0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merhapa kızlar, son günler çokk bunaldım ya. Konu eşimin her işime karışması böyıe yap şöyle yap demesi remen beni kontrol kendisi kontrol ediyor. 3 yıldır evliyiz ara sıra kavgalarmız olurdu hep altdan alardım şimdi 1 yaş 7 aylık çocuğum var onun bakım işine karışması zaten çocuğum uslu birisi diğil hep ağlıyor eşiminde beni azarlaması şunu yap bunu yapsaydın ağlamazdı deməsi yıpratdı beni. Ne yapacam bilmiyorum. Normalde beni sever yorğun olunca bulaşıkları yıkar çoçuğu gezdiri yemeyi dışarıdar sipariş verir ama böyle hep işime karışması beni çok sinirlendiriyor son zamanlar. Huyu bu ne kadar konuşsamda deyişmiyor eşi böyle olan varmı ne yapcam ben yaaa sinirlerime hakim olamıyom hep ağlamakdan da bunaldım:(şimdide uyutmaya götürdüm öylen uyumamışdı hiç yo götürme hala erken diyip 1 saat erteledi işte bildiyiniz özgürce çocuk yetiştiremiyorum

1 cevap

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız adam ne yapsın daha 

Al kocammm sen daha güzel bakıyosun de,kendi işini kendin yap o da bebeye baksın
(37 puan) tarafından
Yok öyle olunca sen annesin benmi ne yapacağımı sana söylüyorum deyer hep. Bildiğin sinir bozucu karışma işi var . Çocuğu ilgilenmesi iyi ama aıtını şöyle yıka pişik olunca ben yapmışım diye azarlamalar bunaltıyor
(14,428 puan) tarafından
Ahahhaha kıyamam sana
Hiç takma kuzu hıhı öyle yapıyorum de kendini yıpratma
(37 puan) tarafından
Dışarıdan iyi baba görüküyor ama benim geden sinirler işte
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 712 göst.
0 oy
3 cevap 534 göst.
30 Mart 2020 Diğer kategorisinde Ezgi22 (44 puan) tarafından soruldu