0 oy
316 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (532 puan) tarafından
Kizceler  ya bisey sorucam size dun sabah uyandigimdan beri belim agriyo ama sag tarafim ayagimi kaldirinca falanda agriyo   kpltuga uzaninca kalkerken agriyo  ya   bugun sabaha kadar uyumadim ya gece siddetlenip  azaliyodu   nasil gecer sizce  yada napmam lazim 

23+2 haftalik hamileyim 

3 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından
Dr magnezyum destegi iste canm gecmez yoksa
(2,840 puan) tarafından
4 aylik olduk daha yeni canim ya
(532 puan) tarafından
Ay olsun bizde bes bucuk aya giricez cok bisey yok aramizda
(2,840 puan) tarafından
Seninki dogdumuydu kiz :)benimki dogdu kiz 4 aylik oldu yeni :)
(532 puan) tarafından
Yol kiz seninki dogdumu  aman benimde kafa gitti sandim.sende hamilesin yok kuzum kiz bizkmki daha tekmele pesinde :))))
(2,840 puan) tarafından
Dogdu dayanamadi erken geldi benimki 36.haftada cok sukur sorunsuz geldi simdi 4 aylik oldu dis sorunumuz var gibi bu ara salya sumuk bi arada :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebek senden kalsiyum almaya başlamış dır canım kalsiyum takviyesi al günlük süt yoğurt tüket maden suyu tüket magnezyum eksikligide aynı şekilde ağrı ve krampa neden olur onun icin de takviye al canım ve avakado ye
tarafından
Kalsiyum ve magnezyumu ayrıca içmen lazım canım kan ilacıyla olacak bir şey değil daha bebek büyüdükçe çatı ağrısı da başlayacak daha
(532 puan) tarafından
Allah seni emi kiz naptin cidden oylemi oluyo ya kucukken ne rahatmisim   o zaman bosuna naz yapiyomusim  o zaman ben bi kontole gidince ayin 8 inde onzaman soruyum canim
tarafından
")) analık zor zanaat vesselam ")) gidince bir sor bakalım canım doktor ne diyecek
(532 puan) tarafından
Ya sorm valla daha yeni anladim diyom bazen simdiki aklim olsa anam me dediyse yapardim.diyom hic uzmezdim   is yapailaca zaman hepsini ben yapardim diyom ah ah insan evladi olinca anliyo onu ben bi soruyim canim cok saol
tarafından
Rica ederim canım ")
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Kalsiyum dicem ama benim doktorum bana böbrekte taş yaptıgı icin kalsiyum ilavı vermedi dogal yoldan hallet dedi.. 
(532 puan) tarafından
Kiz dogal yolla nasil halledicekmisiz ki ilk gebeligim o yuzden bilmiyorumda pek biseyi ben sandim bebege bisey oldu dun ama harekette ediyo  normal.haraketleri    falan ama yinede korktum  bi daniaiyim.bari gidince doktoruma aslinda kan ilaci vitaminnilacibfalan verdi ama demekki onlar yetmiyomu napiyo
(1,093 puan) tarafından
Bilmiyorum belkide yoruldunuz ben dün iş yaptım sırtım kolum sad bacagımın ic tarafı agrıdı gece boyu hala ezilmis gibi acıyor.. En azından magnezyum kalsiyum bermeden kan testinde bakmasınj isteyin herseyin fazlası zarar..
(532 puan) tarafından
Aynen yok gidince ben soylerim.simdi doktora is yaptimda oldu dicem ama hicbisey yapmadimda dun supurge bile acmadim.saten temizdi ama agrim.var diye bakali.hayitlis ya insallah gecer su doktora bi gifiyim  ozaman ben

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 521 göst.
21 Eylül 2019 Aile kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 431 göst.
5 Aralık 2019 Aile kategorisinde Merve A (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,470 göst.
29 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Baharbahar (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 329 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu

374,698 soru

11,207,954 cevap

34,512 kullanıcı