0 oy
260 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım tuvalet eğitimi ni verdim iki gün de öğrendi  bıraktık bez i  ...   Problemimiz olöadı çok şükürr o konuda  bi iki ay sanırım oldu... Bezden ayrılalı....      Sürekli eli şeyisin de    erkek bebek leri biliyorum ama kızlar da da mı var bu şeyisiyle bir dönem oynama merak ı. Yoksa. Mantar filan mı olmuş tur. Ki. Var mı yaşanınız  siz ne yaptınız normal bir süreç mi 

5 Cevaplar

0 oy
(171 puan) tarafından
Kasıntı varsa ufak tuvaletini yaptığında bile temizliğini yap annesi o yakar idrar  sonuçta ve kaşıntı olur.Benim kizimda öyle idi ben böyle yaptıktan sonra kasimiyor da eli oraya gitmiyorda  artık. 
tarafından
Yok canım her tuvaletin den sonra zaten yıkayıp peçete ile kurulama yapıorum.   Kaşınma dan daha ziyade sanki  merak gibi ama  bilemedim normal mi dir ki bu süreç  onu merak ettim
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Mantar da olabilir idrar yolu enfeksiyonu da önce doktora götür. Ama hiçbiri değilse çocukluk çağı mastürbasyonu diye de bişey var. O bölgelerini keşfediyorlar öyle bişeyse tepki verme yapma deme dikkatini dağıtmaya çalış.
tarafından
Siler ken filan gördüğüm kadarı ile dış kızım da filan mantar a benzer  bi şey sanırım keşfettiği için  miş o zaman yanma ağlama filan da yok tuvaletini yaparken enfeksiyon olsa ağlar canı acıyın ca da. Çünkü
0 oy
tarafından
Benimde oglan yapyor kızıyorum ama yine yapiyor çokda temiz bakmama rağmen 
tarafından
Kızma. Kızma  daha çok üzerine düşüyolar kız  erkekler. Daha bi merakli oralarına   önünü alamazsın bak ben den demesi. B... Ben kız lar da da böyle bir durum un olabileceğini düşünmemiştim
tarafından
Yok kız kızmak derken yanlış anladn sen şaka anlamnda bizimki yeni çise alıştı:))
tarafından
Hımmm anladom canım   bilgilendirme için tewkekkür ederim  =)
0 oy
(13,998 puan) tarafından
Benim kizimda yapiyordu. Niye yapiyorsun aciyor mu kaşiniyor mu diye sorunca hayir anne merak ediyorum diyordu. Fazla üstüne gitmedim sadece konuşarak unutturdum. Yapmiyor artik. 
tarafından
Aynen. Benim kızım da. Sorduğum  da  ı ııı  acımıyo diyo  sanıeım bizdeki de  meraktan yapjo
0 oy
(415 puan) tarafından
Bi yerde okumuştum normalmiş ama öyle yaptığı zaman kızma daha çok yapar dikkatini başka bi yöne çekmeye çalış cinsel organlarını keşfettikleri için yapıyorlarmış zamanla unutur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gadjs (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 264 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 224 göst.