0 oy
808 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Bı post daha paylaştım ama fazla cevap gelmedi biz birlikte yaşıyoruz gebeyim ben son günlerim kimse bana yat dinlen uyu demiyor evdeki herkes hasta ben bakıyorum hepsine yedikleri tabakları bile yikamiyorlar sürekli mizmizlanan bı kaynana telde sürekli dedikodu yapan görümcek sürekli hasta kalan kayınpeder ev işləri  kendimle bile ilgilenemiyorum artık bebede olcak eşim gidersek millet ne der diyor ikna etmem lazım çok güzel bı konuşma yapmam lazım nasıl ciddiyetimi koyabilirim allah rızası için yardım edin

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bu benim eşim canım resmen. Hamileyim bende son ayimdayim, bu zamana kadar yapsam da yapmadı etmedi diye kaynanam konuşuyordu kavga ettik yapsam da aynı yapmasam da aynı yapmiyorum yeter hasta değilsin yaşlı degilsin beğenmiyorsun madem sen yap dedim eşim yine de üstüme geldi hadi kalk kahvaltı hazırla bilmem ne. Baktım olacak gibi değil zaten gece ağrıdan uyuyamıyorum artık erkenden kalkmiyorum kahvaltı hazirlaniyor anca inmiş oluyorum napiyim yani olmuyor canımdan önemli değil ya 
-Reklam-
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Yapma sende birak *** götürsün sorun olursa oram buram agriyo de 
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Onlar yapmadıkça sen kendini mecbur hissetmişsin. Azıcık nazlanmayi bil. Birlik olmayı kabul etmişsin baş tacı etmeleri gerek hizmetçi değil. Sende kendi işini gör kıpırdayacak halim yok de geç odana yat. Hatta kendi yemeğini bile yapma. Eşin evde olduğu vakit yemek de yapamıyorm annen de yapmıyor sen bana dışardan Bişeyler söyle çok açım de. Sen onlara iş buyur görümcene de benim halim yok sen evi bı süpürü ver de. Kız hem hamilesin ev ev üstüne birak her türlü nazını çeksinler. Mırın kırın edip laf söyleyen olursa eşine dersin. Ben o kadar ev üstüne geldim şimdiye kadar herşeylerini yaptım son zamanlarım ağırlaştım hâlâ hizmet bekliyolar önüme bi tas çorba koyan yok. Aile bu mu demek de. Benim zor zamanlarım artık herkesin notunu verdim demekki ben bu evde fazla geliyorum iş yapmasam yüzüme bakan yok de. Eşin seni seviyorsa bol bol duygu sömürüsü yap. Kaynana da iş buyurursan baktı ki gelinin faydası yok nazı var o zaman der ev ev üstüne olmuyor diye. Eşine de sürekli aynı konuyu açmak. Kabuğuna çekil iş yapma eşin görsün durumu sonra sabrın taşmış gibi patla gitsin sustum sustum yeter de. 
0 oy
(309 puan) tarafından
Bence çocuktan yana konuyu ac yani karnındayken bile ona bakamadigini vaktinin olmadigini doğunca onunla güzelce ilgilenmen gerektiğini soyleyebilirsin beraber güzel bir aile ortamınz olması gerektiğini kendini duzeninizi kurmanız gerektiğini anlatabilirsin birde can evinden vurup bak işte evde tek olsak söyle vakit gevirebilirdik şuraya böyle giderdik bu böyle olurdu gibisinden konuşursun.konusmada ailesini de çok sevdiğini soylersin ama kimsenin seni düşünmediğini kibarca dile getirirsin birde kendi kızı olursa yada oğlu senin dueumunda olursa nasıl yaşamasını istermiş onu güzel bir yolla anlatabilirsin diye düşündüm ama inşallah ise yarar 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Her hangi bir konuşmaya ihtiyacın yok yapmayacaksın sancım var diceksin ağrım var diceksin yapmayacaksın napacaklar dövecekler mi o zaman boşayacaksın bu ne senin zaten 3 tane nur topu gibi bi oğlun iki kızın varmış 4.ye ne gerek vardı nasıl tahammül edebiliyorsunuz hayret ediyorum bazen 
(830 puan) tarafından
Ayyy inan bende şokla okuyorum sene olmuş kaç hala birlikte oturma mi kaldı yemin ederim bana eşim birlik oturucaz deseydi ben düşünürüm bu adam daha ev kuramıyor kendi başına bişey başaramiyor ne diye evlenip başımı yakayım insan düşünür ya kendi anneniz babaniz değil bu insanlar hizmet bekleyecek geleni gideni olucak en en basiti ben tesettürlüym biri gelmediği sürece evimde şort askılı geziyorum kaynanamda 2 gün geçirerem iyidir hoştur ama ikimizin temizliği düzeni arasında dağlar kadar fark var asla içime sinmiyor neden ya bu kadar kör gibi evlenir insan aklım almıyor tamam severek evleniyoruz ama bu kadarda olmaz ben önce kendimi düşünürüm böyle okuyunca valla kızıyorum ya
(1,831 puan) tarafından
Çok haklısın hadi tek annesi olur ya da babası evin büyük oğludur bakılır o insana yaşlıysa ama ikiside sağ bide evde görümce var ne diyecek millet ayrılsanız asıl ayrılmamanıza laf edilir o adama senin de dediğin gibi daha bir ev bile kuramıyo evlenip bebe yapma derdine düşmüş ayranı yok içmeye ..... Yahu ondan geçtim hadi kabul edildi bu durum da bunlar gelin almamış ki bildiğin köle almışlar kendilerine

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 445 göst.
24 Şubat 2020 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 407 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 516 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 443 göst.