0 oy
1,474 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Kizlar mutfak dolabı yaptircaz bi türlü nasıl bi model yaptirsam karar veremedim hiç bi bilgimde yok düz beyaz istiyorum oda zamanla sararır diye duydum hele bi el attin mutfak dolaplarında nelere dikkat etmeliyim 

13 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Niye sararsın kız yıllardır beyaz kullanıyorum a101in çiçeğim fıs fısıyla siliyorum şıkır şıkır oluyor. Sararmaz beyaz en iyisi. 
(663 puan) tarafından
Çamaşır suyu sarartıyor canım güneşte cabası
(71 puan) tarafından
Hayır güneş sürekli doğru açıdan vurursa zamanla sapsarı oluyor ve hiç çıkmıyor
(25,224 puan) tarafından
Çamaşır suyu kullanmıyorum ben. Hiçbir sararmaz olmadı :)
(25,224 puan) tarafından
Peki öyle diyorsanız öyle olsun :) benim 6 yıldır her zaman güneş alıyor deri sandalyelerim dahil sararma yapmadı:) bana iyisi denk gelmiş demek ki
(162 puan) tarafından
Benim dolabı da beyaz parlak değil mat sarariyorlarmiymis aaa .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Parmak izi olmayan bisey olsun evde kriminalci gbi parmak izi temizlemekten bktimmm
(70 puan) tarafından
Himmm  Bnde çocukta var offff artık mutfaktan çıkamam sanirim
0 oy
(71 puan) tarafından

Dolabın cinsi bu şekilde olursa bişey olmaz bence düz yaptırma canım bu resimdeki hafif tırtıklı kabartılı gibi mdf nin bi cinsi işte mobilyacoya desen anlar zaten ama bu modeller güzel 

image

tarafından
portakal kabugunu diyorsan ama yaptırma cikmiyor leke
(70 puan) tarafından
Teşekürler canim
(71 puan) tarafından
Hayır hiçte leke tutmuyor
(199 puan) tarafından
Bu cantri dolapları çok beğeniyorum Rabbim nasip ederse bende doğumdan sonra mutfağımı bu dolaplardan yaptıracam bende
tarafından
benim mobilyam portakal kabugu denilenden temizligi zor oluyor mutfak dolabini bilemem gidip yerinde gör malzemesini bence
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Country mutfak dolabı yaptır parlak yaptırma bi su damlası gelse leke oluyor 
(70 puan) tarafından
Country nasıl bilmiyorum bi bakayım netten
(413 puan) tarafından
Country kullaniyorum cok memnunum , ne bir iz ne bir leke ne sararma , 4 5 ayda bir siliyorum düşün hic belli olmuyor kirli oldugu. Silince cikan da sadece toz yani. Leke bile tutmuyor.
(12,852 puan) tarafından
Ay ne güzel yaa benimkiler mor ve dokusu parlak gün aşırı silmek şart 2 gün silme çok kötü oluyor
(413 puan) tarafından
Ablaminkiler de ayni oyleydi mor ve parlak surekli el izi olurdur hergun silerdi.
0 oy
tarafından

Bitaz bekle canım babama sorcam senin için :) 

(70 puan) tarafından
Ayyy çok sağol cnm
0 oy
tarafından
Beyaz en iyisi kuzum  benim ki bordo beyaz nefret ediyorum valla hep leke bırakıyor çok kirleniyor 
0 oy
(673 puan) tarafından
Cnm bnm eski postlarıma, bakarsan dolabımı paylaşmıştım country diye geçiyor beyaz ve Mat şuam gayet memnunum temizliği de kolay oluyor 
(70 puan) tarafından
Bulamadım cnm
(673 puan) tarafından
Postumun başlığı mutfagımı merak eden birisi vardı diye yazıyo cnm :)
0 oy
tarafından
Mutfağın çok güneş alıyorsa zamanla sararıyor evet 
0 oy
tarafından
Benim dolaplarım kremle bordo renklerinde parlak mdf den ben çok memnunum sudan etkilenmeyen bişey olmasınada dikkat et cnm
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Sararmaz :) duz beyaz en iyisi. Bende beyaz kullanıyorum ferah gösteriyor mutfagi
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Country mi ne onu hic sevmiyorm evcilik evi gibi bence :) çocuk evi gibi duruyo eltim yaptrdi boyunu kisa yapmışlar 6 kase üst üste durmuyo dusun.

eski modeller dha kullanışlı dolabim az ama 3 katli aşırı kullanisli boyunu kisa yaptrma. Leke tutmayan yaptir 2 haftafa 1 dolap siliyorm malesef acik renk olsun tamamen beyaz bana ruhsuz geliyo araya renk kat bence kahve tonlarina bakabilirsn
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Görünüşü parlak olmasın bnimkiler öyle altı mor üstü beyaz çok yakışıyo görüntü olarak ama sürekli iz oluyo sinir oluyorum çizildide daha 1.5 senedir kullanıyorum. Şuanki aklım olsa şu canturi mi herneyse ondan alırdım böyle pencereli çok beğeniyorum bide terek yaotırırdım 
0 oy
(70 puan) tarafından
??????????????

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 317 göst.
31 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve A (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 554 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,453 göst.
11 Şubat 2020 Aile kategorisinde MiraNilinAnnesi (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 640 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Merve2028 (510 puan) tarafından soruldu

377,249 soru

11,289,673 cevap

34,701 kullanıcı

...