0 oy
485 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (422 puan) tarafından

Doğum yaklaştıkça bir korku sardı beni. Ya evden başka bir yerdeyken (başka ev, sokak.. )bir anda suyum gelirse ? Ne yapacağım o an? 2 günde bir bir babama ziyarete gidiyorum. Babamın yanında olsa utancımdan yerin dibine girerim. Böyle bir şey başına gelen oldu mu? O an ne yaptınız ? :ermm:

23 Cevaplar

+1 oy
(4,889 puan) tarafından

Sabah namazından sonra yatağımda uzanmaya çalışırken büyük bir bardak suyu bosaltircasina gelmişti balkonda uyumuştum ordan o korkuyla banyoya koşana kadar hep damlamıştı koridora ayy ne günlerdi ya desteksiz yerinden kalkamayan ben o suyun gelmesiyle balkonla banyo arasını iki adım yapmıştım :D kocamda uykulu halde deprem mi oluyo noluyo diye fırlamıştı  yataktan:D 

(3,551 puan) tarafından
Ahahagghh:D
(96 puan) tarafından
Gülüşüme çocuk uyandı :D
(2,453 puan) tarafından
Kahkaha attım yeminle :D
(4,889 puan) tarafından
Bende hatırladıkça gülerim ;))))
-Reklam-
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Çok şükür utanilacak birsey yok canim öyle düşünme ama benim evde gece gelmisti :) sağlıkla sihatle kucağına alırsın insallah 
(422 puan) tarafından
İnşallah ya
(1,993 puan) tarafından
Çok  güzel doğumum oldu allah herkese benimki gibi doğum nasip etsin
0 oy
tarafından
Allah utanilcak dert vermesin bacım ne var bunda benim kuzen arabada doğumu başlamış kaynım var ayıp olcak diye bagiramamis bile kendini sıkmış suyu gelmesin diye çocuğun kafası çatısına sıkışmış doğumdan sonra kaç ameliyat geçirdi kız şimdi çok iyi çok şükür ama sen sakın öyle bişey yapma gerekirse doğur gitsin 
(422 puan) tarafından
Bir tek o bana utanç verici geliyor. Doğal bir şey aslında ama ne bileyim
tarafından
Bi düşünsene çocuğun sıkıştığını ama gerekirse yolda dogururum hiç bişey çocuğundan önemli değil anlıyorum seni ama Allah korusun çok tehlikeli
(422 puan) tarafından
Sağlıkla doğar, korktuğum olmaz inşallah
tarafından
İnşallah bacım dualarım seninle
0 oy
tarafından
Korkmaaaa relax ol benim evde geldi demin post attim hatta :D yengem suyu sizarken pazar alisverisi bile yapmis tabi sizma seklinde yada bardaktan bosalircasina geliyo degisiyo ama bide herkesin suyu gelmiyo doktor keseyi patlatiyo bazen
(422 puan) tarafından
Evet işte benim korkum bir anda  bosalirsa diye hani. Diğer türlü sıkıntı yok :)
tarafından
Utanilicak bisey yok bunu kabul et oncelikle gayet normal bi durum dua et bisey olmaz Allahin izniyle kendini strese sokma bosuna belkide hic suyun gelmicek gorumcem kontrole gitmis baya aciklik varmis doguma almislar mesela :D bide ustunde pijama vs oldugu icin cok gelse bile saldir suldur yere dokulup dikkat cekmez hemen hizlica babanin yanindan cikarsin kapida ambulansi ararsin :Dd
(422 puan) tarafından
:):):) ani durum çözümleri.. teşekkür ederim:)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benin gelmedi suyum ama gelinimizin gelmis babama fln demisler yani ne var bunda suyu geldi hadi doktora gitcez diye xunku babam goturdu. Yani bilmiyorum ayıp olarak da gormedim utanikcak bi sey de yok bnce
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Kontrole gittik tam merdivenleri teker teker çıkarken foş diye aktı benim doğumhane ye gittim doktorum geldi sezaryan olucaktim eşyalarını al gel ameliyat hane hazır olur o zamana dedi arabaya bindim eve geldim bide evde geldi. Ansızın oluyor tutamiyorsun ki
0 oy
(96 puan) tarafından

Kaynanamin evindeydik 1 gun onceden gece 4 de nisan geldi 12 ye kadar hastanedeydim kendim cıkısimi yaptirdim eve gittik uyuduk fln aksam dizi izledk hic bisi yoktu tam saate bile baktim00:00 telefonu yerden alıyım derkn fosss bi bosaldi sanki su dolu balon patlamis gibi baya geldi esim uyandi noluyo diye ay o anki surat ifadesi gulsemmi aglasammi halime cok tuhaf bi duyguydu :D9:04 geçe sabh dogum oldu hastane inledi resmen ben bagirmam etmem diyen ben hastaneyi inlettim kaynanamin halilari hep su oldu 1 saat boyunca suyum gelmeye devam etmisti hastanede guzel bi duygu bence hic utanma rabbim saglik sahat versin 

0 oy
(119,126 puan) tarafından
baci herkezde su gelmiyoki benimkini dogum ani ebe patlatti
0 oy
tarafından
İlk hamileliğimde haftası küçük doğdu doğumhanede patlatıldı 2.de uzak bir yere gidiyorsam hasta bezi veya ped kullandım uzaklığına göre bu doğumumdada doğumhanede patlatıldı
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Hastanede geldi. O gün çok hareketsizdi bebeğim sancı da vardı. 3cm açılma olmuş. O şekilde gittim daha sonra suyumu patlattılar. Keşke evde beklemiş olsaydım
0 oy
(184 puan) tarafından

Benim evde gelmişti ama arkadaşımın çarşıda gelmiş ama utanacak bişey yok bunda suyu gelince kalkmış hastaneye gitmiş doğurmuş :D

0 oy
(788 puan) tarafından
Depend bezlerden kullanabilirsin
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benim suyum evde geldi ama öyle her yer şu olmadı azar azar geldi başka yerde olsam da zararı olmazdı
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Çalışılırken iş yerinde gelmişti :) küçük bi yerde değildi 

0 oy
(2,453 puan) tarafından
3 bebeğimde de hiç gelmedi suyum doktor patlattı 2 sini doğum anında 3. de sezaryen oldu zaten
0 oy
(193 puan) tarafından
Benim kaynimlarda gelmisyti o an cok kotuydu 
(422 puan) tarafından
Hadi ya :(
(193 puan) tarafından
He ya hastaden oraya gectik dirk cay iciyodm birdn geldi
0 oy
(387 puan) tarafından

Ben su gelmesi nasil bisey onu da bilmiyorum yaa ya gelirde anlamazsam falan diye korkuyorum ilk dogumumda suyum dogumhanede patlatildi nasil biseydi hic hatirlamiyorum bile:ermm:

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Benim kanamam vardı Dr  gel bakalım açılma varmı dedi ben tam binadan çıktım arabaya binecem o anda geldi tabi ben bismillah bismillah dedim kaymakam bana baktı ne oldu dedi soylemdim hastaneye geldim ben yurudukce sandaletlerim vıç vıç diye ses cikariyidu islanmaktan ebisemden su damlıyordu bunlar halen anlamadı Kaynim hasta girişi yaparken ben de WC te gittim suyun geldiğinden emin oldum sonra kaynanama söyledim hemen yatışim yapıldı allahtan beyaz elbisemi çıkarıp siyahini giymiştir yoksa rezil olurdum
0 oy
(597 puan) tarafından
Hastanedeydim ztn ve tam nst bagliydim birden pst diye sanki icimde balon patladi ve suyum geldi hemen ebeyo cagirdim aglamaya basladim korkudan nplcak simdi diye :D
0 oy
(181 puan) tarafından
3 normal doğum yaptım hiçbirinde suyum gelmedi hastanede doğum masasında patlatılar

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 408 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Zambak (1,948 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 82 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 269 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 540 göst.