0 oy
269 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Mağlum biraz pahalı. Dayanaklimi şarjı uzun gudermi hemen bozulur mu bir çok soru işareti en düşük 1600 sizler neler yapardınız alirmiydiniz alan varsa önerir mi 

23 Cevaplar

0 oy
(1,085 puan) tarafından
Ben alacağım 12v ebeveyn kumandalı istiyorum. Araştırıyorum imkanınız varsa da alın derim
(1,298 puan) tarafından
Asgari ücretliyiz tek maaş. Kızımın bayram ve doğum günü harçlıkları birikti onlarla alacağız . Nereden almayı düşünüyorsunuz
(1,085 puan) tarafından
E bebeğe mini City ye bakıyorum bizim burada bebek adası var orada daha tam karar veremedim
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bizde araştırıyoruz almak istiyoruz bakalim
0 oy
tarafından
Aldım ama nadir biniyor öyle duruyor. Bence gerek yok hem pahalı hem yer zaptediyor
0 oy
tarafından
Almayı düşünmüyorum gerek duymuyoruz 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Aldım ama bence gereksiz artık çıkarmaya üşeniyorum. Çocuga birşey de öğretmiyor boş heves 
0 oy
(7,658 puan) tarafından
Ben aldım 3 ay oluyor oğlum bayılıyor 
0 oy
(6,711 puan) tarafından
Gecen sene aldim cok heves ettim binsin istedim. Ama cok az bindi öylece duruyor.fuzuli masrafmis onu anladm☺️
0 oy
(494 puan) tarafından
Bizim var canim evde yer kaplama disinda bi problemi olmadi biz bide 2 el aldik sarji fln cok guzel gidihor
0 oy
(11,131 puan) tarafından

Kamyonla yokuş assa gitmenin zevkini vermez :)

Oğlum yok canim ama çocukluğumda arabalara merakliydim büyük bi kamyonum vardı kasasını çıkarır üstüne biner yokuştan assa çuvvv

(11,131 puan) tarafından
Simdi her şey asortiklesti
0 oy
(7,376 puan) tarafından
12 V uzaktan kumandalı aldık kızım 2 yaşına girecek hayal korkuyor binmeye ağlıyor binince odada duruyor öyle biz 2300 e almıştık 4500 olmuş aldığımız araba iyiki o zmaan almışız ama kızım binmiyor kokruyor 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Biz aldık 3 bin ti ye geçn misafir geldi çocuklar çok istedi kıramadım arkadşn e indirdi arabayı çocukları sürdü biraz ertesi gün araba çalışmadı eşim içindeki apsratla kumandayı şmdi garantiye yolladı 
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Pilsan terry berry aldık . E bebek te 3500 ama başka yerlerde 3000 de vardı. Şarjı 2 saatten fazla gidiyor. Dezavantajlarına gelirsek evde çok yer kaplıyor. Evinizin çevresi sürmeye müsaitse güzel ama arabaya koyayım bi yere götürüp sürelim derseniz arabanın arka koltuğu tamamen kaplıyor. Tek başına taşımak biraz zorluyor . Asansör ile garaja inip garajdan çıkarıyorum ben evimizin çevresi müsait çok kalabalık değil sokağımız bizim için zor olmuyor ama kardeşim Ankara da yaşıyor onlar mecbur araba ile bi parka gidip sürmek zorunda kalıyor . Çocuğa bi katkısı var mı bence yok ama kızım çok istedi benim de çocukluk hayalimdi ondan aldık. 
0 oy
(6,152 puan) tarafından
Benim eşimde çok almak istiyo ondan oğlum çok seviyo ama araştirmadik hiç fiyat olarak 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Teyzesinin ve dedesinin çok hevesi vardı ama aldırmadım gereksiz para geliyor onun yerine jetonlu oyuncaklara götürüyorum. Ona vereceğim para ile kışlık kıyafet düzerim çocuğa en azından giyinir. Pinti biri asla değilim ama bir yıl binecek deymez 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
12 v al alacaksan 6v alma
0 oy
(758 puan) tarafından
Alma bence bosa yer kapliyor cokta binmiyorlar
0 oy
tarafından
Benm kızım binmiyo ona ya keşke binsede alsam 
0 oy
tarafından
Bizimkiler erkek çok hevesliler arabaya zaten babası alacak bakıyoruz acayip hevesli bizim arabayı versen kullanırlar,:))
0 oy
(218 puan) tarafından
Geçen hafta a 101 geldi ordan akdık güzel beğendik biz tam 1 saat aralıksız çalışıyor 3 4 saate sarji doluyo zatten ebeveyn kumandali bide
0 oy
tarafından
Aman bana gereksiz geliyor ya. İstesem alirim ama almayı düşünmüyorum hiçbir arkadaşım da almadı çocukları da hiç istemedi . Onun yerine daha faydalı  şeyler alınabilir diye düşünüyorum . 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 245 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 477 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 138 göst.