0 oy
306 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar spinal anesteziyle sezeryan doğum yaptım 9 ay oldu hâlâ baş ağrısı bel ağrısı geçmedi ufacık bi usumede belim başım çok ağrıyor ne zaman geçer bundna sonra hep böyle mi olacak az önce sirtim biraz üşüdü yumruk atmışlar gibi göğsüm sırtım çok ağrıyor nefes alamıyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yaa işte güya normal doğum çok kötü sezeryan iyimis 
(6,047 puan) tarafından
Dediğim gibi ben sezeryan olmadım olan yakınlarım öyle diyorlar ordan biliyorum
(25,224 puan) tarafından
Tabiki oluyo. Ayrıca ameliyat esnasında kişi başını sağa sola çok çevirirse tansiyon yükselmesine bağlı uzun süreli baş ağrısı çekebiliyor. Bunları bana doktorum hep anlatıp öyle aldı doguma vende ona göre hareket ettim. Ne ağrı yaşadım ne bişey. Anestezi doktorum da önce resimlerle pozisyonu gösterdi öğretti sonra işlemi anlattı herşey doktorda bitiyo
(1,618 puan) tarafından
Ya her zaman olmuyor bu ağrılar ama dikkat etmediğim zaman oluyor eltim normal doğum yaptı dikişleri hala aciyormuş yolda yuremiyordu insandan insana değişir cevremdekilere göre benimki iyi geçti yani
(1,862 puan) tarafından
Neyse ne ya hertürlü çok zor valla çocuk dogurmak çok zor
(1,862 puan) tarafından
Taşımak dahada zor annelerin hakkı ödenmez
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç öyle ağrılarım olmadı. Anestezi doktorunun iğne yapış şekli ile alakalıymış o durum. 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun. Başka bir nedeni olabilir mi? Ben de spinal oldum ama bunları yaşamadım. Bir kez belimi incitmistim acaba sezaryenden mi dedim ama değilmiş bebeği sürekli indir kaldır kucakta o yüzdenmis
(1,618 puan) tarafından
Bilmiyorum canim ya önceden böyle olmazdı
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Sezeryan sonrası ağrısı geçmeyenler için hacamat öneriliyor. 
(1,618 puan) tarafından
Ciddi mi bi arastirayim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
0 oy
5 cevap 89 göst.
0 oy
5 cevap 88 göst.