0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (1,977 puan) tarafından

Kızlar bugünlerde ha doğurdum ha doğurcam modundayım , kızımda gece uyurken gelmişti . Şimdi de psikolojik olarak gözüm hep ayağımda. Olmadık bi yerde  şarıl şarıl geliverir diye ödüm kopuyor . Bu hem heyecanlı hem panik anı kimler nasıl yaşadı :)

25 Cevaplar

+1 oy
(736 puan) tarafından
Bni 8 cm ile doğuma aldılar ama suyun gelmemişti eve 5 dk bekleyelim ddi glmzse biz şu kesesini patlatacaz dediler 2 dk snra suyum gldi ztn
(1,977 puan) tarafından
Eli kulağındaymış desene :)
(736 puan) tarafından
Aynn :)
-Reklam-
0 oy
(2,709 puan) tarafından
2 doğum yaptım ne suyum geldi nede sancımı hissettim :( hiçbirşey anlamadım 
(1,977 puan) tarafından
Planlı sezaryen falan mıydı susuz sancısız Allah can sağlığı versin niye öyle üzüldün.
(2,709 puan) tarafından
2 side erken doğdu sancım olmasına ragmen çok geç fark ettik bilmiyorduk öyle 2 sinide acil sezeryan yaptılar ama çok isterdim normal doğup kucagıma almak :) nasip
0 oy
(13,834 puan) tarafından

İkisi de evde geldi Allah'tan ilkinde 35 5 de şakır şakır hemde neye uğradığımi şaşırmıştım hattaa anneme suyum gelse anlarmiyim diyordum annemde anladın mı şimdi demisti:Dikincimde 37 +0 da oda sabah evde geldi o az geldi

(1,977 puan) tarafından
İkiside gününü tam doldurmadan gelmişler, beklenen bi an da olmasa gerek :)
(13,834 puan) tarafından
İlkim rahim kisalmasindan 30 dan sonra oldu acilmam da vardı erken olckti yani işte okdr durdu☺️ikincim de gün verdi doktor 10 gün önce geldi kendiliğinden☺️
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Canım benim az az gelmişti önce idrar yaparken bir iki damla tutamadım sandım ne olur olmaz muayneye gittim meğer az az suyum geliyormuş çok da gelecek bir den fosur fosur su akacak diye birşey yok canım sen bu aralar temkinli ol benimde sabah uyanınca lavobaya gittim geldim öyle gelmişti ilk lavobaya girince bir iki damla iç camasirim ıslandı 
(1,977 puan) tarafından
Fark ettiğin iyi olmuş aslında, sıza sıza bebeğin suyu da azalabilirdi.
(2,194 puan) tarafından
Öyle canım ben biraz pimpirikliyimdir eşimde hastanede çalışıyor zaten hadi giyin dışarda kahvaltı yaparız ama geçerken bir kontrol ettir dedi  o yüzden kontrole gitmesek bilemezdik belki
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Benim evde gelmişti. Aha dedim saldım. Zaten son gunler zır tutuyorum =D
(1,977 puan) tarafından
Allah'tan ayırt ediliyor ikisinin farkı ,bazen bende koştur koştur gidiyorum tutamasam derim aha suyum geldi  :D
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İlkinde hiç suyum gelmedi de ikinci de kaynanamla otururken geldi. Bacagimdan aşağı süzüldü yavaş yavaş.  Sonra doğum için hastaneye giderken biraz da kaynimin arabasına aktı  bide ilk doğum acilde doktor muayene için catalaa çıkmamı istedi. Ayy dur suyum geliyor dursun cikicam dedim. Doktorda bekledi hahshs
(1,977 puan) tarafından
:) :)
0 oy
tarafından

İlk iki doğumumda suyum falan gelmemişti 3.de gece yataktan wcye gitmek için kalktım aman Allahın birden bi patladı :D

Annem bana hamileyken yolda gelmiş suyu taksici görmüş abla hemen bin demiş :) 

(1,977 puan) tarafından
Garibim kaçırmışda olabilirdi :) iyi birine denk gelmiş yinede
tarafından
Hastaneye gidiyomuştu zaten kontrole diye ama suyu geldikten 5 gün sonra doğurmuş beni :)
0 oy
(388 puan) tarafından
Suyum selim gelmedi Valla. 
0 oy
(618 puan) tarafından
İki doğum yaptım ilkinde bir yarım çay bardağı bile yoktu çünkü eşek gibi çalışmaktan suyum bitmişti ikincide sancım vardı ama su yoktu 
(1,977 puan) tarafından
Allah esirgemiş, bebeğe bişey de olabilirdi.
(618 puan) tarafından
Zaten doğuran a kadar öldüm yapıştı doktorum eşime çok kızmıştı ağır ismi yaptı diye ekmek pişirdim yarım saat geçmedi doğuma gittim artık sen düşün cnm
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Valla benim planlı sezeryandi su sancı bişey olmadı ama gorumcemin ki okul kapısında gelmişti sjjssj kızını alamaya çıkmış yol ortasında suyu gelmişti 
(1,977 puan) tarafından
Eve kadar şapıdık şupuduk artık :D
(3,599 puan) tarafından
Hiç sorma bide evi yokuş Allah'ım nasıl yolda dogurmadi şaşırdım
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Tuvalete gitmiştm orda geldi okanda diğerinde hastanede sancıdan ölürken geldi bundada doğumda indi 
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Benim ilk çocuğum daha önce 2 kere gebe kaldım ama dış gebelik ve düşükle sonuçlandı bu bebeğimde son haftalarda eşimle birlikte olduğumda birden benden ıslaklik geldi ilk kez yaşadım. Bilmiyorum da doğuma gittiğimde suyum azalmisti dktr karar ver sezeryan veya normal doğum dedi ama normal doguramassan sezeryana alırım bizde hemen sezeryana karar verdim smdi bebeğim 15 aylık❤️♥️
0 oy
tarafından
Yorumları okumaya geldim ☺️
0 oy
tarafından
Gece uyurken birden gelmisti
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Halamın kurban bayramında birden boşaldı doğruca hastaneye :)
0 oy
(48,735 puan) tarafından
anamm disarda.geldigini dusunemiyorum erkeklerin isemesi gibiyd iyiyki evdeydim dusakabine girmistim akip gitmisti☺️
0 oy
tarafından
Benimki kızım doğmadan yarım saat önce geldi 7 cm açılma vardı sancılar üst üste geldi dogumhanede geldi suyum 
0 oy
(3,385 puan) tarafından

İlk oğlumda 6 cm açılma vardı ama su gelmedi çatalda doktorum patlattı suyu şimdi 30+4 ikinciye hamileyim inşallah buda evde falan gelir dışarda rezil olmam:D

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Hep merak etmişimdir 2 doğumda da gelmedi ebeler patlattı 
0 oy
(633 puan) tarafından
Gece 2 ye kadar komşularla okey oynadık. Sonra yattık uyuyamadım 4 te çişim geldi sandım yataktan kalkınca suyum geldi ama ben hala çiş yapıyorum sanıp tutmaya çalıştım :)

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,135 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 488 göst.
18 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 132 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 391 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...