+1 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Ne istiyor bu kadınlar ya madem bu kdr oğlunuzu seviyorsunuz ne diye evlendiriyorsunuz Allah'ın cezaları ne istiyorsunuz değer mi bunca kötülüğe Allah'ım başta kendi kaynanam olmak üzere gelinine düşman gözüyle bakıp merhamet etmeyen kaynanalarin belasını versin Allah onlara cenneti layık görmesin hakkım haram olsun 

14 Cevaplar

+3 oy
(3,862 puan) tarafından
kaynanalar sanirim eslerinden gormedikleri ilgiyi , ogullari gelinine gosterince kiskaniyor  , ben mutlu olamadim o da olmasin psikolojisine giriyor
(7,029 puan) tarafından
Bu benim kaynana işte.
(6,047 puan) tarafından
Ayy kesinlikle katılıyorum bu yorumuna. Çok şükür kaynanadan yana hiç bir sorunum olmadı 7 yıllık geliniyim 9 yıldır da tanıyorum. Kayinpederim kaynanama çok düşkün çok sever kıymet verir ve bunu hep belli eder söyler yaşlı romantiktir kendisi. Kaynanam da hiç bizim için kötü bir düşüncede bulunmadı aksine kendisi der şunu yapın bunu kutlayın gibi
-Reklam-
+2 oy
(3,547 puan) tarafından
Genelde ne olur biliyor musun kendi kızları damatlarından gün yüzü görmez aldatılır dövülür vs ama oğulları gelinlerini el üstünde tutar sözlerini dinler eşiyle mutlu olur yuvalarında huzur olur oğulları gelinlerini tepesine çıkarır şımartır bu da kaynana bozuntularına BATAR! Kızları gün yüzü görmezken gelinlerin görmesi zorlarına gider gitsin daha da kudursunlar .
(245 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Dur kız ne oldu bu kadar seni kızdıracak 
(1,437 puan) tarafından
Esin ne diyor bu duruma pasif biri galiba esin Annesine karşı ne isterlerse istesinler sen bebeğini düşün yapma canım evlatlarimizi sokakta bulmuyoruZ ve uzulupte bebeğini strese sokma yapmak zorunda değilsin ne derlerse desinler cahiller
(245 puan) tarafından
Sabret diyor bana ev yapana kadar ne bu diyorum daha borçlarını bitirememissin oda bıkmış Allah var beni annesine wzdirmez ama yetti gayri ya bu nedir bu ne gaddarlik inanır misin köy yumurtasıni bile benden saklarlar yemeyeyim diye odalarına götürürler bı yemek yesem ters ters bakar
(1,437 puan) tarafından
Seni istemediler mi acaba gelin diye canım ya bu kadar gaddarlık olmaz çünkü yumurta saklanır mi ya torununu besliyorsun sen onun sabir sabir da nereye kadar yani çocuk olunca daha da beter olucaksiniz gibime geliyor Allah yardımcın olsun kuzum
(245 puan) tarafından
Aynısını eşime anlattım köşe bucak saklarlar benden Allah onları yoklukla sınasın çok kötü oldum şuan onlar yüzünden kansızlık çıktı bende bayılır gibi oluyorum iyi beslenemiyorum diye
(1,437 puan) tarafından
Doğumdan sonrada vitaminlerini almayı ihmal etme canım sonuçta bebek yine senden beslenecek ve madem senden yemek sakliyirlar esin erzak duzsun sende odaba koy ve kapısını kitle git gel orda ye
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Amin diyelim ozamn:ermm:

0 oy
(736 puan) tarafından
Bunları yazdiklarina göre Çok için dolmuş. Bence Kaynanalar bazıları için diyorum gelinleri kızları gibi oluyor artık bnce aradda sevgi olmalı 2 suninde anlayışlı olmalı ama malesef o da çok azına denk geliyor. Iyi geline huyu iyi olmayan kaynana, iyi olan kayanayada huyu kötü olan gelinler geliyor.
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Oglusunu paylaşmıyor kaynanalar nasıl edek evlenmeyek mi :)

0 oy
(7,618 puan) tarafından
Bana kalırsa en büyük etken ne biliyormusun oğullarının kazancı evin dışına çıkıyor eskisi gibi sömüremiyorlar ogullarını onun kuyruk acısı en çok.
0 oy
(7,029 puan) tarafından
Beddua etme canım Allaha havale et.
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Sen kimsin ki diğer kadınların cennete gidip gitmemesini layık görüyorsun bir de tanımadığın insanlara beddua ediyorsun 
(245 puan) tarafından
Ben kim olduğumu çok iyi biliyorum ve postu düşünmeden eleştirme orda merhametsizlere ve gaddarlara demişim ne demiszemdw çokta doğru yapmsiim
(3,547 puan) tarafından
Kız öyle deme gerçekten hak eden domuz kaynanalar var gelin namusluyken iftira atan oğlu gelini el üstünde tutuyor diye oğluyla gelinin arasını bozan gerçekten zülum eden oğlunun yuvasını dağıtmaya kalkan yellooooz kaynanalar bence de cennet yüzü görmesin
0 oy
(2,537 puan) tarafından
İş aslında kocalar da bitiyor insan ne diye karısını annesine karşı bu kadar ezdirir çok sinirleniyorum ya az adam olsunlar evlenmeyi biliyorlar ya 
0 oy
(53 puan) tarafından
Hayırlı insanlarla karşılaşmak nasip olsun.. 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bnde çok kızıyorum bu duruma bn bı sıkıntı yaşamadım belki uzaktayım diye ama zamn gelcek aynı evde yasiycami biliyorum inşallah kötü olmayız ne diyim ki benimde korktuğum bı durum ama 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm ayrıl kurtul baska caresi yok o çeneleri kapanmaz
(245 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.....
0 oy
tarafından
Beddua etme sahibine dolanır derler ama ne yaparsan yap gelinle kaynana tam olarak sevmez birbirini 
(245 puan) tarafından
Öyle ama bana öyle pis.pis bakıyor ki düşman gibi ya ne istiyorsun benden ya bu zamana kadar daha kötü bir söz etmedim ona bu neyin kini be kadin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 338 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 673 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Sineem (476 puan) tarafından soruldu
+4 oy
20 cevap 1,034 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 513 göst.