0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (1,897 puan) tarafından
Kızlar kızım için bu hafta ayuzbir e gelecek olan akülü arabayı alacak eşim ama ben istemiyorum guvensek mi bilemedim çünkü geri iade olmaz bozuk çıksa veya ksia sürede bozulsa ne yapacz sonuçta parası az değil eşim dinlemiyor Alicam diyor çünkü başka yerde 3000 küsur

Siz aldınız mı alan tanıyor musunuz veya guvenmelimiyim bı akıl verin hele

10 Cevaplar

+1 oy
(8,537 puan) tarafından
Ayüzbir.. ayy çokk masumsun  :))))
(1,897 puan) tarafından
O nedek kız:)
-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
teyzm geçen sene almıştı aynisından hala çocuğu kullaniyor
(1,897 puan) tarafından
Ayy inşallah benm ki de kullanır çünkü doğacak bebegim dahil kardeşleri binsin doya doya istiyor um hemen bozulmasın
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Bende oğlum için alıcam    onların sanırsam garantiside yok 
(1,897 puan) tarafından
Yokcanim 2 yıl var ama diyolar hani uğraştırıyor lar ilgilenkiyorlar yani sağlam çıkarsa bahtina yoksa vay halimize ha:)
(2,523 puan) tarafından
Yok kız ben ordan almicam.  Güzel bi para biriktiryoruz oğlumla  kubarası var sağlam olsun  istiyorum eşim bimdeki  a yüzbir dekileri almam diyor

İnşallah sağlam çıkar canım
(1,897 puan) tarafından
Bende ayuzbir vs almak istemiyorum işte diğerleri baya pahalı anlamayız eşimde çocuk çok istiyor diye hiç yoktan iyidir iyi kötü kullansin diyor bende dua ediyorum elimizde kalmasın ayirttik alicaz :(
(2,523 puan) tarafından
İnşallah düzgün çıkar canım
0 oy
(35 puan) tarafından
2 sene önce falandı galiba, görümcem almıştı. Memnunlar hala kullanıyor çocukları. 
(1,897 puan) tarafından
Çok sevindim inşallah bizim çocuklar da kullanır
(35 puan) tarafından
İnşallah :) satın alırken yinede bilgisini alın herhangi bir sorun olduğunda nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda bilginiz olsun
(1,897 puan) tarafından
Garanti bilmem ne vz vz konuşuyorlar da yalan canm iyi çıkarsa bahtina işte o mesele kuzm
(35 puan) tarafından
Hiç bu tarz ürün marketten almadım o yüzden bilmiyorum. Görümcem şanslıyımış o zaman :)) alırsanız inşallah sizde uzun süre kullanırsınız
(1,897 puan) tarafından
Aynen öyle inşallah uzun süre kullanırız
0 oy
(147 puan) tarafından
Bizde aldık ccokta güzel cıktı. Çok memnunuz. Biraz şans işi. Internette ıyi çıkmayan çok kişinin şikâyeti de var
(1,897 puan) tarafından
Evet bende onları okudum aynen şans diyorum burda da hanımlar çoğunluk memnun
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Akülü araba 12 v ise ve uzaktan kumandalı ise alın kayınvalidemler oğluma 1 yaşında 6 v ve kumandasız almış a101 den bir halta yaramıyo o odadan oraya taşıyorum yer kaplıyo 2 yaşında daha kendi süremiyo kumandası yk bide 6 v akü hemen bitiyormuş onlar yüzünden 12 v kumandalıda alamıyoruz laf ederler beğenmiyo derler
(1,897 puan) tarafından
12 v kumandalı 50 kg taşıyor özellikleri çok da sağlam mı bilmiyorum
(7,768 puan) tarafından
Alın tabii canım bizimkini düşük almışlar sizinkisi iyi ayrıca a101den bozukta çıksa fişin var
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ne kadarmış fiyatları cnm
(1,897 puan) tarafından
1300 canm
0 oy
(1,625 puan) tarafından

Geçen sene abim opluma aldı o zaman 850 liraydı şarjı azaldığında çalışmamaya başlıyor kumandası gitmiyo sağ sol dönmüyor onun dışında sıkıntı yok birazda ağır iki kişi yukarı çıkarıp indiriyoruz  3 hız kademesi var kumandadan ayarlanıyor radyosu var oğlum 1 yaşındayken alınmıştı bugün bi şarjı fulleyip çıkardık kapıya hala pek anlamıyor vitesi kıracak gibi itip çekiyor  o yüzden bu senede çatıda bekleyecek bizi  :) Bana fiyatı güzel geldiği için aldırmıştım 12v olmasıda önemli 6v alma %75 memnunum . Eşim aküsünü değiştirmeyi deneyecek o zaman %100 memnun kalacağım 

(1,897 puan) tarafından
12/ v Muş cnm
(1,625 puan) tarafından
Evet o öyle gördüm bende 6v alma derken a101 den almayıp başka yerdrn alırsan diye dedim
0 oy
tarafından
Bende 5 kuruş para vermeden teyzemden aldım tek aküsü bitmiş kullanmaya kullanmaya bizim kullanıyor şuanda bı sıkıntı yok ama çok da vermiyorum eline nolur nolmaz diye şimdi birde kardeşi de olucak ikiside ilerlen zamanda kullansn diye 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Kac V o önemli. 6V yse almayn bi ise yaramaz aküsü. 12V alın
(1,897 puan) tarafından
12 diyor canm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,202 göst.
13 Haziran 2020 Diğer kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 267 göst.
18 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 832 göst.

376,817 soru

11,277,038 cevap

34,670 kullanıcı

...