0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (1,540 puan) tarafından
Yaw kayınbaba bize her gelmesinden evden bişeyler götürüyor lazım mı deil mi dşye sormuyor eskiden onlar yaşıyordu bizim evde ben direk buraya gelin geldim bana bişey almadılar kayınbaba biz evde yokken sandalyelerimizi götürmüş soba üstüne kattığımız güğümü götürmüş evin altında depomuz var oraya kirlenen halı kattım yıkamaya göndermek için geçen gün onu almış götürmül şimdide benden yastık yüzü istiyorlar evde kendine ait olanları verdim kalanlarını yaktım hepsi benim kendime ait söylüyorum anlamıyor her defasında isitoye yorgan yüzü yastık yüzü evimde kalmadı anlamıyor geçen gün 15 tane verdim yastık yüzü tekrardan istemeye başladılar bıktım nasıl tepki verecem bilemez oldum ben ikinci evliliğim diye bana ne altın aldılar ne eşya eski eşyalı evlerine geldim eşimle herşeyi yavaştan yeniliyoruz ama bunlar benim olanları sen kullanmıyon deyip götürüyor bişey dediğimde size ev verdik daha ne istiyonuz diyorlar eşimde bıktı artık 

7 Cevaplar

0 oy
(8,015 puan) tarafından
Skla herşeyi sende yok de attım de... 

Ve en güzeli sanırım o evden başka eve çıkmanız en azından bir daha size ev verdik muhabbetine maruz kalmazsınız
(1,540 puan) tarafından
Seninki de mi öyle bişiler kız yoksa :))))
(8,015 puan) tarafından
Yok kız ben sırf meraktan sordum :))
(1,540 puan) tarafından
Hee anladım cnm ben Adanalıyım da fethiye ye geldim gelin olarak
(8,015 puan) tarafından
Ohh yazlık yerler misss tadını çıkart evliliğinin kaynana kayınper kafaya takarsan hayattan zevk alamazsın sen eşine ve kendine bak
(1,540 puan) tarafından
Cnm öyle yapıyorum ama zoruma gidiyor artık bana bir çöp bile almadılar takmadılar hala evden bişeyler alıp görütüyorlar hemde danışmadan
Doğum yaptım kızıma sadece 50₺ taktılar iki sene önce biz evleneli 4 sene oldu kız doğdu diye en başta kayınpeder bakmadı bile pek ama kızım cilveli nazlı bişi kendini sevdirmeyi bildi hep şuan da hamileyim erkek olursa adını katalım istiyor bende oğlun ömer katacakmış dedim suratı asıldı ohhh dedim içimden
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Ay aman eski eşyaları ne varsa ver gitsin napican onların eskisini boşver zamnla eşya alınır elindeki evden olma şimdi
(1,540 puan) tarafından
Ya bize geliyorlar gözleri sürekli etrafta evimdeki yıkanacak depodçya kattığım halımı bile götürmüşler evimde sandalyem kalmadı hastaneye gitmiştim gelip götürmüşler
(4,220 puan) tarafından
Yok artik eşine söyle o konuşsun şimdi sen söylersen kötü sen olursun en iyisi o söylesin
(1,540 puan) tarafından
Eşimde diyo yok diye dinleyen kim az önce sinirden evi döktüm bişeyleri varmı diye yok anacım bişeyleri kalmamış hayır ben gelin geldim bana bir ine bile veren olmadı bacamdaki donumu alacaklar yakında az kaldı
(4,220 puan) tarafından
O zman boşver laf anlamiyorsa sende duyamamzdan gel onlar sordukca yok de yapicak başka bişey kalmamış
(1,540 puan) tarafından
Aynen zaten öyle yapıyorum birde karnımdaki çocuğa kendi adını katmamı istiyo katar mıyım birde huyu felan çeker Allah korusun
0 oy
(999 puan) tarafından

Anaaa benim kayınpederim kaynanam elinde avucunda ne varsa verir Allah razı olsun inşallah onlardan . Bende mesela birşey alırım evime mesela çoklu alırsam yarısını kaynanamlara veririm onu bile zorla kabul ettiririm :D

(1,540 puan) tarafından
Valla keşke bunlar da öyle olsa cnm yakında evi de sırtlayıp götürürler diye korkuyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Uyaracaksın hayır demeyi bileceksin yoksa önüne geçemezsin ev verdik ee naapyım de kapat kapını 
(1,540 puan) tarafından
Ya ev de sanki kendisi almış gibi yapıyor evde kendine babasından kalma ki tapu kendisinde bile deil dede yeni öldü kısmetse iki aya kadar ev direk eşimin üzerine geçecek o zaman ne dicekler merak ediyorum hayır diyorum sert mizaçlı biriyim hatta ama anlamıyorlar yok diyorum her gelmelerinde yine istiyorlar her gitmemde yine gitmek istemiyorum evleri yakın ama inanki ayda belki bir gidiyorum onda da iki saat oturup dönüyorum
(6,441 puan) tarafından
Bende sert mizaçlıyım canım ama benden asla birşeyi rica etmeden isteyemezler sen ver diyince yok de sürekli herşeye yok de
(1,540 puan) tarafından
Artık olmadı cidden olana da yok dicem bunaldım çünkü artık eşimi de çok seviyorum onlara bişeuçy derim de eşim yanlış anlar mı diye de sıkıntı ediyorum bazen ama eşimde diyo nasıl biri olduğunu unutma gerekeni söyle çekinme diyo benden yana sorun yok diyo
(6,441 puan) tarafından
Ee daha ne benimki arkamda olacak eve almam gajajbanana
(1,540 puan) tarafından
İşte ben saygısızlık yapmak istemiyorum kayın baba avrat ağızlı heryerde anlatır gelin böyle dedi etti diye kadından beter biz kadınların adı çıkmış
0 oy
(54 puan) tarafından
Yaptıklarını başa kalkicaklarina yapmasınlar daha iyi aslında hepsi aynı kaynanam yüzük almış her yarım saatte bir kendi yüzüğünu bozdurup aldığını söylüyor bende keşke almasaydın diyorum oğlun alsaydı e nolcak olurmu lan yeter ozaman anladık veresim geliyor bazen yüzüğünu  
tarafından
Canım sen kullanıcı adını email adresin mi yaptın ?
(1,540 puan) tarafından
Gerçekten de çok iğrenç bir durum onlara da ev kendi babalarından kalmış hani kendi çalışıp kazandıkları bir yerde deil ki bana hiç birşey de yapmadılar eşimin eski nişanlısının yüzüğünü taktılar ben önce fark etmedim eve geldiğimde fark ettim eşimin suratına attım ben eski eşimin neyini getirdim de sana ailen bana bunu layık görüyor ya götür geri ver yada bozdur naparsan yap dedim çok ağladım
0 oy
(1,444 puan) tarafından
M.anyak mi bunlar be bidaha bisey istedigind oglunu vereyim size de bali alıstırmissin ilk önce size geldiklerinde halımı yikamaya vercektim götürmussün de 
(1,540 puan) tarafından
Aynısını bugün de annem dedi bir daha birşey isterse direk siz oğlunuzu alın de diye
Halıyı da söylemedim açıkçası zaten kendi halıları idi bende onun yerine kilim sererim kullanmadım oda zaten ama insana koyuyor yaptıkları
(1,444 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim
(1,540 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin inşeAllah
0 oy
(192 puan) tarafından
Boşver onların yüzünden hakkın olan evinden olma kocan da arkandaysa hiç dert etme sert bi şekilde göster tavrını 
(1,540 puan) tarafından
Çok şükür ki arkamda hatta evlerinde her işlerini yaptığım halde bir kere eve gelip yiyip içip gidiyonuz dedi eşime anlattım dediğini canını sıkma gitmeyiz bir daha olur biter dedi zaten o böyle olmasa durulmaz buralarda
(192 puan) tarafından
Ne güzel işte önemli olan o zaten bu devirde ev falan alınmıyor evini bırakma en kötü ihtimal tapuyu aldıktan sonra satar daha uzak bi yerde alırsın sabrın sonu selamettir
(1,540 puan) tarafından
Aynen öyle canım zaten olduğum yer satılsa iki üç ev alınır yerine 7 tirilyon yapıyor olduğum yer ama satmaz eşim dede yadigarı diye
(192 puan) tarafından
Bi çaresi bulunur boşver takma onları
(1,540 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 380 göst.
29 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 738 göst.
4 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu
0 oy