuz mesela eşim de bende o yönü çok seviyorum. Bide neyse ki bizde inat yok :D yuvarlanıp gidiyoruz işte :D
tarafından
Ahahahahah walla inat kismi haric bizi anlatiyosun bak :))) el kol sakasi sevmem ben mesela, o da bilir bunu inadina yapar **** olayim ona sarayim diye ahaha surekli evde bi goygoy hali vardir kolay kolay sinirlenmez ben hemen parlarim o idare eder beni susar alttan alir :)
İyi tarafindan bak hic monoton bi hayatimiz yok :)))
0 oy
(7,666 puan) tarafından

Ben yengeç eşim terazi :D

(7,666 puan) tarafından
Ben esimden daha dengesizim :D
(2,323 puan) tarafından
İyi o zaman hakkından gelirsin ☺️ ben balık burcuyum çok merhametli ve duygusaldım baktım olmuyor bende biraz dengesizlik yapıyorum böyle olunca onu bastırıyorum :D
(7,666 puan) tarafından
Yengeçte duygusal burç ama bende aşırı kin ve inat var eşim de bunlara takılmamak için bana pek sarmiyo sesini çıkarmıyor :D dinsizin hakkindan imansiz gelirmis :D
(2,323 puan) tarafından
:D sjsjsjjs Allah iyiliğini versin. Gerçekten de çok mazlum olunca çekilmiyorlar ☺️
(7,666 puan) tarafından
Aynen oyle canim :D
0 oy
tarafından
Ben yengeç 

Eşim başak 
(224 puan) tarafından
yengeç esini mutlu etmek için elinden geleni yapar. ozellikle yengeci etkileyen basagin caliskan olmasi. ikiside evine cok duskun ve bagli oldugundan cok iyi anlasir yengec birde guzel sozlerle etkilemeyi cok sever
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Yengec :) benim 
tarafından
Kız eşin ve senin demiş niye kendini tek yazmışsın:-)
0 oy
tarafından
Esim terazi ben akrep :)
(224 puan) tarafından
biraz zor bir iliski gorunuyor terazi için her şey bir denge durumunda olmalı bunlara  tutku duygularda dahil terazi için hayat kontrol ve mantık içinde olmalo. tartismalardan hoslanmaz akrepse çok tutkulu ve hisleri fazla
tarafından
Evlenmeden once ben de tereddut ettim cunku teraziler biraz flörtöz yani evlilik pek onlara gore degil ama ben daha baskin oldugum icin bu zamana kadar sıkıntı yasamadik cok sukur
0 oy
(119,168 puan) tarafından
ikizler ve basak
(224 puan) tarafından
ikk tarafta zekaya onem veriyorlar onlar icin guzellikten once kultur ve mantik onemli buyuzden uyumlu ciftler
(119,168 puan) tarafından
waauuuooowww
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Benim başak da eşimin bilmiyorum 2 Eylül 
tarafından
Oda başak canimm
(224 puan) tarafından
evlerinde klozet kapağına damlatmanın cinayet sebebi sayilir ahshhshs saka biyana ikiside en ufak ayrintiyi kavgaya cevirebilecek potansiyelde fakat ailesine cok bagli olurlar birbirine cok bagli olurlar aile kavraki on plandadir
(12,486 puan) tarafından
Ay vallahi doğru
0 oy
(743 puan) tarafından
Ben yengeç 

Eşim kova 
(224 puan) tarafından
yengec evine bagli esine cok bagli olur kovada oyledir ama olmazsa olmazi arkadaslari vardir cogu zaman ikisi bukonuda catisabilir ama en sadakatli cift olarak adlandirilabilirsiniz
(743 puan) tarafından
Evet çok doğru canım ☺️ çok teşekkür ederim:)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben terazi, eşim 14 temmuz hangi burç oluyo bakıver kız :) 
tarafından
Yuhhh Ulan hiç mi bakmadın :)
(25,224 puan) tarafından
Ne bakcam ulan başka işim yoktu :D
(743 puan) tarafından
Esin yengeç canım
0 oy
(530 puan) tarafından
Koç ve ikizlerr 
(224 puan) tarafından
koc ve ikizled cok tehlikelisiniz yanyana kocun huysuzlugu dikkafaliligi ikizlerin gelgitleri biraz zor olsada ikinizde eglenmeyi gulmeyi cok seviyorsunuz
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ben aslan 

Eşim yengeç hadı beklıyorum yorumlarını :)
(224 puan) tarafından
sizde liderlik var hep benim istedigim olsun istiyosumuz tabi birazda ego hxjdhf hep ovgu ilgi istiyosunuz esiniz size gore daha sessiz sakin  ne istersenizz yapmaya hazir avucunuzun icinde
(3,156 puan) tarafından
Egom yok öyle kuzum ya ama evet hep benim dediğim olsun isterim :-) övgü ilgiyi de hangi insan istemez :)
0 oy
tarafından
Ben ikizler 

Eşim boğa ❤
(224 puan) tarafından
ikizlerin eglenceli yapisi boganin cok hosuna gidiyor biraz isve cilvede olunca boga daha nasil memnun olmasin zaten durmayan bogazi hayat ona guzel fjdjf boga ask sehvet dusuncesinden cikamazken ikizler bogaya gore daha dostca yaklasimda bulunur onun icin  esiyle dostluk sirdaslik daha onemli
tarafından
Ayyy aynı biz vallahi tam öyle kuzum çok sağol Allah razı olsun
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Esim yay b3n kova
(224 puan) tarafından
ikiside cok ozgurlukcu burc yay cok neseli kova cok sosyal ubu iki taraf birlesince yerinde duramiyolar hdhfjf

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 400 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,655 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 6,252 göst.
28 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu

378,421 soru

11,326,994 cevap

34,780 kullanıcı

...