+1 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Bu gerçek psikologlar filmlerdeki gbi mi dinliyorlar ilgililer mi yoksa baştan savmalar mı devlet hastaneisndekiler özellikle nasıl giden memnun mu,? randevu aldm yarın devlet hastanesine onun için soruyorm

6 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hiç dinlemiyorlar ilaç verip yallah 
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Annem sürekli gidiyor raporlu kendisi. Dinliyor canım hatta soruyor başka bir sıkıntın var mi diye. Sizin ordaki hastane nasıldır bilemiyorum
0 oy
tarafından
Evet ben devlet piskoloğuna gttim 5 dk dinlemiyor senı öfke kontrol problemim vardı neyin var öfke kontrol problemim var dedım ilaç yazıyorum dedı hadi güle güle tv dekilerle hiç  alakası yok umursamıyorlar hiç 
tarafından
Eşin destek olmuyor mu anlamıyor mu senı canım
(2,804 puan) tarafından
Sorun zaten eşimle aramızdan kaynaklanıyor birbiirşmiz  yıpratıyoruz hep hatayı bnde buluyor bnde gidicem terapist bakalm hata bnde mi beni buhake getirende  mi
tarafından
Aile terapistine gidin gerekirse canım anneannem aizamır hastası hep düşünmekten sinirden hasta oldu ben öyle olmak istemediğim için önlem aldım ilaç kullanıyorum
(2,804 puan) tarafından
Geçmiş olsn, ben anlatıyorum ama boş anlatıyorum kimsenn dinlediği anladığı yok hep kendi biödikleri doğru
tarafından
Sağol canım ınsanı en çok yıpratan da bu işte anlaşılamamak piskologlar yazının terapi gbı geldiğini söylüyor dene istersen günlük defter al kendine yaz içini dök ona
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla annem baya doktora gitti ilkinde aşırı memnundu devlette baya 15 dakikadan fazla dinledi devlet hastanesine göre iyi bir vakit bence diğer doktorlarda aynı şekilde dinliyolar 
(2,804 puan) tarafından
15 dk da iyi gelirse tabi
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ergenlik çağındayken bir defa devlet psikoloğuna gitmiştim güzel dinledi tavsiyeler verdi haftaya da gel dedi ben gitmek istemedim 7 yıl önce tabi
(2,804 puan) tarafından
Bi kere ilişki terapisti ne gittik eşim dvm etmedi neymiş hastaların işiymişd oralar 1 Seans gitik
0 oy
(3,491 puan) tarafından
İyisine çatarsan dinler, burnu havada bi zilliye çatmıştım gevşek gevşek konuşup hepten sinirimi bozmuştu. 
(2,804 puan) tarafından
Ayy kusura bakma buna sesli güldüm :))))))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 194 göst.
18 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 370 göst.
8 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu

379,597 soru

11,363,448 cevap

34,840 kullanıcı