0 oy
827 göst.
Diğer kategorisinde (1,251 puan) tarafından
Mutlumusunuz kizlar akraba evliligi nasil oluyor 

Annem teyzemin kizini abime istiyor hic sicak bakmiyorum istemiyorum hic icim ısınmıyor of cok sıkılıyorum 

54 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bıkere saglıklı degıl kuzen evlılıklerı yanı ılk gocuk saglıklı oldu dıye sanmayın yok boyle rısk benım kuzenlerım evlendı 2 cocukları cok ıyı 3. Cocuk Rabbım vermesın bagırsagı yok kalbı delık bırsuru sorunu var kac amelıyat oldu, zaten normalde kuzenın kuzene yan gozle bakmaması lazım ama oluyo ıste
-Reklam-
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Bizim oralarda akraba evliliği olmaz yani akrabalarimda bir kişi bile yok çünkü bizde akrabaya eş potansiyeli gözüyle bakılmaz abla kardes abi kardes olarak görürüz 
0 oy
tarafından
Benim ablamlar 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Mutlu olurlarsa sorun yokta gecinemezlerse kötü hele akraba olunca ailelerde sonra küsüyor bölümmeler oluyor o kötü iste ,birde hastalıklara genetik yatkınlık akraba olunca artıyor aynı genler taşınıyor aynı hastaliklara yatkınlık oluyor bilemicem canım ailen karar verecek ama iyi düşünülmeli burda bir komsumuz kendi akrabasiyla evlendirdi oğlunu evlendiği eşide hemsireydi ilk cocuklari hasta doğdu sonra 6-7 yaşlarında öldü akraba evliliğinden affetmedi oğlu annesini sen bu evliligi bana yaptırdın diye hep annesini suçla di adam 
0 oy
tarafından
Kaynanam teyzem kayınbabam amcam olur gerisini sen düşün  kavgalarımız çok oldu çok şey yaşadım 2 sene geçince çocuk sahibi olunca rayına oturdu mutluyuz çok şükür ama akraba akreptir söyliyim uzak durun şimdiki aklım olsa asla evlenmezdim gerçi eskisi gibi devam etseydi sonumuz boşanmaydı 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Benim ablamin kayni teyzesinin kiziyla evli cok mutlular kayinvalidesine hala teyze der
0 oy
tarafından
Arkadaşım teyze oğluyla evli ama birbirlerini yiyorlar şuan evini ayırmak istiyor ev arıyor 
0 oy
(155 puan) tarafından
Uzaktan akraba eşim tavsiye etmiyorum.
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ben hiç doğru bulmuyorum kardeş gibi yaa eş gözüyle bakamam
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Senden sana dost tasfiyesi sakın öyle bi hata yapmayın abimin karısı teyze kızı 16 senelik gelin rabbim bizi onunla imtihan ediyor annemle teyzem arada kalıyor bi istedigi olmasın sabah adliyenin yolunu tutuyor 4 cocugu var o dogurup annem bakacakmış istedigi o 2 tanesini büyüttü 70 yaşında kadın şimdi bide küçük gelin kıskançlığı çıktı hepimiz le küs
0 oy
(4,983 puan) tarafından
İki yengem teyze kızı 

İllaki sorunlar yaşanıyor her iki tarafta yipraniyor yabancı olsa daha iyi
0 oy
(606 puan) tarafından
Ben sıcak bakmıyorum istemezdim de neticed Rabi abla kuzen diye büyüdük olmaz yani 
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Eşim annesiyle annem kuzen şükür mutlu bir evliliğim var 
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Bence bu kişiden biter eğer karşında ki iyi anlayışlı biriyse herşey olur ama değilse olmaz bence bunun akraba yada yabancı olmasının bir önemi yok 
0 oy
tarafından
Annemle kaynanam teyze kızlarıymış. Babamla da kayinpederim amcaoğulları. Ama ben eşimi hiç tanımıyordum ilk defa köye gittiğimde tanıdım, evlendik. Çok şükür iyiyiz. Yakın akraba olsa kesinlikle istemezdim çünkü insan kuzenine bence o gözle bakmamalı
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Ben akraba gelini oldum babamın teyzesinin torunuyla evlendim
0 oy
tarafından
Pederimle babam teyze oğulları. Oo pederim beni kimseye ezdirmez. Akrabalar laf sokmaya bayılır. Pederim duysa demediğini bırakmaz. Canım bişey çektiğini duysa hemen gider arar bulur alır getirir. Ama genellikle yurt dışında oluyor.
0 oy
(261 puan) tarafından

Teyzemin kizini abime istedik cok sükür hic bir sknti yok.

Bende akraba evliligi yaptim bende sorunlar oldu ama nasip iste
0 oy
(362 puan) tarafından
Bizde kuzen kardeştir hadi eskiden muslumanlar bir avucmuş mecburimis şimdi savaş yok birşey yok en yakınına nefsi uyanan herkeze uyanır diye düşünüyorum hastalıklar da cabası amcasının oğlu ile evlenen var dnalari aynı kanları aynı nasıl mide alır aynı yastikta onu düşünür insan dünyada insan mı bitti nikah düşüyor tabi ama mekruha yakın bir düşme söz konusu biz kuzenlerimize teyze dayı diye büyüdük iyiki de böyle buyumusuz 
0 oy
(44 puan) tarafından
En tehlikeli evlilik tipi bende eski eşimle 3.kusaktan akrabayim hiç birbirimizi görmemiştik evlendik ama boşandık iyi olmuyor akraba evliligi

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 788 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 704 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 712 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu

380,294 soru

11,386,223 cevap

34,887 kullanıcı

...