0 oy
368 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sorum yukarda kizlar 

Işe yaradı mı 

Sonuç ne oldu 

süreç nasıl gidiyo bilgi verebilirmisiniz 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yokmu yaa.            
-Reklam-
0 oy
tarafından
Devlete gideceksen cok ta ilgilenmiyorlar. Esimle gitmedim ama bekarken kendim gitmiştim . Zatende 1 defa gittim. Gideceksen gerçekten ilgilenen anlayan nir yere gitmen lazim diye düşünüyorum. 
tarafından
Ihtiyacimiz var canım ücretleri çok değilse özele gitmeyi düşünüyorum
Ama bi yanda yuvamız düzelecekse paranın cani cehenneme diyorum ama geçim zor  inşallah çokta pahalı değil-dir
tarafından
Cok iyi arastirmak lazım canım.  Rabbim inşallah yuvana huzur verir. Korktuğun yere uğratmaz
0 oy
(1,121 puan) tarafından

Ben de bekliyim şurada ;)

tarafından
Inşallah giden vardir
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Kirmiz odadaki kadina gitsek hep beraber n guzel olur dimi
tarafından
Öyle valla :)
Öyle biri varsa onada raziyim aslında
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Şuan değil de karantinamiz bittikten sonra bir evililik terapistine gitsek ıyi olucak:D

tarafından
Geçmiş olsun Rabbim şifanızı versin
 inşallah gerek kalmaz ya kötü bi durum gercekten
0 oy
tarafından
Bizde çok istedik özellikle eşim kendi için gidecekti ama şükür kendi kendine düzelmeye başladı tabi benim eşimin senin ki gibi sorunları yoktubsadece öfke kontrol 
tarafından
Sizin adınıza sevindim benim esimide de öfke kontrolü problemi var daha bissürü şey gitmeyi düşünüyoruz da inşallah bizde de yarar
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Biz evlilik terapisti gitmiştik bir kac seans özelde devam Etseydik cok ise yarardi mesela randevu almistim.45 dakika eş 45 dakika ben kalan.yarim.saat birlikte oluyor ama doktor 1.5 saat eski esimi tutmuştu ben.odaya geldiğimde sorunlu kisiyi farkettim zamanımı ona ayırdım.demisti ama o günler saglik.sorunu yasadi eski esim.birakmak.zorunda kaldık sonrasinda da arasi cok.acilinca oyle.kaldi doktor iyiyse faydasi olur biz bir kac seansta bile farki görebilmistik devam.edilemedi sadece bizim
tarafından
Çok teşekkür ederim
Allah hayırlısını versin inşallah
Eşimde gitmekten yanaydı   tekrar konuşup bizde gidicez inşallah cok yıprandım yoruldum esimde kendi için iyi olmadığını söylüyordu
Fiyatları hakkında bilginiz varmı pahalımı özel piskologlar
(1,008 puan) tarafından
Su an ki fiuatlari hic bilmiyorum hayirlisi.olsun sizin icin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 869 göst.
15 Ekim 2018 Diğer kategorisinde Hasret45 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 775 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Busenur (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 194 göst.
18 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 123 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

378,171 soru

11,318,454 cevap

34,765 kullanıcı

...