0 oy
1,520 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Abimle bıle haftada bir arar konuşuruz kaynım bekar 2 gune bir arar, acmayınca tekrar acana kadar arar noldu neden aradın abi dedıgımde ıse napıyonuz diye aradım der bır insan yengesını neden sureklı arar anlamıyorum eşime diyorum her aradığında acma dıyor ama aradığını gorunce de  ac dıyıp duruyor 

59 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sence niye yapiyo bunuu
-Reklam-
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Nazi insanların doğasında var ,kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum 
0 oy
tarafından
Eşin biraz .... Galiba :D 
0 oy
tarafından

Eşin biraz .... Galiba :D 

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Oha ne okudum ben:/ pardon da kardeşi dururken seni neden arıyor. Ya kafadan kontak ya da...... Başka açıklaması yok.
0 oy
(437 puan) tarafından
Ya benim kaynımda arar benden 4 yaş kücük cok saygılı efendi abla biseye ihtiyacin varmi bebek nasıl bi sıkıntısi varmı halimi hatrımı sorar kapatır ama bu degisik
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Kotu dusunme ya deger veriyordur arayip hal.hatir soruyordur yada cok geveze konusmak icin yer ariyor yanlis bir hareketini görürsen engellersin 
0 oy
(48,668 puan) tarafından
engelle direkt esinde ne rahat
0 oy
tarafından
Eskiden olsa pek takilicak bı konu değil ama şimdilerde maalesef kötü bişey bence ya engelle yada açık açık şöyle rahatsız olduğunu 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
2 tane kaynım var 12 yıllık evliyim birbirimizin  numaraları dahi yok. Önemli birşey varsa kardeşlerini ararlar. Keşke hiç numaralarinizi almasaydiniz.
0 oy
tarafından
2 kaynim var. ikisi de esimin abisi. 2 yillik evliyim. biri evli digeri bekar. evli olanin no sunu ekleyeli daha 4 ay oldu. hic aramadi. bekar olan kaynimin no su bile yok. sosyal medyamda ekli degil, gerek de gormedim. bugune kadar da hic aramadi.esin nasil musade ediyor ya? ne gereksizce yengeyi aramak. cani sklysa kardesini arasin, arkadasini arasin. valla iyi niyetli gelmedi.asla acma. esin evdeyken ararsa da esin acsin. hatta soyle yap.gunduz bu aradiginda aksam esin senin telden ona donus yapsin hayirdir niye aradin diye. esin de hic kiskanc degil ya
0 oy
(581 puan) tarafından
Vallaha canım yorumlarda eşim kardeşine kondurmaz yazmışsın ama Allah korusun yanlış anlaşılacak bi durum olsa sana kondurur ama. Ben olsam abi çok önemli bisey olmadığı müddetçe beni arama ben sevmiyorum rahatsız oluyorum derdim. Ya da direk engellerdim babamın oğlu mu. İster anasına desin ister eşime desin banane açmak konuşmak zorunda mıyım. Millet sapıtmış iyice
0 oy
(687 puan) tarafından
Neden eşini aramiyor yani hade hasta olursa çocuklarda bisey olur birkereligine arar hergun hergun aramak ne.bnm iki kaynım var 4 yıldır evliyim hiçbirinin numarası yok bnde.
0 oy
(556 puan) tarafından
Bazıları anlamaz kuzum kafa basmaz arama desende 2 gun sonra aynilar bende yaşıyorum 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Seni aricagina esini arasin cok sacma bu devirde babana bile guvenmicen dejisler aman diyimm
0 oy
(814 puan) tarafından
Eşinde ne digisik actirmamasi gerekir açma bence 
0 oy
(762 puan) tarafından
Oda daha kaynım aradım dün kozim hastaydı fotoğraf attım ondan sonra görüntülü konuştuk ayda uilda bir kere ararım onun dışında buraya geldiğinde sohbet muhabbet konuşuruz oda herşey mesafelisi iyidir 
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Vala ben bayramda aradğımda bile utanıyorum kaynana bile bukadr aramaz bnce numarasını engele koy yada hiç cvp verme hayra alamet değil 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 294 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 331 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yarento (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 217 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu

379,618 soru

11,364,026 cevap