0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar neyi sevsem acayip sıkıyorum öpüyorum mucuk mucuk mucuk:)) kuş alsam kuşumu öpmekten bıktryorum esimi çok seviyorum onuda çok öpüp sıkyorum:))) kapıdan içeri gelir gelmez başlıyor sıkma saatleri :))))  eşim diyo cocugumuz olsa onuda sıkarsın öpersin şımartrsın sen:)) ama napiyim şeviyoyummmmmm aaa:) 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız şuan kendimi okudum :D bende öyleyim ama bebeğine kıyamıyor

tarafından
:)))))))) demekki yanlz değilmişim
tarafından
Tabikide değilsin canım eşim benden kaçar bazen ben elimi hazırladığım zaman hemen dudağını büzüştür çok seviyorum öyle yapınca:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hahaha adamın üstüne atlıyorum resmen hahaha bende mucuk mucuk davranıyorum eşime hatta bazen eşime diyorum benden soğursun diye korkuyorum diyorum aslaa diyor sen hep böyle kal diyor hahahaha mucuk mucuk 
tarafından
Ya ama cok tatlişler :))
tarafından
Evet yaa çok tatlisler yaa ben eşimi çok ama çok seviyorum yaa öp öp doymuyorum vallaha eşimi çok seviyorum ben ona kurban olurum onun için her seyi yaparım yaa özlüyorum çok özlüyorum hatta utanmasam daha neler yaparım da ben uyanıyorum yaa hala da
0 oy
tarafından
Bende öyleyim kocam bazen off busra sal beni diyor hahahah diyor ben çocuk değilim bende azına vura vura seviyorum ahahaha ay bak özledim kız hahahaha
tarafından
Bende özledim şimdi gelsede akşam sıkma saatleri başlasa :)
tarafından
Hahahaha daha çok saat var canım 9 gibi gelir benim
0 oy
(536 puan) tarafından
Ne güzel canım Allah muhabbetinizi artırsın.. Biz pek öyle değiliz ya normal.. Ama öyle olmak isterdim
0 oy
tarafından
bazen gece yatarken çok hırslanıp bir anda sessizce yatarken şılappss diye suratına yapıştırıyorum sevmeye başlıyorum öpmeye başlıyorum bigün dayak yicem girişcek bana ani hareketim yüzünden shhahahaha
tarafından
Bende onu tv izlerken yapıyorum hahahaha birden yapışıyorum adama ne olduğunu anlayamıyor ne oldu diye hayırdır der ben birlikte olmak için hatta dile getiremem utanırım hahaha deli hemen akli fikri kayar sonunda ben zararlı çıkarım ama napim çok seviyorum kocisiiiii
tarafından
sevince öyle oluyor ☺️☺️ zaten bu erkeklerin aklı hemen kayıyo. sadece sarılmaya yanaşıyon hemen odada bitiyo iş ahshahha
tarafından
Hepsi aynı işte pislikler özledim diyodum sarılıp boynunu öpüyorum bir bakıyorum banyodayız
tarafından
ahahahah allah seni napmasın kız dur linç yicez :Dd
tarafından
Amannnn ne yaparlarsa yapsınlar yalan mı alla alla napim öyle ama
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Anaaam rabbime sukurler olsun ben tek degilmisim esimde bana hadi beni opuyon kusu niye opuyon diyo☺️☺️☺️☺️ benimde muhabbet kuslarim varda 
tarafından
Korkma tek değilsin bende öyleyim hahaha
tarafından
:))))) yaaaa ama cok tatlisler Cook bugun yine kus getrcek eşim hem onu opcem hem kuşumu
tarafından
Hahaha benim eşim hayatta izin vermez kuşu öpememe ben burda durarken kuşu niye öpüyorsun diye sorar hahaha
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ya bende ayniyim ama eşim sıkıliveriyor burnunu morartiyorum adamın arkadaşları dalga geçiyormuş :D

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ayy hic sevmem mucuk mucuk oo ne oyleee

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 214 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysekkkk (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
0 oy
7 cevap 327 göst.
0 oy