0 oy
768 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
 Kızım yeni 1 yaşına girdi ilk dişi çıkıyor annemlere geldim hep bağırıyor babam da sinirleniyor ters ters bebeğime bakıyor yengemin bir çocuğu var 4 aylık korkuyor diyor kızıma sinirleniyor çok üzüldüm bende onların tepkisinden kızıma sinirleniyorum ağlamak istiyorum babam gil istemiyor onlara geleyim çok üzülüyorum ağlayarak yazıyorum neden bağırıyor ya 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocukla çocuk olmak bu olsa gerek. Hiç ezdirme yavrunu git evine
-Reklam-
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Orda olmak seni üzüyorsa evine dönmelisin 
0 oy
tarafından
Evine dön canım 
0 oy
(171 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum zorunda değilsen kalma git eve 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Sende  canım şöyle ya  bu çocuk diye olurmu öyle  valaa ben dayanamam babama kizdigimi söylerim bagirttirmam çocuğuma yaa sigara bile icirtmiyorum annemlere gidince herkesi balkona postaliyorum bırak bağırmayi yani biz gidelim sen burda iç falan demem hiç babama misafir gitmişim torunu gelmiş evde icmesin bir zahmet diye hemen balkona postaliyorum gerçi babamda çok kızmaz ben takılırım  yani  bebeğime bagirsa psikolojisi bozacaksin diye bende babama kızarım ama ben sokaktan bulmadım o çocuğu sonuçta benim canım degilmi 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Bir yaşındaki çocuk kızmadan etmeden anlarmıymış ne kadar kötü bebeğe kin baslemiş sanki adam canım gitme insanın en rahat yeri evi.
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Öyle bir şey yaşasam gitmem ya ben üzülürüm yani bile bile de durmam orda
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Öyle birşey farkedeyim aslaaa durmam da gitmemde bence sende dönmelisin canım evine Ezdirme ne kendini ne bebeğini 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bence durma orda. Sen misafirsin bu ne tavir
0 oy
(1,112 puan) tarafından
Kapısından içeri adım atmam 
0 oy
(362 puan) tarafından
Benim babam da sinirleniyor bağırdı birkez sofrada bende ona açtım ağzı mi yumdum gözümü kızımı kimseye ezdimem gitmem olur biter 
0 oy
tarafından
Imkanın varsa dön evıne gerı gıt. Malesefkı bazılarımız evlendıkden snra baba evıne sıgmıyoruz  . Hele kı cocukdan snra 
0 oy
tarafından
Al cocugunu gıt sabah hatta smdı kocanı ara gelsın alsın hayırdır derlerse yeteri kadar rahatsız oldunuz keyfinize bakın de bıdaha da gelme bır sure arama ınsanlara agır tepkiler vermedikçe asla dusunmuyor lar karsıdakının hıslerını
0 oy
(634 puan) tarafından
Sende 3vine git canm
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Evine git canım çocuk bu sen bir yaşındaki bebeğe ne anlatabilirsin onu guldurup oynatmak yerine öyle yapıyorlarsa evine git parka çık aman keyfine bak milleti çekeceğine
0 oy
(618 puan) tarafından
Eğer kalmak zorunda isen çıkar dışarı gezdir yada başka odaya götürüp oyna oyala evine döndüğünde gitme cnm yok gidebilirsende evine dön derim 
0 oy
tarafından
Durma orda mecburmusun
0 oy
tarafından
Huysuz çocuk zor herkesin kafası siniri kaldırmaz onlarda anla ama çocuğa bağırma o bebek hiç birseyin farkında değil 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Tabiki bağırması normal canım çocuk bu adı üstünde öbür bebek varken oyala et sadece dikkat edersin bebek varken babanda anlayisli olur umarım 
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Bence biran önce evine git ve uzun süre babanlara gitme 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ayseaslan (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 371 göst.