0 oy
1,518 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Abimle bıle haftada bir arar konuşuruz kaynım bekar 2 gune bir arar, acmayınca tekrar acana kadar arar noldu neden aradın abi dedıgımde ıse napıyonuz diye aradım der bır insan yengesını neden sureklı arar anlamıyorum eşime diyorum her aradığında acma dıyor ama aradığını gorunce de  ac dıyıp duruyor 

59 Cevaplar

+4 oy
(3,860 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Burnuma pis kokular geldi. Ne alaka ben olsam açmam. Ya aklıyla zoru var ya kalbiyle... DIKKAT 
(97 puan) tarafından
Ya sevmiyorum onu  cok gıcık birisi, ama neden arayım kı onu kunusuyum ne gerek var
(3,860 puan) tarafından
Yani kaynimla ayni ortama gelirsek  konuşur  sahnet ederiz ama onun dışında  coook nadir arar o da kardesine ulaşamazsa ektrem bir durumda. Hatta numarasini bile 1 bucuk yil sonra kaydettim. Sen tedbirli ol bacim. Valla neler neler duyuyoruz  iftiraya filan kurban  gitme. Açma  esin yanindayken ararsa da ac ona ver vs vs.
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Türkiye de yaşıyoruz , kimse aaayy nasılda masum , ne olacak ki gibi şeyler düşünmemeli. Bir kayın neden gelini her gün arar ki. Ve eşin neden tepki vermez ki ? 

Kaynım yok , olsa mesaj atmaya dahi cekinirim. Arasa , durup durup arasa ağzının payını da veririm. 

Neler duyuyor görüyoruz sen temkinli ol kardeşim.

(97 puan) tarafından
Eşim kardesı ne kondurmaz bıle
0 oy
(852 puan) tarafından
Eşin de ne biliyim ac demesi ne saçma..e tepkisi ne oluyor kocani niye arıyor ki seni arıyor 
(97 puan) tarafından
Onuda arar zırt pırt, acarız oylesıne aradım dıyo hep
(814 puan) tarafından
Sizde kayninizi koruyosunuz onuda zirt pırt ara diyorsunuz ozaman huyu odur buraya niye soruyorsunuz anlamadım Allah allah
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Kötü düşünme cnm bazıları öyle olabilir mesafe kavramı olmayabilir sen bir iki defa açma açınca soğuk konuş sonra aramaz zaten
(97 puan) tarafından
Yine arıyor kac kere acmadım abisini arıyor acmadı yengem dıyo anasına dıyor
0 oy
tarafından

Kardeslerle 2 gunde bi konusmuyorz

Belki niyeti baskadr
(97 puan) tarafından
Sanmıyorum hoslandıgınıda dusunmuyorum
0 oy
(4,912 puan) tarafından
8  kayinim var maşallah  ben aramasam hiç biri aramaz beni
(97 puan) tarafından
En mantıklısıda o
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Napıyon diye arıyorsa ben açmam acil durum olsa da hakkını kaybetmiştir.
(97 puan) tarafından
Napıyon diye arar
(2,545 puan) tarafından
Tamam kuzu anladım ama napıyon diye beni gereksiz yere aracağına  açmam kusura da baksın.  Acil bir şey sanarım beni bir adam aradıgında mesela babam bile arasa hayır olsun derim.  Biz kadınlar annemle kız kardesımle sohbeti severiz babamla bu kadar sürmez ne konusabliriz iyiyiz iyiyiz hoşcakal. Ki kalmış kaynım. Ne konuşcam ben yani bana bir şey demesi lazım bize gelin. Makas varsa yollarmısınız. Ne bilim napıyon diye muhabbet olmaz.
0 oy
(986 puan) tarafından
Yani tam olarak,ne için arıyor.

Aradığında ne soruyor.

Uzun uzun muhabbet ediyormu.

Niye aradın diye sorunca nasıl cevaplar veriyor?

Konuşma şekli nasıl?

Bunlardan anlaman lazım.adlinda
(97 puan) tarafından
Hayır napıyon diye aradım der oglanı sorar
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Tuhaf açma bence evli barkli insanı helede yengesini bu kadar sık araması hiç normal değil bence hatta rahatsız olduğunu belli et bence artık isim var musait degiliz vs ne münasebet cnm esinede soyle konusmak zorunda mıyım ben senin kardeşinle hergun ne münasebet bu arada kardeşini neden aramiyorda seni arıyor orasida çok tuhaf 
(97 puan) tarafından
Onuda arar zırt pırt
0 oy
tarafından
Eşin niye demiyor kardeşim niye arıyorsun diye ne münasebet canım
(97 puan) tarafından
Eşim hiç kıskanç degil ve kardesıne kondurmaz bıle
tarafından
Hayır görumcen olur eltin olurda arar oda kadın olduğu halde çok arasa niyeki diyoruzki ha kalmışki kayın sen ona deki Bi sorun varsa beni arasın diyo ben pek fazla bakamıyorum çocuktan isten dolayı de valla sonra kadın olduğumuz için biz suclaniriz canim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kayinlarimla hiç arama gibi şeylerimiz olmaz bir tanesi eşimden küçük benden büyük aynı iş yerindeler arasam telefonu kapalı olsa acil bişey olsa binde bir ararım yani 2 senede 2 defa aramisim diğer abileri de eşime ulasamasalar beni ararlar bende konuşmadan eşime veririm 
(97 puan) tarafından
Ulaşamayıp aramak cok farklı şeyler
0 oy
(6,943 puan) tarafından
Bu benim kaynım resmen sürekli kapıya gelir bizi arayıp dururdu en son aradığında geldiğinde açmadım bilerek yapıyorsun dedi evet dedim şimdi eskisi gibi gelmiyor. 
(97 puan) tarafından
Acmıyorum annesı gıle soyuluyor abisine dıyor arıyorum acmıyor dıye cocuk gıbı aynı 28 yaşında
(6,943 puan) tarafından
Benim ki 40 yaşında düşün eşinle konuş ben öyle yaptım rahatsız oluyorum sürekli sürekli aranmaz falan de canım.
0 oy
(4,113 puan) tarafından
2 kaynım var esımden buyukler numaraları bıle yok bende. Normalde gorusuruz ama
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla benim 5 tane kaynım var büyük olanı bayramda falan ben ararım onun dışında onlar hiç biri beni aramaz bende onları aramam eşimi ararlar konuşurlar bazen arıyor büyük kaynım eşim evdeyse ver ben açayım der o konuşur oda halınızı hatrimizi sorar selam söyler kapatır bir daha aramaz baya bir süre sonra belki 
(97 puan) tarafından
Mantıklı olanda o
(7,376 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Kaç yaşında bilmiyprum ama hemen evlendirin onu, avaralıktan napacağını şaşırmış :).Karısıyla, çocuğuyla uğraşmaktan ev geçindirmeye çalışmaktan sizi arama fırsatı bulamaz :D

(97 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Aman o ne be benimkiyle yüzyüze bile konuşmayız doğru düzgün 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Kaynım bir durum olmadığı sürede aramaz beni canım açma sakın 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Çok saçma benim kaynım kuzenim önemli şeyler dışında ne o beni nede ben onu aramam hatta bayramdan bayrama 
(97 puan) tarafından
Zaten kaynanam gıle her hafta sonu gıderız bekar oldugu ıcın orda olur eve geldıgımızdede 2 gune bir arar
0 oy
(888 puan) tarafından
Engelle gitsin 
0 oy
(7,353 puan) tarafından
numaramız var birbirimizde ama acil bilşey olmadıkca aramaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 292 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.