0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (811 puan) tarafından
Dışarıya çıkarıp gezdiriyor mu evdeyse evde oyun oynuyorlar mı birlikte? Eşim oğlumu hiç dışarıya çıkarmıyor. Annene götür ya da sokakta gezdir diyorum gitmiyor ben çıkarmasam hep evde kalacak herhalde bebeğim. Hani onu sevdiğini biliyorum nadiren de olsa oyun oynuyorlar burda hiç arkadaşı da yok tek başıma ben de yetemiyorum herşeye. Sizinde eşiniz bebeğe karşı ilgisiz mi? 

16 Cevaplar

0 oy
(6,191 puan) tarafından
Valla eşim evdeyken çocukla sürekli o ilgilenir ben işlerimi hallediyorum anca altını da alır yemeğini de yedirir dışarı da çıkartır yardımcı olur sağolsun 
(811 puan) tarafından
Oh ne güzel keşke benim de eşim öyle olsa yemeğini ben yediririm işim varsa bile her işimi bırakıp bebeğime bakarım bazen yemek yemez sinir krizi geçiririm eşime yedir diyorum bi kaşık yemedi mi yemiyor diyo bırakıyor ne ilgili babalar varmış ya
(6,191 puan) tarafından
Bu sana haksızlık ama o çocuğun babaya da ihtiyacı var
(811 puan) tarafından
Aynen zaten gözünün içine bakıyor yavrum benimle ilgilensin babam diye onu öyle görünce çok üzülüyorum bide biz 1 ay annemlerde kaldık oğlumu özledim diyip duruyordu telefonda ama geldik gene aynı ilgi sıfır
(6,191 puan) tarafından
Oyy yavrum benim ya
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
En büyük destekcim ailelerimiz uzakta kolik bebek büyüttük birlikte şimdi 3 yaşına girecek baba aşığı zaten oğlum asla beni gözü görmez oda hep ilgilenir onunla disari da çıkarır küçük iglum 6 aylık mesela yemek yerken durnazsa yer hemen onu alır evde hiçbir iş yapmaz ama çocuklarla ilgilenmesi yetiyor bana
(811 puan) tarafından
Ay yeter de artar cnm ne güzel benim bebeğim de 2 yaşına girecek ama eşim ilgilenmiyor onunla elinden tutup gezdirmişliği yoktur arada arabayla markete falan gideriz bizim burdaki sazova parka gideriz o kadar ama her yük bende artık pilim bitti vitaminlerle ayakta duruyorum ev işi hak getire napcam böyle bilmiyorum seneye kreşe veririm belki orda arkadaşları olur en azından oynarlar
(13,825 puan) tarafından
Evet tek zor gerçekten ailemden zaten ayrı sehirdeyim böyle bile psikolojik olarak bunaldigim zamanlar oluyor
0 oy
tarafından
Evet disari markete parka fln cikarir evde de yemek yedirir ilgilenir. Yani sagolsun
(811 puan) tarafından
Benim eşim de vardiyalı çalışıyor o yüzden hep işte ama cumartesi günü evde onda da bol bol uyuyor uyumadığı zamanlarda da koltuğa yatıp tv izliyor çocukla ilgilendiği yok
tarafından
Anladim cnm esin vefasiz o zmn:)
(811 puan) tarafından
Maalesef cnm bende sandım ki bebeğimiz olunca ilgilenecek tam bi baba olacak ama yanılmışım bide benden çok istedi bebeğimiz olmasını bunun için miydi yani
0 oy
tarafından
Hayatimda gördüğüm en güzel baba bencee esim 
(811 puan) tarafından
Maşallah cnm
tarafından
Sağol canim böyle iskembeden soylemiyorum 20 yıldır baba djnchcbc
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benim bebeğim 11 aylık tek başına çıkarmıyor eşim korkuyor ağlarsa ne yapacağım diye nasıl beslerim onu bunu tam daha kendine güvenemiyor geçen berbere gideceklerdi ikiniz gidin dedim tek başına götürmeyi göze alamadı , oğlumun saçı kesilecekti işte eşim illa benide götürdü erkek berberine bebeğimiz saçını kestirmeye ama iyikide gitmişim saçı kesilirken çok korktu baya ağladı zor sakinleştirdim 
(811 puan) tarafından
Kıyamam ya tabi belki seni de ister yanında annesisin  sonuçta sen sakinleştirirsin bebeğini beslenmesinde de bişey yok evden çorba falan götürür dışarda yedirir mesela
(2,194 puan) tarafından
Aslında öyle de gitmiyor işte eşim neyse yürümeye biraz daha konuşma falan öğrensin seneye giderler şimdi küçük diye korkuyor eşim, evde ama çok güzel oynarlar canım eşimle oğlum yapışık ikiz gibi geziyor evin içinde babası varsa beni bile aramıyor bebeğim
(811 puan) tarafından
Öyle de olmalı zaten benim de 2 yaşında her isteğini konuşamasa bile anlatıyor bi şekilde artık oğlumuz büyüdü diyorum hala bebek gibi yapıyor çokta zeki gördüğü hiçbir şeyi unutmaz ama benim yetiştirmemle bu hale geldi
0 oy
tarafından
Çok şükür ilgilenir hemde benden daha güzel de ilgileniyor 
(811 puan) tarafından
Maşallah cnm sorun bizde o zaman burdaki herkesin eşi ilgileniyormuş
0 oy
tarafından
Dışarı bensiz çıkarmaz çünkü çok huysuz bir bebek tek başına baş edilemiyor ayrıca araba tutuyor zaten ama evde ilgilenir yeri gelir yemeğini değiştirir yeri gelir oyun oynar şuan mesela uyutmaya götürdü. Sağolsun hem bana yardım eder hem çocukla ilgilenir ben çocuğu yediriyorsam süpürgeyi o açar mesela oyle
(811 puan) tarafından
Yazılanları gördükçe ağlayasım geliyor :(
tarafından
Niye canim
(811 puan) tarafından
Bi eşime bakıyorum bi burdaki hanımların eşlerine bu kadar mı ilgisiz olur diyorum. Bebekten önce bana çok düşkündü hala da öyle bana çok düşkün ama sanki bebekten sonra başka bi adama dönüştü bebeğimiz sanki ikinci planda kaldı onun için
tarafından
Yok canım öyle degildir. Kaç aylık bebeğin belki henüz adapte olamamıştır yada birbirinize ayırdığınız bir zaman dilimi yoksa mutsuzsa de uzak kalmayı tercih ediyor olabilir muhakak bı problemi vardir
0 oy
(554 puan) tarafından
Evet canım kızım 20 aylik sadece ilk bir kac ay çok alamadı kucağına ondan sonra da her şeyiyle ilgilendi her gün dışarı çıkarır benim işim varsa beraber çıkarlar yoksa hepimiz çıkarız zaten. Bazen ben bır kaç saat kızlarla kahve içmeye falan giderim eşim de kızımla vakit geçirir. Dışarıdaysakta o da çok ilgilenir 
(554 puan) tarafından
Düzen oturtmak lazm canım bunun içinde eslerimizin destek olması lazım. Eğer aileler yoksa yanında eşinin kesinlikle destek olması lazım. Gerçekten insan dışarı çıkınca arkadaşlarıyla falan çok güzel kafa dağıtıyor
(811 puan) tarafından
Bu imkansız gibi bişey cnm ben annemlerde kalırken yıllık izninden kullandı boşa gitti biz olmadan izin kullandı evin bikaç işi vardı onları  halletti falan sonra ben geldim işe başladı gene aynı tas aynı hamam özlememiş oğlunu özlese öğlene kadar uyumazdı ailem yok burda kayınvalidem de ben çağırmadan gelmez gelse  bile az durup gider kafası kaldırmıyor çocuğa da bakamıyor zaten.
(554 puan) tarafından
annem ve kayinvalidem aynı yerdeyiz yani annemin kendi dükkanı var canım gelemiyor malesef
 Kayınvalidem de eltimin çocuğuna bakıyor ama bir şey istesem hemen yapar çocuğumu bıraksam bakar. Ben birakmiyorum iki küçük çocuğa bakamaz diye. Ayda bir bırakıyorum onda da eşimle detaylı temizlik yapıyoruz. Ama yemek derdim yok ya annemin dükkanında ya da kayinvalidem de yer gideriz:D yemek konusunda çok şanslıyım ben de ama en büyük şansım eşim. Allah bin kere razı olsun ondan.o destek olmasa ben de üstesinden çok zor gelirdim eşlerimizin destek olması sart
(811 puan) tarafından
Maşallah cnm çok imrendim valla
(554 puan) tarafından
Rabbim sana da dilediğin en güzel şeyleri nasip etsin canım her şey gönlünce olsun inşallah
0 oy
(880 puan) tarafından
Haftada 1 kez parka 1 kez sahile götürür bende dinlenirim evde ilgi desen en fazla yarım saat :) ha acil isim falan olursa bakar ama ben demeden bakmaz 
(811 puan) tarafından
Ona da şükür cnm daha ne istiyon
0 oy
tarafından
ilgilenmez ilgilensin isterim ama beceremez o yuzden ben halimden memnunum
(811 puan) tarafından
Benimki de beceremiyor belki de bi 4-5 yaşına gelince birlikte bişeyler yaparlar inan ki dört gözle bekliyorum o günleri
tarafından
çocuğa.fazla bisey verebileceğini zannetmiyorum var oldugunu hissettirisn yeter diyorum.ben artik
(811 puan) tarafından
Aynı ben gibi düşünüyorsun cnm aynen öyle
0 oy
tarafından
Evet evdeyken hep beraberler gerçi pek anlasamiyorlar ama dışarı çıkarıyor bazen eşim öyle öyle oyalaniyorlar 
(811 puan) tarafından
Baba olmaya hazır değilmiş galiba benim eşim ben öyle anlıyorum artık herşey kadında bitiyor
tarafından
İlk başlarda hiç bakmazdi kıza sanki elalemin çocuğu ama eşim hayatım boyunca ilk defa bir bebeği elime alıp seviyorum demişti hiç opmemis bile bir çocuğu haliyle alışması zor oldu
Ama şimdi oynuyorlar koşuyorlar birlikte güzel vakit geçiriyorlar
0 oy
(3,021 puan) tarafından
İlk 5-6 ay hariç sonrasında epey ilgilenmeye başladı tabi benim talep etmem, bebisinde buyumesi onu daha aktif hale getirdi küçükken çok cesaret edemiyorlar.
(811 puan) tarafından
Bizim hala aynı başından beri de öyle devam ediyor ilgisizlik
(3,021 puan) tarafından
Talep ediyor musun bazen sadece karşı taraftan bekliyoruz ya ondan sordum birde esin bebekle oynamayı sevmeyi bilmiyor olabilir mesela benim eşim öyleydi öyle olunca bebekde onu istemiyor huysuzlaniyor, ben yanında oynayarak severek ilgilenirdim sonra bir baktım beni taklit ediyor :))
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cok sukur saolsun 2 kizim var 20 aylik ve 4 aylik ikisiyle de çok güzel ilgilenir gezdirir yedirir oynar sevgi saatleri var oynaşırlar eşini uyar yapsin bence cocuk baba sevgisinden mahrum  kalmasin
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Firsati oldukça ilgilenir. En basitinden sabah birlikte giderler ekmek almaya. Işten gelince parka götürür. Akşam yemeği uykusu falan ne gerekiyorsa yapar. 
0 oy
tarafından
Neredeyse benim kadar ilgilidir bakar doyurur altını halleder isim varsa gezdirir 
0 oy
tarafından
Önceliği herzaman evlatları olur beraber bakkala giderler büyük oglımla parka, biyere beraber gidiyorsak herşeyiyle o ilgilenir ama bazı babalar öyle canım zaman geçtikce ilgisi artar bence

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 210 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 308 göst.
0 oy
12 cevap 141 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 350 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu