0 oy
445 göst.
Aile kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar 1 buçuk yıllık evliyim 6 aylık bi kızım var. Severek evlendim kaçmadım ailem istemedi ben istedim diye verdiler smdi en ufak bisey de sen istedin diyolar bi abim yok amcaymis halayms dayiyms teyze falan kimse yok. Eşimle sorunlarım var bana yalan söyler saklar bişeyleri. Arkadaş ortamı daha önce gelir evden maddi yönden hıc bi sıkıntım yok ama hiç eve bağlı değil hep birilerini arar şuraya gidek bunu yapak alım eşimi bi gün demez hapis oldum evde annemlere yakın değilim dün gece ehliyetini vermişti bu emniyete alkolden. Meğerse arabayla dirft yapmış beyfendi polisler durdurmuş alkoldr çıkınca almışlar ehlietini 1 hafta oldi ben bunu başkasndan duydum dun konsut8m hıc bi cevabı yok bunun için oldi işte bi kere diyo. Gece yatamadım sağa döndüm sessiz sessx agladim sola döndüm aynisi kalktım namaz kıldım dua ettim allahıma sabah oldu sürat 5 karış bi imali konusmalar dedim ki şu kapıdan cik akşam geldiğinde değişmiş gel bi adm gel bi adım sana gelim. Bisey ler daha dedim dayanamadim ağladım bana diyo ki sende aşk s3vgi bitmiş. Değiş artık bize bağlı ol dedim yeter kendimi öldürrm dedim çıkış yolu bulamyrm kimseyi dinlemiyo basına buyruk ya napcm ağlaya ağlaya yoruldum artık bittim gerçkten cekeck yerim kalmadı zaten ailesi kan kustiryo bana bi de bu artık çocuğa bakıp ayakta durmam lazım dyrm senin için dyrm ama omuzlarm kaldrmaz oldi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm gerçekten sorumsuz koca zor tez vakitte rabbim yüreğine merhamet verir inşallah evine karısına çocuğuna bağlık bir koca olur inşallah ❤️
(699 puan) tarafından
Inşallah canım bana dua edin belki kabul olur dayanamz oldum
-Reklam-
0 oy
(742 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(699 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Rabbim senin yardımcın olsun

Esininde yüreğine versin
(699 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Aile olarak genelleme yapmayım ama annelerin yanildığını ben simdiye kadar hiç görmedim. Benim esimide istemediler aynı senin gibi ben istiyorum diye verdiler şimdi bisey diyemiyorum kimseye kendim ettim kendim buldum hesabı. Keşke evlenmeseydim bile diyorum bazen. Eşine ders vermen gerekir canım. Karşısında ağlama bi daha da. Güçlü ol kararlı dur konuş gideceğini söyle o an tamam dese bile sabaha kadar beynini yer durur. Malesef bazen insanlar kaybetmeyince birşeylerin değerini anlayamiyorlar inşallah düzelir 
(699 puan) tarafından
Bende öyle anlatamam buraya yazdım mesela tobe bilmez yazdığım sıkıntımı pişman ediyolar çünkü
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım dua et bol bol namaz kıl gün içinde evde bakara süresini sesli şekilde oku veya İnternetten açıp dinle sürekli yap bunu ama Rabbim inşallah sizin de yuvaniza huzur verir 
0 oy
(140 puan) tarafından
Rabbim yardımcin olsun cnm insallh tez vakitte degisir cnm allah islah etsin 
0 oy
(74 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.  Kendini kesinlikle yıpratma derim. Değişmiyorlar sen kendini üzdüğünle kalıyorsun.  

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 809 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 183 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 366 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde Assaasasdaddd (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 943 göst.