0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Selamün aleyküm kızlar ben bugün oruç tuttum pazartesi günü sevap diye 5 buçuk aylık kızım var çok şükür sütüm var o yüzden tuttum bu bela başımızdan belki kalkar diye Erzurum luyum ben canım lor dolması çekti annem yaprak göndermişti dedim dolma yapalım bugün görümcem de he dedi  çok yapalım yiyelim falan kaynanamla çökelek az yapmayın dedi hanım efendi 5 kilo ya yakın var çökelek kendisi hafta da iki kez çökelekli börek yapıyor öyle zoruma gitti ki 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bence bu boş birşey kafana sebepsiz yere takmisin ,

Ona bakarsan öyle büyük sorunlar ve insanın zoruna giden öyle  şeyler var ki bu tür şeyler hiç olur ...

O yüzden takma derim ...

tarafından
Madem hiç birşey begenmiyorlarsa çekip gitsinler kimseye yük olmasınlar ..
Canları istese evin kralını bulacak onlar ama , hazır yere konmuslar ,
Bak eğer ki ev seninse onlar senin yanına gelip yerlestiyse evinde yemek yapsan , ne yapsan dönüp kaynana sorma ..
Sen ona sordukca zaten o seni hep ezecek ve kendini birşey sanacak,
Canın ne yemek istiyorsa gir mutfağa yap akşam onu getir sofraya , laf ederse beğenen yer beğenmeyen yemez de geç ...
Eşinin bu konuda tepkisinj ortaya koyması gerek ...
(44 puan) tarafından
Yapıyorum evdekiler beğeniyor ayyyy ben bunu nasıl yiyecem diyor yeme yaa saçma şeyler kendisi yapınca kimse yemeyince çok güzel diyor bide hep ailemi kotuluyo her yerde
(44 puan) tarafından
Kız bırakmıyor ki ben yemek yapayım sonrada sen bir şey yapmayı bilmiyorsun diyor
tarafından
Tövbe tövbe ne cinsi birşey ya bu tür cinslerle uğraşmak bille çok zor gerçekten ,
Şimdi ne olacak peki onları bir şekil göndermenin bir yolu olmalı
(44 puan) tarafından
Yolu falan yok bu virüs belası da var hiç gitmez bana diyor niye hiç oğlumla birlikte olmuyorsun dedim küçücük ev insan dolu uyumuyorsunuz ki gece günahı bize gelir sırf gidelim diye mi böyle yapiyorsun diyo bana
-Reklam-
0 oy
(203 puan) tarafından
Ohoo benim kaynanam o kadar herseyime karışıyor ki artık takmıyorum napim 
(44 puan) tarafından
Eşime söylüyorum kovayim mi diyor şimdi de gitsinler artık bu durumu görmüyorlar mı diyor ama onlara bişey söyleyemiyor zaten ablası artık diyo ki ne evi oturun oturduğunuz yerde
(203 puan) tarafından
Hım inşallah düzelir canım ne diyim ki
(203 puan) tarafından
Sende bu şekilde imtihan ediliyorsun sabret
(44 puan) tarafından
Sağol allah razı olsun canım ne dileğin varsa kabul olsun
(203 puan) tarafından
Amin canım amin seninde inşallah

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 704 göst.
0 oy