0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Kızlar kayınpederime hediye ne alabilirim anlamlı bişey olsun istiyorum fikir verirseniz sevinirim tşk ederim tabi fiyatta yüksek olmazsa sevinirim :(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çicek sepetinde kişiye özel hediyeler var bakabilirsin canım tesbih çalmak kemer
(198 puan) tarafından
Ya onlarda kalitesiz duruyor sanki birde kullanmaz onları kemer kullaniyordur sanırım:) ama bakayım orası iyi fikir tskler
tarafından
Trendyola da bakabilirsin canım ordakiler baya iyi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim kayınpederim sigara kullanıyor. Sigara tabakasi almıştım. Sağlam kaliteli birseydi. Geçen yıldan beri kullanıyor.

(198 puan) tarafından
Sigara kullanmiyor kayinpederim:) sizin için güzel hediye olmus
0 oy
(657 puan) tarafından
Ben kayınpederime cilt bakim ürünü siaprisi verdim yeni... Temizleyici, krem filan çok sever o. Onun dışında, tesbih, ayakkabı, tişört, gömlek aldım çeşitli zamanlarda. Babama da daha önce profesyonel manikür seti almıştım. Bu hediye işi biraz şahsa özel değişkenlik gösteriyor...
0 oy
tarafından
Aksesuar olabilir
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Gömlek alabilirsin. Biz babalar gününde ortopedik ayakkabı almıştık. Tesbih vs de olabilir
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Dede tişörtü tabiki sol göğsü cepli ve enine çizgili hsjahajahah ")) saka bi yana ne seviyorsa ona göre al canım bir hobisi var mı mesela benim k.baba bahçe işiyle uğraşır ben alacak olsa  küçük kürek çapa vs alırım mesela 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 256 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 398 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Alperenimm2019 (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 296 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 459 göst.