0 oy
1,036 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar burdan bir arkadaş giriş kapısının arkasına kaya tuzu koyun eve gelirken bütün negatif enerjiyi çekiyor gibi bir şey söylemişti ben de bunu denedim gerçekten de işe yarıyor onu denediğim günden beridir eşim bana güzel davranıyor ne istesem alıyor adet oldum dedim dur tatlı alıp öyle eve geleyim dedi öpüyor beni sürekli sarılıyor iltifat ediyor onla mi alakali yoksa ben ona mı bağlıyorum bilmiyorum ama gerçekten de şeytan kulağına kurşun MaşAllah deyim değişiklik var bide ya Vedud çekiyorum sizde deneyin isterseniz:)

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Inşallah daha iyi olursunuz nasıl yaptın canım 
tarafından
Kız tabağa tuz koydum kapının arkasina koydum o kadar bide boş zamanımda ya Vedud çekiyorum nazar duası açıyorum evde çok şükür iyi geldigini hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(7,862 puan) tarafından
Ay kız senin eşin bununla duzeldiyse benimki melek olur ozaman denemek lazım :dd
tarafından
lan ya kahkaha attım :D
(388 puan) tarafından
Valla bunu yazmak için girdim :D
(7,862 puan) tarafından
Hahahaha ;)
tarafından
Ahahahaah sağol kız ajsjdj aynen bende şaşırdım dua açıyorum bide. Nazar duası vs onlari da uyguluyorum
0 oy
tarafından
İnşallah böyle hep mutlu olursunuz 
tarafından
Teşekkür ederim canım benim senin de sıkıntılarını Rabbim gidersin inşallah
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Yaa bende mi yapsam kız nasi yapiliyo
tarafından
Kız bir tane tabağın içine kaya tuzu koyup kapının arkasına koyuyorum ne bileyim eşimler geldiğinde benim bile yani dikkatimi çekti dışarı çıkıp eve girdiğim zaman mesela içimdeki O sıkıntı birden gidiyor sanki o negatif enerji çekiyormuş gibi ya da ben mi öyle düşünüyorum psikolojik olarak bilmiyorum ama iyi hissediyorum maşallah
0 oy
tarafından
Yaa vedud cektigin icin canim bunlar
tarafından
Belki de. Bazen de işte nazar duası falan açıyorum evde belki de ondandır psikolojik işte ya Kaya tuzundan mı yoksa değil mi Ben mi ona inanıyorum bilmiyorum ama çok şükür iyi hissediyorum
tarafından
Canim yaa rauf da cek 138 tane oda iyi geliyoo
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
İnşallah çok daha iyi olursunuz 
tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Bende deneyeyim bari kız.
tarafından
Dene kız bide biri şey demişti bir tatlı kaşığı tuz yarım bardak sirke geri kalanına da su karıştır bı bardakta gözünün görmediği bir yere koy üç gün sonra su köpürür ise büyü nazar var demekmiş o suyu da ayak altı olmayan bir yere dokecekmissin
0 oy
tarafından
Bende deniyecegim canım çok sagol fakat vedud kac kere okumamiz lazim acaba
tarafından
27 kare okunmaliymis ben rast gele cekiyordim
tarafından
Cok sagol canim
0 oy
(10,451 puan) tarafından
Bizimkine kaya tuzu falan fayda etmez 
tarafından
Kayayı Monte edek
0 oy
(762 puan) tarafından
Sevindim adına nasıl yaptım canım merak ettim
tarafından
Tuzu kaseye koyun kapının arkasına koyuyorum bişe ya Vedud el Vedud çekiyorum nazar duası açıyorum evde
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Maşallah kizzzz:) valla senin kadar mutlu oldum 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim
0 oy
(48,491 puan) tarafından
yazmayin soyle guzel seyleri nazar olacaksiniz masallah size 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Senin adına çok sevindim umarım çektiğin sıkıntıların geri dönüşü senin için mükemmel olur 
0 oy
tarafından
Kaya tuzu boş 

Ya vedud.birde dualar sayeisnde
0 oy
tarafından
Ya vedud ustunemi ufluton
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Valla denicm :)))
0 oy
(888 puan) tarafından
Tuz değil çektiğin vedud ismi vesilesi ile çünkü bende çekiyor um ve eşimle çok iyiyiz MasaaAllah 
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Bende deniyim bakalım umarım işe yarar :D
0 oy
tarafından
Rabbim daim etsin inşallah. O senin Allah a olan inancın dr cnm tuz nasıl değiştirebilir ki?? Dua okuyorsun onun etkisi 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Kız ne tuzu ya Vedud çekiyorum diyorsun Allah'ın zikrinin yanında tövbe de tuzun marifeti mi olurmuş çok etkili bi zikirdir hiç bir zaman eksiltme dilinden maşallah canm allah daim etsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 567 göst.
21 Kasım 2018 Aile kategorisinde Yasemene (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 434 göst.
3 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 513 göst.
24 Ekim 2019 Aile kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 339 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,158 soru

11,318,204 cevap

34,765 kullanıcı

...