+1 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (90 puan) tarafından
Arkadaşlar ben mi yanlış düşünüyorum 2 çocuğum var hamileyim üstelik kaynanamla eltim bir oturuyorlar eltimin de 2 çocuğu var küçük 1 le 3 yaşında ve çok aglaklar  kaynanam eşimi arıyor hastahneye gidicem yarın benim için diyor ki gelsin buraya çocukları baksın eltimle ikisi gidicek eşimde. Bn bilmem al elmasla konuş dedi benim için bnde tmm dedim olur bna diyor ki burda bakicaksin sabh gel 8 de bnde dedim ki sabh gelemem 2 çocuk hamileyim siz getirin dedim öyle gidin bn hastahneye giderken hep bn getiriyordum sabh erkenden onlar gelip bakmıyordu eşimde bunu duydu aradı annesini tekrar anne siz getirin benim çocuklarım uyuyor dedi annesinde bunlarda uyuyor o saate dedi eşimde e benim çocuklarımın mi rahatı bozulsun dedi siz getirin çocuklar madem öyle kaynanamın sesi gitti kapanti telefon alındı mi artık kizdimi. Ya kendilerini düşünüyorlar onların ki çocukta benimkiler değil mi yani eşimde sakın gitme dedi onlar getirirse bakarsın yorma kndini biliyor onların ki çok aglak gerçekten durmuyorlar ben mi gitmeliyim onlar mı getirmeli sizce

19 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Valla çok haklısınız esinede helal olsun 
(90 puan) tarafından
Çocuk konusu oldun mu çok sinirleniyor benimki çocuk değil mi diye. Üstelik hamileyim yani kndilerini akıllı görüyorlar onların ki rahatı bozulmasın
-Reklam-
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Senin çocuğun olmasa git diycemde seninde varmış getirsinler Bi zahmet 
0 oy
tarafından
Kim bakıyorsa onun evine götürülur iki tane çocuk birde hamilesin işin zor başka kimse yok mu bakacak 
(90 puan) tarafından
Ya bn hastahneye giderken sabh getiriyordum hiç demiyordu bn gelirim diye salagim sanki getir ayaklarına cagriyorlar
0 oy
tarafından
Eşin haklı hem 2 çocuk hem hamilesin ne kendi rahatını ne çocuklarının rahatını bozma getirsinler evine kızarsada kızsınlar
(90 puan) tarafından
Bnde öyle düşünüyorum büyük ihtimal getirmicekler kuzdilar eşim niye öyle konuştu diye bide beni aramıyor oğlunu arıyor o bakicak sanki aldı ağzının payini
0 oy
(5,859 puan) tarafından
Haklısın canım sonuna kadar 
0 oy
(618 puan) tarafından
Bence kıçını kır otur oturduğun yerde eşinde arkanda rahatlık batıyor Barım demişsin bi zahmet getirsinler onların düşünmesi lazım hem hamile hem iki çocuk anam otur getirdiler bakarsın getirmediler mi evinde oturursun 
(90 puan) tarafından
Bn hastahneye giderken sabh getiriyordum hiç biz gelelim demiyorlardi uykudan uyandırıp getiriyordum
(618 puan) tarafından
Sende bekle cnm getirsin işin gücün var zaten iki çocuk hamilelik anca idare edebiliyorsun boşver gitsin
(90 puan) tarafından
Bunu anlicak insanlar değil ki işleri görülsün yeter
(618 puan) tarafından
Sende araya mesafe koy sıçan tatlı olur unutma :))))))
0 oy
tarafından
Hey yarabbim. Onlarınki can sizinki patlıcan sanki.
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Haklısın tabi boşver kırılan kırılsın
0 oy
tarafından
Haklısın hiç arama sormada getirirse bakarsın yoksa boşver
(90 puan) tarafından
Hamileyim üstelik bakmam demedim getir bakım yani 2 çocuk hamileyim nasıl gidim onların keyfi yerinde onların ki çocuk benimkiler ne
tarafından
Sonuç ne oldu
(90 puan) tarafından
Getiren yok aramadı da bnde gitmedim getirmez onlar ayaklarına beklerler
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Sen gitme getirsinler bunlarda hem karnım doysun hem tencerem full olsun oldu kırılan kırılsın 
(90 puan) tarafından
Kesinlikle eşimde çok kızdı sakın gitmiyorsun diye çok bozuldu annesine onlar uyuyormuş benimkiler uyumuyor mu dedi haklı yani
0 oy
(48,660 puan) tarafından
bu kaynanalarda gezmeye gelince yalniz gidebiliyor is doktora gelince gidemiyorlar tek gitsin
(90 puan) tarafından
Kesinlikle bnde öyle dedim eşime aynısını yani keyifleri bozulmasın aman umrumda değil valla bakmam demedim getir bakım
0 oy
(15,186 puan) tarafından
Sen kendi çocuklarını onlara götürdüğünü göre onlar da sana getirsinler. Eşin gerekli cevapları vermiş. Ailesine kendi ayar veren kişilere bayılıyorum ya. Sen desen laf olur ama eşin deyince kaynanam tek laf edememiştir. Ama sabah size getirecek kadar dahi vakitleri yoktur insanlık için gidilir. Ama keyfi böyle bişey istiyorlarsa o ayrı mesele
(90 puan) tarafından
Hep böyle ilk defa değil alıştılar iyice bn bişey demedikcebbn azıcık bıraksam söylenirler eşimde bunu bildiği için benim çocuğum değerli diyor onların ki mi bı değerli evde çalışmayan kaynım var eltimin eşi çalışmıyor o getirsin bn iki çocuk hamilelik eşim kızdı zaten onlar yatarken bn ise gidiyorum diye kalksın bı zahmet getirsin diyor
(90 puan) tarafından
Zaten beni aramaya ihtiyaç duymamış eşimi arıyor onada ayrı kızdım sanki o bakicak onu arıyor yani sanıyor ki oğlu tmm dicek bna söz düsmicek fazla akıllı sanıyor kendini
(15,186 puan) tarafından
Boşver iyi.olmus. eşin böyle oldukcs sıkıntı yasamazsin.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Uyari neden verilmiş 
(90 puan) tarafından
Bn yanlışlıkla bı kaç tane post açmışım bilemedim yüklenmedi sandım
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Eşin bile gitme demiş haklı getirirseler bak yoksa gitme 
(90 puan) tarafından
Evde çalışmayan kaynım var eltimin eşi diyor ki o getirsin onlar keyif yaparken ben çalışıyorum hiç yorma kendini diyor getirirlerse de biliyor çok ağlıyorlar susturmak için uğraşıyorum zaten karnım burnumda bide onlarla uğraşıyorum hiç dusunmuyorlar beni bı kere aramazlar nasılsın diye 2 çocuk hamilelik işlerine geldin mi ararlar bide benide değil eşimi ararlar
0 oy
(437 puan) tarafından
Valla canım büyük konuşmak istemiyorum benim bebeğim 2 aylık ben şimdiden direniyorum acılarıma dünya modundayım sende birde 2 bi tanede karnında sor bakim kaynana kendi aynı durumda olsa kabul edermi ölum kalım olmadığı surece ben kabul edemem seninkiler sana yeter birde o haliyle çağrıyor eşinede helal olsun fazla yüz göz olma 
(90 puan) tarafından
Ya bakarım ama yani sen gel demek beni sinir etti ayaklarına cagriyorlar neymiş çocuklar uyuyormuş benimkiler uyumuyor mu yani bı sizinkiler in rahatı valla benim çocuğum bna değerli umrumda değil eşimde buna kızdı zaten ne demek ayaklarına cagriyorlar hatta bakma dedi yok dedim yine bakarım ama gidemem
(437 puan) tarafından
Iyi hoş onlarınki cocuk seninki şam patlıcanımı yüz verme fazla bak önüne geçemezsin
(90 puan) tarafından
Yüz vermeden zaten cesaretleri zoruma giden bide beni aramamasi eşime söylüyor sanki benim bişey demeye hükmüm yokmuş gbi eşimden de aldı ağzının payini
0 oy
tarafından
Çocuk bakmak zorsa sen götür hastaneye kaynanani
(90 puan) tarafından
Karnım burnumda ne getirecek ilk defa gitmiyor ki biliyor gitsin bı kere demiş mi gel kızım gidelim diye neyin var diye bı kndi canı kıymetli
(90 puan) tarafından
Sorun çocuk bakmak değil ayağına çağırmak benim cocuklarimi düşünmemesi
tarafından
İyide bi sekilde olucak bu isler yani aksamdan gel deseydin eltine orda uyusunlar sabahta uykulu bırakırdı
(90 puan) tarafından
Durmuyor çocuklar annelerinin peşine ağlıyorlar hayatta uyumazlar çok ağlıyorlar oda biliyor
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Onlad gelmeli tabiki hem hamilesin hemde cocugun var 
(90 puan) tarafından
Yani bencede uzakta değil evleri geçerken bıraksınlar neymiş uyuyorlar mis benimkilerde uyuyor valla
(1,381 puan) tarafından
Uyumalarini gec hamilesin sen yani bide 3 çocuklusun yani ben tek cocukla evden zor cikiyorum sen hem 2 cocuk hem hamile onlar gelsin zaten uykulari dagildigi icin cocuklarin 1 saat sonra hemen yine uyuyrlar
(90 puan) tarafından
Evet sorun uyku değil onlar uykuyu bahane ediyorlar eşimde buna kızdı sizinki uyuyorsa bizimkiler uyumiyormu diye yani sorun ayaklarına cagirmalari beni
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Kmiin işi varsa o diğerine uyacak yok ayaklarına git birde oldu 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 197 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 221 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 324 göst.