0 oy
561 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçenlerde eşimle aramızda bir tartışma olmuştu o da sabahında benim haberim olmadan iki tarafın ailesinde haber vermiş benim bundan haberim olunca tekrardan aramızda bir kavga oldu ben eşimin ailesiyle bir hafta kadar konuşmadım geçen aradım ve bana bir küfür etmedikleri kaldı"benim oğlum hatasız,benim oğlum aslan gibi bir hatası olmaz,erkek kadına acımaz aklını başına al,benim oğlum karıylada konuşur kızlada kimseye hesap vermez "dedi kaynanam.Bayram sebebiyle ailemin evine gelmiştim bunları söylediklerinde...niyetleri beni burda uzun bir süre bırakmak eşim büyük ihtimalle ailesinden bu fikirleri alıyor,çünkü hepsi bir ağızla konuşuyor.Son iki aydır evlilikten de hayattanda soğudum...

15 Cevaplar

+3 oy
(814 puan) tarafından
Oğlu karıyla kızla gezecekse evlenmeseydi o zaman. Evlenip başkasının hayatını da zehir etmesinler.! bu genişlik değil de ne .
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Oğlun karı kizka konuşacak genislikteyse niye başıma bela ettiniz yuvamla uğraşıyorsun git kocanı baska karıların koynuna sok benle uğraşma yoksa boşarim bu adamı de. Kadın kadının düşmanı gerçekten yılan gibi kaynana
(41 puan) tarafından
Aynen öyle oğlunuz bu kadar rahatsa ona göre birini alsaydınız yani özellikle iyi aile kızı arıyorlar
tarafından
Vallahi ya milletin deli ruh hastası oğlunu çeke çeke kafa kalmıyor sonra
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kendi kocasını konuştursun karı kızla soysuz kadın
(41 puan) tarafından
O da öyle söyledi zaten benim ekmeğimi getirsin nerde ne yapıyorsa ben sesimi etmem dedi karnım doyduktan sonra
(1,785 puan) tarafından
Genişliğe bak ben senin gibi gevşek değilim deseydin
0 oy
(381 puan) tarafından
Ay yok ARTIK karıyla kızla konuşur hesap vermez ne demek NASIL bir zihniyet nasıl bir cahillik ya 
(41 puan) tarafından
Bir de bana yobaz demezler mi?
tarafından
Asıl kendi yobaz. Boşver eşin evin en büyüğü yada en küçüğü mü? ,
(41 puan) tarafından
Büyüğüde değil küçüğüde 2 oğulları var bu yüzden çok kıymetli kendilerine her halde 30 yaşına gelmiş küçük çocuk muamelesi yapıyorlar...
0 oy
(850 puan) tarafından
Sizin hayatınız eşinizden mi ibaret? 
(41 puan) tarafından
Benim hayatım kesinlikle eşimden ibaret değil.Ama çevre beni buna ikna etmeye çalışıyor.
0 oy
(504 puan) tarafından
Cocuğunuz yoksa basın tekmeyi 
0 oy
(6,233 puan) tarafından
Valla esinde bu zihniyette birisi ise bas tekmeyi boşa 
(41 puan) tarafından
Övünürler kendileriyle birde okumuş insan görmüş medeni diye ama iş saygıya gelince kadın kocasına saygı göstermeli...Bir erkek bir kadını aldatsa bile bu kadının suçuymuş böyle düşünceleri olduklarını evlendikten sonra öğrendim...
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Nasıl bir kadın bunu söyleyebilir yazıklar olsun başka diyecek bir şey yok öyle anadan da böyle dana olur 
(41 puan) tarafından
Aynen öyle kendisi yetmiyormuş gibi bir de ailesi çıktı en ufak bir şeyi bile küçük çocuk gibi oturup anlatıyor telefonla konuşurken benim yanında olmadığım anları bekliyor anlatmak için.Bunun böyle devam edeceğine eminim.Neyse bir kızları var madem oğulları çok iyi Rabbimde onların karşısına onlar gibi bir aile,damat cikarsin inşallah
(4,426 puan) tarafından
Eden ettiginin karşılığını bulur canım sen merak etme
0 oy
(566 puan) tarafından
Bu nasıl bir zihniyettir ya iğrenç gerçekten resmen senin mutlu olmanı istemiyor sanki gelin değil köle aldı ******** kadın
0 oy
(2,016 puan) tarafından
O zaman baska kizlarla takilmaya devam etsin sen adamin bekcisi misin
(41 puan) tarafından
Ben o kadar geniş değilim.Eşimin yaptığı şeylerden bahsedip bende senin gibi böyle böyle yapsam doğru mu diyorum hemen sinirlenip bağırıyor madem senin yaptığın iyi bir şey bende yapayım o zaman yani
0 oy
tarafından
Annesinin sözüyle annesini dinliyordur. Çünkü annesi bilinçsiz ise eşini etkiliyor olabilir. Valla benimde eşim sürekli annesini dinliyor. İnternete erkeği elinde tutmanın yolları yazıyor. Şimdi onları izliyorum. Şimdi denemedim ama. Deniyecem.
(41 puan) tarafından
Videonun adı falan ne bende bakayım... Diğer türlü farklı yollar denemek zorunda kalacağım ailemin evine gönderdi ben geldiğimde aramızda bir şey yokken 3 ay orda kal dedi büyük ihtimalle planlı yaptılar bunu
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Sende sustunmu bunları söylerken valla o kaynanayıda oğlunuda parçalarım bu ne genişlik ya o nasıl lafmis terbiyesiz valla kimse kusura bakmasın bir siddet bir aldatılma kaldıramam bendemi baskalarıyla gezeyim o zaman diyemedinmi
(1,021 puan) tarafından
Valla baban yaptıysa senin suçun değil ki canım benim babamda aldattı ve annem boşandı ben babamı affedemiyorum o yüzden eşim bilir yaparsa affetmem büyük konuşmak istemiyorum rabbim yardımcın olsun
(41 puan) tarafından
Aldattığına şahit olmadım ben eşimin ama benden habersiz bir mekana gitmiş fotoğraflarda gördüm neresi bura diye sordum beni de cahil sanıyor her halde kafe dedi burası kafe değil dedim yalan söyleme dedim bir kaç ısrardan sonra klüp burası dedi ama klüpte değil yalan söylüyordü
(41 puan) tarafından
Babamında annemi aldatma gibi bir durumu yok eşimle aramizda bir sorun olduğunda rahat rahat derdimi anlatabilecegim bir insan değil babam bu yüzden rahat olamıyorum maaalesef
(1,021 puan) tarafından
Aldatma yada böyle şeyler dışında daha yeni yaşadım bi kaynım ve kaynana var eşimi doldurup doldurup yolladılar en son abimler devreye girdi bir defa konuştu istemiyorsan kız bizim kızımız diye ve bitti daha olmadı çok şükür aile desteği önemli o yüzden
(41 puan) tarafından
Aynen öyle insanın arkasında duran biri olmayınca karşı tarafa rahatlık geliyor
0 oy
(114 puan) tarafından
Kusura bakma ama Niye sen pezeve.k mi yetistirdin derdim .ne saçma konusuo evlendirmrseydi madem 
0 oy
(657 puan) tarafından
Çocuğunuz yoksa hiç düşünmeden boşanın, çocuk varsa eşinizle konuşun. Eğer bir düzelme olursa devam edilir ama aksi halde çok yıpratıcı olur hayat sizin için.
0 oy
(13,266 puan) tarafından
Karıyla kızla konuşursa ben de basarım kıçına tekmeyi çokta lazım değil bana deseydin canım ne gerizekalı insanlar var ya ana değil çıngıraklı yılan 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 232 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 289 göst.
23 Ekim 2022 Aile kategorisinde melek344 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 436 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,651 göst.