0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden açıldı
Gerckten okadar huysuz ki anlatamam asla dışarda durmaz araba tutar eve bı misafir gelse durmaz ağlar gidene kadar kimseye kendini dokundurmaz 3 4 gündür de uyumamak için direniyor  bugün özellikle çizgi filme takmış durumda çok izlediği için müsade etmedim ağladı ağlasın elbet susucak dedim yok susmuyor rahat 1 saat ağladı ama nasıl bağıra bağıra sakinlessin dedim aldım sarıldım su verdim suyu alıp geri püskürüyor bunu yaptığında kızıyorum yapma diyorum inadıma yapıyor neye kizacagimi biliyor aşırı inat bir çocuk. Eşim aldı açtı çizgi filmi sustu izliyor. Bu böyle gitmez her dediğini ağlatarak yaptiramwz Allah aşkına bir fikir verin 15 aylık çocuğun oyuncagi olduk ya

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkide 15 aylık ama hiccc sevmez TV telefon izlemeyi. Açsam bile dikkatini vermez. Evde orayı burayı karıştırmayı seviyor. Oyuncaklarıyla da oynamaz. Parka iniyoruz çok sosyal .

Uykuyu bende zor düzene soktum . Ama şimdi iyi çok şükür. Ağlarsa bence yinede açmayın. Bir şekilde başka şeyle oyalatin. Ne bileyim balkona çıkarın. Kitap vs verin eline. 
tarafından
Denedim canım yok bağıra bağıra ağlıyor sadece okadar sinirlendim ki anlatamam sana gerçekten bıktım artık nerde yanlış yapıyorum bilmek istiyorum
tarafından
Oyalanacagi dikkatini çeken şeyleri bulman lazım. Valla benimkide inatcida o kadar degil. Sevdiği şeyleri gösterince susuyor..
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Daha çok küçük anlamıyor 15 aylık olduğu için bunlar bu anlattıkların çok normal 19 aylık kızmda böyle çareyi ev işlerini erteleme de daha çok zaman ayırma da her gün parka çıkma da buldum biraz daha sakinliyor 
tarafından
Canım ben evden çalışıyorum fırsat buldukça çıkarıyorum ama durmuyor disardada ya rezil oluyoruz her seferinde
(4,089 puan) tarafından
Zaten öyle yerlere dokunuyor toprakla oynamak istiyor koşuyor dışarı da rezillik ama enerjisini atıyor bu aylarda kontrol altında tutmak çok zor
tarafından
Keşke bunları yapsa ben razıyım sürekli bağırıyor avazı çıktığı kadar ağlıyor yani derdi yerde toprakla kumla oyun oynayıp üstünü pisletmesi değil sürekli ağlıyor olması yada avazı çıktığı kadar bağırıyor olmaso
(4,089 puan) tarafından
Bu çığlık atma sorunu bizde de var ama ben yapma dedikçe daha çok bağırıp ağlamaya dönüştürüyor o yüzden hiç karışmıyorum bağırıyor bağırıyor susuyor sonra
0 oy
(1,021 puan) tarafından
İnatçılık bütün çocuklarda var galiba ya 10 aylık bizimki ve birşey isterse nasıl bağırıyor geçen muz istedi ve marketi bir birine kattı sizin sakin olmanız lazım bol bol dua okuyun sakin bir şekilde annecim bekle diyorum gözünün icine bakıp ve bekliyor tabi her zaman değil 
tarafından
Duayla uyutuyorum evden dua eksik olmuyor ama yok yok yok gerçekten cildircam artik

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 30 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bernakra (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 84 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
28 Temmuz 2023 Aile kategorisinde GSmsl (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 326 göst.