0 oy
1,520 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Abimle bıle haftada bir arar konuşuruz kaynım bekar 2 gune bir arar, acmayınca tekrar acana kadar arar noldu neden aradın abi dedıgımde ıse napıyonuz diye aradım der bır insan yengesını neden sureklı arar anlamıyorum eşime diyorum her aradığında acma dıyor ama aradığını gorunce de  ac dıyıp duruyor 

59 Cevaplar

0 oy
(362 puan) tarafından
Bayram değil seyran değil eniştem beni neden öptü gibi olmuş beyinsel sorunu olabilir başka bir açıklama gelmiyor aklıma senede bir kez kaynimla konuşmuşumdur oda bir ihtimal yani ne gerek var engeli bas gitsin kocani arasa neysede yenge neden aranır 
(97 puan) tarafından
Demı bencede oyle
-Reklam-
0 oy
(171 puan) tarafından
Karşındaki bayan bile değil kaynım diyorsun konuşma zorunluluğun yok ki onun nasıl bir tıp olduğunu sen daha iyi bilirsin yani sana konuşmaları nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu en iyi sen bilirsin ya da bir araya geldiğinizde sana davranış ve biçimleri hal ve tavırları anlatirir illaki nasıl biri olduğu. Ona gorede mesafe koyarsın. Ki kaldiki bu erkek bayan ile bu kadar aranıp konuşulmuyor. Bilemedim  sen çözeceksin bunu. Sen iyilikle tatlılıkla konuşup cevap verirsen o da aramaya devam eder.Nasil olsa birşey demiyor terslemiyor diye.
(97 puan) tarafından
Galiba terslemem lazım artık
(171 puan) tarafından
Sonra of tüh dersin böyle. :)
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Çok merak ediyorsa abisini arasın seni neden arıyor arayınca eşine ver telefonu o konuşsun eşin söylesin gerekirse beni ara eşimi arama diye
0 oy
tarafından
Ayyy çok tuhaf 
0 oy
(924 puan) tarafından
İşi yokmu çalışmıyorsa sıkıldığı için arıyordur açma niye acmiyorsun dediğinde çocuğu bahane et 
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Sen ona kız bul evlensin 
0 oy
(606 puan) tarafından
Bak canım böyle insanlara mesafe koy bu devirde insan babasina bile güvememiyor bende daha 1 aylık evliyken eşimin memleketinden kendi evimize geçmiştik eşim gecede çalışırdı ve kaynım sadece o günler gece 11 12 bazen 1 de mwsaj atardı hakan evde mi bu arada kendisi bekar ve eşimden 6 yaş büyük neyse ben derdim yok evde değil pat gorüntülü arardı en sonunda eşime dedim şuan eşimde kaynımla eskisi gini değil
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Senden küçük olsa anlarımda abi diyosun 

Haltmı var acaba hergün 
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Kaynimin bende numarası bile yok o dereceyiz hergun arasa aramayi yonlendire al kocana gitsin onun araması ne kadar çok fazla aradığını görür bu şekilde 
0 oy
(660 puan) tarafından
İki yıldır evliyim kaynimin numarası dahi yok geçtim aramayı bişey diyecek olsa abisine der
0 oy
(796 puan) tarafından
Bacim dikkat et ortalim ******** dolu valla bem kaynimla boyle bi olay yasadim ******** yapti aman diyim uzakbdur
0 oy
(177 puan) tarafından
Engelle bence numarasını 
0 oy
(9,579 puan) tarafından

Benim kaynımla iki kelam etmişlğiim bile yok :angel:

0 oy
(2,132 puan) tarafından
İki kaynım var, ikisi de beni aramaz eşimi arar. Bana bir şey söylenmesi gerekiyorsa da eltim arar.  WhatsApp grubunda konuşurken cevap veririz birbirimize veya yüzyüze görüştüğümüzde gayet samimi sohbet ederiz öyle mesafeli değiliz ama beş yıldır beni hiç aramadılar çünkü neden arasınlar? Bana çok saçma geldi. 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bazilari kotu dusunceyle degil yapisi oyle kirk kat yabanciyi da ariyordur onlar benim halamin oglu var evli mesela yasca buyuk benden esimden bile bazen ariyor bende numarasi bile kayitli degil bende aciyorum selam sabah konusup kapatiyo ilk baslarda cekiniyordum sonra mizaci oyle oldugunu anladim 
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Net bir şekilde beni öylesine arama de. Eşinin adı diyelim Mehmetse, Mehmet e ulaşamadığın zaman ara. Ben böyle şeylerden hoşlanmam. Aramakta ısrar edersen engellerim de. Çünkü bence burada net bir şekilde hoş bir niyet yok
0 oy
tarafından
Sapikk gibi o ne be engelle gitsin. Kaynin diye konuşmak zorunda değilsin resmen taciz ediyor.
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Çok gereksiz direk engelle 

0 oy
(196 puan) tarafından
Benimde 1tane var 4sene olacak evleneli neredeyse ne numarasını vardır ne numaram vardır nede sosyal medyada 
0 oy
tarafından
Valla bi tane kaynim var bişey olmadıkça aramaz Allah razı olsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 294 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 331 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yarento (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 217 göst.