0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar canim aşırı tantuni çekiyor daha önce yapan var mı tarif verilse bende yapsam YouTube ye pek guvenemedim deneyimli olan var ise yardımcı olursa sevinirim

7 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından
Nefis yemekler tarifinden yap canım çok guzel oluyor ben ona göre yapiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evime her gelen tantuni yemiştir asko artık kendileri gelmeden söylüyorlar tantuni yap diye l:D

Etleri minik minik dogra,yıka koy geniş bir tencereye kapa kapağını suyunu önce salacak sonra çekecek suyunu çekince yağını koy kırmızı toz biber,Kimyon ve az pul biber ve tuzunu  at onunla da 3 5 dakika kavur.sonra altini kapat.

Domates Maydanoz isteğe bağlı soğanı da minnak minnak minnak dogra,ekmek yada lavaş her ne istersen önce tantuninin yağına bandir sonra tantuniyi koy içine sonra da hazirladigin salatadan koy içine yanına da ayran ohhh mis☺☺❤

0 oy
(4,986 puan) tarafından
Ciğer tantunim meşhurdur 

Soğanı küçük küçük doğra biraz tereyağı birazda zeytinyağı ile kavur ciğeri koy suyunu çekene kadar kavur sonra kırmızı toz biber kara biber kimyon pul biber tuz koyup karıştır 2 dk da öyle kavur biraz su koy bir kaynama geldimi kapat 
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Biz evde yapıyoruz 

Önce tavuk göğsünü küçük küp küp doğruyoruz  tavada yarım su bardağı ile hasliyorum sonra yağını ekleyip kızartıyoruz kırmızı toz biber kimyon tuz çok az da karabiber ekliyorum lavasi tavanın üstüne atıyorum sosu ekmeğe biraz bulaşıyor daha lezzetli oluyor sonra isteğe göre yeşilliğini soganini ekliyorsun oh mis canım çekti valla
0 oy
tarafından
Kıymayla yapılan kolay tantuni tarifi vardı nette çok basit ve çok güzel bizde ondan yapıyoruz. Yemek.com mu neydi site
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Nefis yemek tariflerine kendi tarifimi atmıştım istersen söyliyim bak :)
0 oy
(3,822 puan) tarafından

Eşim harikulade yapar ya bak şimdi canım çekti :angel:

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 281 göst.
18 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 560 göst.
16 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
7 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde eslemree (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu

378,392 soru

11,326,086 cevap

34,778 kullanıcı

...