0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde (149 puan) tarafından

Sabah Sinirden uyuyamadım başlığı atmıştım çok şükür sinirim geçti eşime karşı kızlar.. YALNIZ...

Bugün eşimi baya bi süründürdüm içim anca rahat etti :)) eşim okuldayken sabahtan başladı beni aramaya benim tabi sinirim geçmemiş bikaç kere aradı açmadım en son açtım ders çalışıcam dedim sonra konuşalım diye kapatmak istedim. Sonra sen bana yine kızgın mısın diye soruyo hâlâ, bende evet dedim bana dokundu sen git elalemin kadınlarıyla 10 15 dk konuş benle konuşma dedim kapattım yüzüne teli ve bi daha açmadım. Bu da 30 kmlik okulundan eve bi geldi 15 dkda. Tabi ben şok oldum ama bi yandan da sinirim geçti sevindim :) baana sarıldı özür diledi bana güven dedi ben de güven meselesi değil bu dedim. Güvenmesseydim zaten ne sen buraya gelebilirdin ne de ben burda olurdum dedim. Seni kimseyle paylaşamam dedim sorun bu. O da gerçekten özür dilerim çok özür dilerim dedi ilk defa içten diledi böyle ben yine geçtim kendimden o özrü bana yetti.. kötü niyetinin olmadığnı söyledi yemin etti. Beni çok sevdiğini vs dedi ve sarıldık uyuduk öyle ikimiznn de gözlrri ağlamaklıydı kızlaar :) çok şükür siniirim de geçti sorunu da çözmüş olduk Allah kimsenin yuvasına gölge düşermesin ben eşime gerçektn güveniyorum ama o bunu hak ettiği için bunu yapmak zorunda kaldım ona. Yoksa içimde daha da büyütürdüm eminim.. Çok şükür bebeğim de sağlıklı haftaya bekliyoruz oğlumuzu nasipse.. herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim :)

3 Cevaplar

+1 oy
(74 puan) tarafından

Cok sevindim canim 

-Reklam-
+1 oy
(164 puan) tarafından

Gözünüz aydın :) birdaha böyle bişey yaşamazsınız inşaAllah 

+1 oy
(1,722 puan) tarafından

Barışmanıza Çok sevindim iyi yapmışsın biraz süründürmekle 

İlgili sorular