0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (592 puan) tarafından

8,5 ay önce mecburiyetten spinal sezaryanla doğum yaptım belim kopuyor çocuğun altını değiştirdikten bir süre sonra düzelemiyorum resmen kitleniyor bel ağrısı sırt ağrısı boyun ağrısı omuz ağrısı bazen bunlara ek olarak baş ağrısı doğumdan sonra bırakmadı beni gitti :( Sizlerde durumlar nasıl bu sıkıntıları yaşadınız mı yada yaşıyor musunuz? Yada bunları yaşayıp belli bir süre sonra atlatanınız var mı :(

5 Cevaplar

0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ayyy hiç sorma bende 4 ay önce doğum yaptım benim de şu an felaket ilk oğlumda hiç böyle değildi. Oğluma hele banyo yaptırılan tam Bi felaket ağrıyor 
(592 puan) tarafından
Yarım adam oldum dedikleri bu oluyor heralde yani gerçekten öyleyim çok üzülüyorum çocuğu kucağımda biraz fazla taşısam bittim o gün :( hiç geçmeyecek mi acaba :(
(1,766 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama diyorlar geçmez
(592 puan) tarafından
Bende hep öyle yorumlar gördüm Allah yardımcımız olsun :(
-Reklam-
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Sezaryenden değil de sanki vitamin eksikliğinden oluyormuş gibi canım ne zaman baktırdın kan değerlerine
(592 puan) tarafından
En son temmuzda baktırdım kendimi çok boşladım çocuktan önce iki ayda bir giden ben çocuktan sonra uzun bir ara verdim aslında gitmem gerekti doğru söylüyorsunuz belki de vitamin eksikliğinden umarım da öyledir çünkü kalıcı bir durumsa çok çok kötü birşey :(
(3,721 puan) tarafından
Hepsi üst üste geliyor canım ev hanımıysan yemek temizlik çocuk bakımı çalışıyosan bide üstüne ekstra o ekleniyor anestezinin kalıcı yan etkileri olmaz ama bizimde bakıma dinlenmeye ihtiyacımız var sen bi kan değerlerine baktır gerekliyse takviyelerini al beslenme düzenini oluştur emziriyosan oda ekstra yoruyor anneyi tabi inşallah geçici bi durumdur
(592 puan) tarafından
Evet ev hanımıyım ve dediğiniz gibi evin işi yemek çamaşır insan çok yoruluyor şu ağrılarım olmasa yine gözüme gelmez ama ağrılardan bazen çocuğu kucağıma alamıyorum ona yetemiyor gibi düşünüyorum üzülüyorum :( inşallah en kısa zamanda baktırcam amin çok teşekkür ederim ♥️
(3,721 puan) tarafından
Hiç öyle düşünme canım hiç bişeye yetmek zorunda değiliz robotta değiliz yettiğimizi beğenmeyenler destek olabilir önceliğin çocuğun olsun gerisi teferruat ❤️ rica ederim canım ne demek :)
(592 puan) tarafından
Çoookkk Haklısınız :) ♥️
0 oy
(329 puan) tarafından
55 gün oldu yapalı postta açtım hatta duzelemedim dediğin heryerim ağrıo bide bunlara ek kemiklerim ağrı sebebi nedr bilemem
0 oy
(3,245 puan) tarafından
Ağrım yok. 

Bel fıtığı başlangıcı var ağır kaldırdığım zaman ağrır. Zaten doğum öncesi de vardı. 

Bi muayene olun baya olmuş doğum yapalı. Bi film çekilsin bakılsın yazık canınıza. 
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Benim 1 gün bile belim ağrımadı doktor becerisi ve anatomik yapı sebepleri

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 292 göst.
0 oy
5 cevap 176 göst.
0 oy
2 cevap 142 göst.
0 oy
6 cevap 173 göst.
31 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asaff (235 puan) tarafından soruldu

378,262 soru

11,321,650 cevap

34,767 kullanıcı

...