0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Sabah 9da ise gidiyor aksam 4 5 arasi dönüyor sabah anca uyanıp hazırlanıyor zaten. Aksam da 8 9 arasi uyutuyorum oglumu. Geldikten sonra 10 dakika ya vakit geçiriyor bebegimle ya geçmiyor telefon tv. Bu nasil babalık  hiç mi ozlemiyorsun bebegini. Otur oyun oyna dışarı çıkar. Ben o kadar saat gormesem dibinden ayrılmazdım bebegimin. 24 saatte 10 dakika ilgilenmekle baba olunmaz bence. Onun bu tavrından dolayi soğuyorum bende

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben dinlenmek istiyorum de çocuğu da yanına bırak git kendine vakit ayır 1-2 saat mecbur bakacak ben öyle yapıyorum benimde hakkım çünkü akşama kadar bende bunalıyorum
(2,252 puan) tarafından
Yok canım ya derdim o degil. Sadece cocugunu nasıl ozleyip icinden ilgilenmek gelmiyor ona sinir oluyorum
tarafından
Ozaman oturup konuşacaksınız eşim boş olduğu zamanlar hep kızımla oynar ilgilenir benden de güzel bakar valla ama çevremde çok erkek sizin eşiniz gibi galiba içgüdüsel olarak fıtratları böyle o yüzden annelik bizlere verilmiş takılmayın iyi bir eşiniz varsa bu da onun eksiği olsun
(2,252 puan) tarafından
Babalığı cok onemli bir komu ama malesef. Yarın bana bir sey olsa ona kalacak cocugum :(
tarafından
Yok ya en kötüsünü düşünmeyin başa geldi mi her şey yapılıyor çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkeklerin bir çoğu sadece çocuğu yapma kısmında rol oynarlar 
(2,252 puan) tarafından
Malesef oyle canim :(
0 oy
(3,823 puan) tarafından
İlgilenmesine bişey diyemem ama o da sizin için çalışıyor onca saat 
(2,252 puan) tarafından
Canim ne babalar var insaatlarda tarlalarda çalışıyor da gelip cocugu ile ilgileniyor ben altini degistirsin ya da yemek yedirsin demiyorum masa başı calisiyor zaten ya gelip 1 saat sevsin oynasin cocukts bir baba duygusu gelissin. Ve en onemlisi bunlari icinden geldigi için yapsin
(3,823 puan) tarafından
Demek ki eşinde babalığı çalışıp size bakmak olarak görüyor eşinle bu durumu konuştunuz mu hiç
(2,252 puan) tarafından
Evet cok söyledim ama umursamadı
0 oy
tarafından
Cok haklosin babalik sadece para kazanmak saniyir cogu
(2,252 puan) tarafından
Kesinlikle ama para ile baba olunmuyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Onlarında anlamak lazım çalışıyorlar sonuçta eve gelince dinlenmek istiyolar
(2,252 puan) tarafından
Canim ben calissam hem de esim gibi masa başı degil insaatta da çalışsam gelince cocuguma kosarim o yuzden malesrf anlayamam onu. Zaten bebegim cok erken yatiyor ya onu da gectim 1 saat oynasin yetsr. Ben ona baksin altini degistirip karnini doyursun demiyorum oynasin sevgi versin diyorum. Insan cocuguyla oynarken yorgunlugunu atmali zaten
0 oy
(964 puan) tarafından
Valla ben esimden ayrılıyorum ama baba gibi babadir gerçekten surekli arar kizi icin görüntülü gorur bez alir eder ugrar bazen ben dışarı çıkarım sever gezdirir bebek bile olsa ama bazi adamlar sadece yapmak icin var
(2,252 puan) tarafından
Masallah canim Allah bozmasin arasindaki iliskiyi. Malesef kimi de boyle iste. Allah hakkinda da hayirlisiji versin
(964 puan) tarafından
Ben ayrılıyor olabilirim ama kizim babasi ile asla ayrilamaz amin canim
(2,252 puan) tarafından
Ne guzel canim olgun ayrilmak cok onemli
(964 puan) tarafından
Tabiki oyle cevremde cok var ayrılan neymis cocuk babayı göremez anneyi goremez ne demek yaa bu yaparken iyide bosanincami kotu
(2,252 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Ne dicegimi bilemedm canm . Dile getirdinmi söylefinmi eşune bu rahatszliginj ben olsam yerinfr soylerdm al elinden telefonu biraz ilgilen cocuk seni özlüyo de
(2,252 puan) tarafından
Soyledim de ise yaramadı ben de biraktim artik. Içinden gelmedikten sonra zorla yaptirsam ne..
0 oy
(158 puan) tarafından
İçinden gelmiyorsa zorlama canım. Sadece otur konuş. Çocuğuna arkadaş gibi olsun en azından. 
(2,252 puan) tarafından
Asla zorlamam zaten zorla yapmasının anlamı yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
28 Temmuz 2023 Aile kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 361 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu