+2 oy
482 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hastalanır diye opmemezlik yapmayın bana alışmasın  diye erkenden oda yapmayın kucağa alışmasın  diye ağlatmayın çünkü bu günleri asla tekrarı olmayacak :) okula başlayınca zaten ark yanında opme elimi tutma ben kendim yaparım diyip ileri dönemlere zaten bağımsız olacak :)

23 Cevaplar

+1 oy
(5,357 puan) tarafından
Evet çok doğru doya doya öpün Vala ben akşama kadar buzagısını yalayan inek gibiyim puhahaa :) :) :) :) 
(5,357 puan) tarafından
Ay bende dayanamıyorum eşim diyo bunaltma çocuğu ama içime sokasım var hayattaki en büyük aşkım o :)
tarafından
Benim eşimde kızıyor bunalıyor diye ama napim bende doğurduğum çocuğuda mi sevmiyim diyorum sev ama bu kadar haşlama diyor :)) bende senden çıksaydı sende böyle severdin diyorum :)))
(5,357 puan) tarafından
Hahaaa senden çıksaydı demiş ya:) :) :)
(874 puan) tarafından
Kızlar öpmek anne babanın cennetteki derecesini yukseltirmis yardırin gitsin :D
tarafından
Evet canım biliyorum bende o yüzden daha çok öperim :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Oğlum 10 yaşında beni şapur şupur öper kızım da aynı şekilde 5 yaşında 6 aylıkta bebeğim var Ben çocuklarımı doğdu Doğalı oğlumu dahil bazen yanıma alır uyuturum hiç bugüne kadar çocuklarımdan ayrı yatmadım yemek yaparken çocuklarımın eline bir şeyler tutuşturup Hadi siz de bana yardım edin biz bunu yapalım Şunu yapalım derim çocuklarıma hep bir yol gösteririm senin bu saydıklarını normalde böyle sosyete düşünen kendini çok yüksekte tutan insanlar için geçerli Aslında bence çocuklara O da ayırmak ergenlik çağına yaklaştığı zaman olması gereken bir durum sonucunda özel hayatı olacak o 1 birey olacak o yüzden bebeklikte o da ayırmak ne bileyim bunlar bana çok saçma ve abes geliyor Biz bir anneyiz Biz babayız biz evlatlarımızı öpüp koklamak sevmezsek Onlara saygı göstermezsek ileride onlar da evlatlarına ve eşlerine bunu yapmaz önce biz onları Onları öğreteceğiz
0 oy
(874 puan) tarafından
Doğru canım haklısın 
tarafından
Büyüklerde yıkılmaz Bi dayatma var ya yok kucak alma yok fazla emzirme ........ :)
(874 puan) tarafından
Hep öyle iki bebeğimde koynumda büyüyor büyüklerle çok haşır neşir değilim Allah'tan
0 oy
tarafından

Haklısın da 3 çocuk olunca öyle olamayo:) 

tarafından
Allah analı büyütsün işin zor valla :)
0 oy
tarafından

Her anı güzel değerlendirmek lazım gerçekten. Her anı ozleniyor çünkü. Sık sık öpüp koklamak gerek sarılıp güven vermek mesela. Mesela ben öyle yapıyorum kızsam bile hemen öpüp koklarim evladımı. İyiki doğurmuşum canım kızım<3<3<3

tarafından
Daha biz kızma aşamasına gelemedik ;)
tarafından
Hamile misin yoksaa canm
0 oy
(3,836 puan) tarafından

evet ya oyle malesef. :'( butun gun kucagimda bi in diyorum sonra bu yazdiklarin akliman geliyor. bide bu kadar aydir beni sallamadi hic kizim simdi simdi anladi benim annesi oldugumu seviyor istiyor anne yerine baba diyor bana ama olsun insalah yanmam bi gun yemek yaparken :D

0 oy
(677 puan) tarafından
Çok doğru demişsin ama malesef yaşarken anlayamıyoruz bunu :) bir senedir uykusuzum her saat başı kalkan bir bebek :( uyku eğitimine başladık bakalım ne kadar başarılı olucam
tarafından
Benim de öyle canım 5 aya gircez saat 4frn beri ayaktayız:(
(677 puan) tarafından
Bnmki yaşına girdi hala aynı :( düzelmiyor bir türlü
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Ay geçmesin hiç keşke ya hep :))) Ben hala yanım da yatırıyorum 21 aylık kuzum benim nasıl ayırcam büyürse 
tarafından
Masallah kuzuma :) Allah sabır versin ne diyim :D
(1,446 puan) tarafından
Allah razı olsun:)   Allah bağışlasın seninkini de :)
0 oy
tarafından

Cok haklısın çok doğru dedin :'(

tarafından
Akşam 4 den beri ayaktayiz gıcık ediyor ama yine de böle düşünüyorum:)
0 oy
tarafından
2 yaşında hala benimle uyuyor hala kucağımda oda oda geziyoruz sürekli ne yapıyorsam batirsada çöpte olsa elime veriyorum. Benim kadar öpen yoktur herhalde mahvediyorm çocuğu o kadar alıştı kii ufacık birşey olsun parmağı bir yere dokunsun direk gelip bana öptürür 

Dün mutfak dolabını açtım bişey aldım kapatmadm oğlum hızlı kapadı ayağıma vurdu eğilmiş ayağımı öpmeye çalışıyor Allah'ım eridim aktim resmen hemen elimdeni bırakıp ben onu yedim :)))❤️ 
tarafından
Ayy yerim onun totisini:)
0 oy
tarafından
Öpmek mi çocuğumla düzenli şekilde yalaşıyoruz resmen öpecem tabi ben doğurdum :) vaba alışsın zaten küçük popoluum
tarafından
Yalaşıyoruz ne ya koptum :)
tarafından
Daha 7 aylık öpmeyi bilmiyor yalamaya çalışıyor bende karşılık veriyorum :)
tarafından
Hahaha yerim ya ne tatlıdır o şimdi yanağını verirsin dilini çıkarır hemen
tarafından
Allahım bütün yavrularımızı korusun bizlere bağışlasın inşallah
tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
(802 puan) tarafından
Bu virüs böyle devam ederse çocuklarımız zaten okula basliyamiycak yine dizimizin dibinde oturmaya devam etcekelr merak etme kuzum :)
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Benim kızım 2 aylıktı kanguruyla geziyoruz dışarda, teyzenin biri aboo kızım napıyosun sen o cocuk kucağa alışır öyle dedi :D o cümleyi o kadar çok duydum ki artık teyzeye patladım. Alışsın teyze dedim ben bakacam dedim :D 2 yaşına kadarda hiç kucağımdan indirmedim zorlandığım dönemler oldu ama 2 yaşından sonra bana yapışık bir çocuğum olmadı. Kendi kendine oyun kurar oynar. Bende işimi gücümü yapar yanına giderim
0 oy
tarafından
Şuan öyle öpüyom oda  sevinio ;)))  yatmiyo  oynamak istiyor kızım ... guLunce dünya nin en mutlu annesi oluýom 
0 oy
tarafından
Öyle bir öpüyorum ki resmen çılgınca kokusunu içime çeke çeke rabbim annelik isteyen herkese nasip etsin inşallah
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ayni düşüncedeyim bn de..hic kimseyi dinlemedim aman öpme kucagina alma diyenleri..benim.cocugum ve bu ikimzin arasndaki iliski diye düşündüm hep..hep sevdim kucagima aldim dans ettik hep öptüm kokladim..sonuc olarak cok cok mutlu bi bebek oldu maşaallah..o güveni sevgiyi alinca o huzuru alinca cocuk da huzurlu oluyo cnki..suan kapi gıcırtısına dans eden bi oglum var biraz fazla oynadik sanrm:))
0 oy
tarafından
Oyy kurban olurum onları verene valla 2 oğlum var 2 ve 3 yaşındalar boş Bi odam var oraya yere yatak yapıyorum eşim ben çocuklar hep beraber yatıyoruz yuvarlana yuvarlana :)) günde 987663873736 kere öpüyorum :) anne kulağına bişi dicem diyo söyle diyorum seni çok çok seviyorum bitanem annem diyo gelde öpme ısırma mıncırma 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ay evet yaa. Bn kizlarimda yaptim oype erkenden ida ayirdim kucaga alismasin dedim cook hizli buyuduler simdi sevce sevdirmiyolar biri 9 biri 7 yasinda 3. Kizim 6 aylik doyasiya oynuyorum 
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Evet çok doğru söylüyorsun şükür erkenden odada ayırmadim daha bazen 5 yaşındaki kızımı bile kucağıma alıp seviyorum oğlum doğunca kucağa alma alışır dediler şimdi alıp sevip koklamiyacaksam ne zaman yapicam dedim doyasıya aldım  doyasıya gel git minciklayip öpüyorum ikisinide bugünler geri gelmez büyüyünce zaten opturmuyolar 
0 oy
tarafından
Ne kadar kjcuk olursa olsun bebekte sevilince anliyor hemen. Ve bebegi sevip basi i oksamak goz temasi zekasinida cok etkiliyo

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 249 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Es-Es (816 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 296 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 187 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Flowershome19 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 230 göst.