0 oy
73 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (875 puan) tarafından
Oğlum 15 aylık olacak maşallah önceden güzel yiyordu sonra bir hafta hasta oldu iyileşt sonra tamamen yemeği bıraktı sadece yayla çorbası içiyor başka da hiçbir şey yemiyor yediremiyorum 2 haftadıe böyle sadece yayla çorbası ve anne sütü tekrar nasıl alıştıracam valla sütten kesmek bile aklıma geldi o derece artık fikir verir misiniz ne yapmam lazım yemesi için 

4 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim o aylık olsaydı sütten keserdim bir yaşına daha bir haftadır girdi aynı durumdayiz kesemiyorum da 
(875 puan) tarafından
Valla artık kesmek bile aklıma geliyor ya sadece çorba o da yayla çorbası
-Reklam-
0 oy
(640 puan) tarafından
Tekrar tadım yaptir. Olabiliyor böyle dönemler bence geçicidir sen zorlama fazla bi süre sonra kendiliğinden isteyip yiyorlar. Zorlarsan ters teper
(875 puan) tarafından
Tadım falan asla kabul etmiyor sadece yayla çorbasını görünce ağzını açıyor diğerlerinde asla açmıyor ağzından atıyor
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Linclenmiceksem soylu cem :D

Biraz eski sistem ama AC bırakarak açıkirsa mecbur yicek istediğini her seferinde yaparsan yemez canım bilir çünkü nede olsa annem yapıyor ağlıyorum diye der 

Çok zor AC bırakmak ama eskiden anneler oyle yaparmış 

(875 puan) tarafından
Vallahi bırakıyorum da bazen diyorum tam acıksın ki yedireyim yok yemiyor
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ne kadar zorla yedirmeye çalışırsan o kadar reddeder canım kendi haline bırak bir süre sadece sevdiği şeyleri yapıp yedirmeye çalış zamanla açılır iştahı 
(875 puan) tarafından
İşte ama sadece çorba ve anne sütüyle nasıl doysun ki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 42 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (998 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,054 göst.
22 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Umutlubekleyiş2322 (488 puan) tarafından soruldu

378,453 soru

11,328,157 cevap

34,784 kullanıcı

...