0 oy
1,147 göst.
Diğer kategorisinde (581 puan) tarafından

image

hamile soru cevap bölümünde erkek var sanırım eşi için soru sormuş 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence erkeklerin bu programa girmemesi lazım ne isi var burda biz herseyi açık açık konusuyoruz allah allah o zaman erkekler var bayan nikiyle kızlar herseyi konusurken dikkat edelim paylaşım falan sonucta mahrem seyler
(581 puan) tarafından
Aynen öyle ama niyeyse millet beni yargılıyor
tarafından
Canm millet yargılamak için. Yer aryo zaten erkeğin ne işi var bu prgramda o adam ne masumcası hic bir erkek masumca gelip bu programa sormaz karima sgarayi braktramyrm ne yapmam lazm diye mantgm kabul etmyo sacma sapan seyler ya
(581 puan) tarafından
Vallaha ya hemen ne var bunda gayet düşünceli gayet masum diye ahkam kesiyorlar o zaman bu bu kadar normal geliyorsa başka  bi erkek girip sorular sorduğunda o da normal gelsin sonuçta o da erkek o da erkek  kendileri bi erkek gördüğünde hemen erkek var erkek var diye bas bas bağırıyorlar
tarafından
Aynen aynen kendim icin diyorum ben utanrm sahsen bir erkek benim paylasmmi okuyup yorumlasa o zaman bu program kadinlar icin olmasn kadin ve erkek serbest olsun
(581 puan) tarafından
Bencede ya öyle olsun tövbe tövbe
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Gizli sakli sinsice dolanmak yerine acikca adını yazmis derdini yazmış. Ne zararı var ki
(6,675 puan) tarafından
+++cok dogru
(581 puan) tarafından
Ben zarari var demedim zaten sadece erkek oldugunu bildirdim cunku kadinlar fotograf felan atiyolar
tarafından
O da onlarin sorunu
(581 puan) tarafından
Farkında olmayanlar var ama ben sadece bildirmek istedim
+3 oy
tarafından

ya kıyamam bee adam masumca gelmiş karısı için soru soruyor. böyle adamları görünce kızamıyorum bi de ad soyad yazmış bee ahahahhaha :D

(581 puan) tarafından
Aynen canım bende kötü niyet aramadım ama hamile soru cevap bölümünde  resim felan atıyorlar afedersin ama bazen kadınlar iç çamaşırlarının resmini bile atıyorlar hoş olmaz yani sadece kadınlara özgü bi platform olduğu için:D :D
tarafından
doğru diyosun da Allah bilir kaç tane erkek geziniyodur zaten üye olmadan da buralarda. iç çamaşırı atmasınlar bi zahmet yanii herkes biliyo artık di mi :Dd
(581 puan) tarafından
Haklisin canim vallaha o da dogru
(659 puan) tarafından
Bemım esım bu bolum harıc her seyı okur yapar burda bıraz takıntılı o kanularda ılac alsak 1 saat ıceruyını okur nasıl vercegını anlamak  ıcın ozlleıkle bebek gelişimı bolumune bayılıyor
tarafından
Yazık kız☺ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
+2 oy
tarafından
Kıyamam ya hiç Bi kötülük göremedim ben şuan :) 
(581 puan) tarafından
Canım bende kötülüğünden demedim zaten ama kötülüğü olmaması burda gezineceği anlamına da gelmiyo
tarafından
Gezinip gesinmediğini bilemeyiz içinde bilemeyiz. Bu programa günde kaç kişi grip çkıyo dur kaçı kadn kaçı erkektir hiç bilemeyiz. En önemlisi dikkatli olmak
(581 puan) tarafından
Işte bazı kadınlar bunun farkında değil özellikle yeni üye olanlar ben bilgilendirmek için yazdım sadece canım
+2 oy
tarafından

Çok büyük bi is basardin şuan :D Allah'ım ya ne var bunda? Goggle üzerinden herkesin görebildigi girebildiigi bı site burası terbiyesizlik yapmamış sapıklık yapmamıs..

0 oy
(134 puan) tarafından
Gülesim geldi kiz
(581 puan) tarafından
Niye  kız :D
(134 puan) tarafından
Adam çok masum ama kıymayin
(581 puan) tarafından
Evet baya masum canim adini soyadini da yazmis Abbas Karademir :D :D
(134 puan) tarafından
TC.si kalmış bi onuda yazaydi iyidi
(581 puan) tarafından
Vallahi ya :D
0 oy
(213 puan) tarafından

Aynen dusunmuste sormuş ama   Allah'ım bu   erkekler heryerde  :)))  bı çıkın gidin rahat verin yaaa :blink::woot::D  ben hamile kalmadan önce bu uygulama dan haberim bile yoktu yeğenim söyledi.  Maşallah herşeyden haberleri var 

(581 puan) tarafından
Vallaha benimde hic haberim yoktu :D
0 oy
(348 puan) tarafından

Ismide erkek guzel soru sormus ama dusunceli es derim ben buna :D 

(581 puan) tarafından
Bencede düşünceli ama admin bir keresinde bi yazı paylaşmıştı sadece kadınların olduğu bi platform diye bende sadece erkek olduğunu bildirmek istedim ama malum bazı arkadaşlar hemen kötü düşündükleri için beni yargiliyorlar
0 oy
tarafından
Yani adamda art niyet yok ama yine boyle bi uygulamada bulunmasi yanlis iyi yaptin canm duyurdun cunku bazi bayan arkadaslar ilk camasirna kadar atyor yahut ozel sorular soruyor gormeleri hos olmaz
tarafından
İyi de canım zaten buraya giriş yapmadan da bütün yazılanlar görülüyor o zaman kadınların dikkat etmesi gerekiyor bı zahmet atmasın iç çamaşırıni
(581 puan) tarafından
Aynen canım adamın kötü niyetli olmadığının bende farkındayım çünkü eşi için masum bi soru sormuş bunda kötü bişey yok ben sadece bi erkek olduğunu bildirmek istedim
0 oy
tarafından

Hahahabhahaha ismini bile ifşa etmiş  :D

(581 puan) tarafından
Aynen öyle canım kötü niyetli değil ama yine de olmaması gerekiyor ama şuan ben kötü oldum beni yadırgıyor bazı algı sorunu yaşayanlar
0 oy
tarafından

Adamda art niyet yok ama yanlış buraya girmesi ismini bile yazmış:D

(581 puan) tarafından
Evet bende art niyetli olmadığını düşünüyorum kötü bişey yazmamış ama sonuçta erkek :D
tarafından
Eee yani burda iç çamaşırini atan bile var yani
(581 puan) tarafından
Aynen canım belki erkeklerin gördüğünden haberleri yoktur bu yüzden bende bilgilendirmek istedim
0 oy
(101 puan) tarafından
Ya ismini yazmış açıkça, soruyu sormuş düzgünce, kategoriyi bile doğru seçmiş ay Kıyamam yaa diyesim geldi :) burda okuduğum onca kaba saba, adi, edepsiz kocalardan sonra pek masum geldi bu Abbas Karademir.. Ne güzel eşini bebeğini düşünüyor 
(581 puan) tarafından
Evet canım masum ama bazı kadınlar iç çamaşırına varana kadar atıyor ve erkek olduğunun farkında değiller bunun için yazdım yani
(101 puan) tarafından
E buraya da iç çamaşırını atmasın kimse bir zahmet.. Sen iyi yapmışsın kuzum tabi
0 oy
(659 puan) tarafından
Çok masum ama ya ad soy da vermis  kiyamam yazik ya :D 
(581 puan) tarafından
Ahaha aynen :D
(659 puan) tarafından
Gorur gormez kahkaha atim resmen :D ah ah milletin ne guzel dusunceli kocalari var birde bizdekine bak :D
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Böyle masum sorularls başlayıp edepsizliği döner bu olay. Doktora sorsun goggle a sorsun 
(581 puan) tarafından
Aynen vallaha dediğin gibi ama şuan ben kötü oldum bazı algı kalitesi düşük arkadaşlar beni yadirgiyolar
(25,225 puan) tarafından
Aman boşver yaa Abbas abi Baska yere sorsun gidip burası kadın sitesi
(581 puan) tarafından
Hahahha çok güldüm kız Abbas abimize bizden hayır gelmez gitsin doktora sorsun
0 oy
tarafından

Ahh be abbas kardeş senin gibi ince düşünüp de bizim için post açan olmadı varlık içinde yokluk yaşamak bu olsa gerek 

(581 puan) tarafından
Hahaha guldurdun canim beni ya Allah'ım sizi de iyi etsin insallah
tarafından
Ama baksana zavallım sormuş bunda art niyet yok bence oda bizden haha
0 oy
(843 puan) tarafından

İyide sadece kadınlar girecek diye bi prosedür yok burada adam efendi gibi soru sormuş. İnternet hiçbir zaman mahrem bir yer değildir. Girenler yazanlar buna göre yazsın. Sonra ay fare var diye kaçışmayın :D

(581 puan) tarafından
Hamile platformuna erkeklerin girmesi de normal değil ama kimi kadınlar doktora sormaya bile çekindikleri şeyi buraya soruyorlar tabi doktora sormaları lazım ama maalesef bu böyle. Ben adminin bi yazısını okumuştum burası kadınlara özgü bi platform diye bu yüzden erkek olduğunu bildirdim sadece
(843 puan) tarafından
İşte canım girerken tc girmiyoruz belki bende erkeğim sende erkeksin kim bilcek burası bir blog sonuçta nette herkes görüyor :)
(581 puan) tarafından
Haklisin canim :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 140 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
4 cevap 195 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
4 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu