0 oy
1,048 göst.
Aile kategorisinde (734 puan) tarafından

İyi aksamlar kızlar derleselim azicek:) 

Biraz uzun olabilir sabırla okuyuverin:)

Ben gezmeyi yaşamayı insanlarla diyalog icerisin de olmayı seven biriyim fakat eşim tam aksine insanlar konuşun da çok seçici herkesle bağ kurmaya gezmeyi sevmeyen yaşamayı bile pek sevmeyen birisi yani evij içerisinde ilgili oğluma karşıda bana karşıda güzel vakit geçiririz sinema günlerimiz bile vardır mesela oturup karşılıklı sohbet muhabbet edebiliriz eve gelen gidene asla karışmaz benim gezmeme asla karışmaz gece yıl oğlumla başbasa şehir dışına bile çıktık denize gittik vs cebime paramızı koyar biz gezeriz oğlumla ben sana güveniyorum gidip gitmeyecegin yeri benden daha iyi bilirsin der her zaman ailesine karşı beni savunur mesela şehir dışında çalışıyor gidip arkadaşımda bile kalırım bu arada eşinden ayrı arkadaşım o gelir bende kalır babaligina çok iyi bir babadır maddi manevi asla esirgemez aileme saygılıdır evine sorumluluğunu bilir mesela ben aylık elektrik su vs ne gelmiş hiç bilmem kendi halleder herşeyi yeme giyme vs asla esirgemez sevdiğini hissettirir ama gel gelelim ki kolay kolay bir yere gitmek istemez kendi tek çıkıp gezer kavga edecek kendide çıkmıyor evden bildiğiniz ev kuşu ulan arkadaş hicmi için sikilmiyor tek bari cik dolaş için açılsın diyorum ben evimde rahatım diyor tam bir boğa burcu erkeği ama bana çok büyük sorun geliyor ben ailece çıkalım gezelim birşeyler yapalım istiyorum kavga dövüş bazen gönüllü ayda yılda bir çıkıyoruz ve ben bu durumdan çok yoruldum sırf bu yüzden ayrılığı bile düşünür hale geldim bencillikmi yapıyorum diyorum ama bir eş olarak yanimizda olsun istiyorum aileyiz sonuçta geçen yıl 2 gün başbaşa tatile gittik oğluma ablam baktı mesela ama işte ben gezmeyi çok sevdiğimden mi yetmiyor bana bilmiyorum bir uere gidelim şuraya gidelim yok sen gideceksen git yoruldum bu durumdan çok sorgular oldum keşke sırf bu yüzden evlenmeseydim diye çünkü bu konuda çok ama çok farklı dünyaların insanlariyiz

32 Cevaplar

0 oy
(734 puan) tarafından

En İyi Cevap
Eşini övmeye gelen kendini begenmisin tekisin  ve diğer uyarı verenler ne kadar ayıp gizliden gizliye yazmak yoruma yazsanız daha iyi olurdu ben eşimi övmeye gelmedim başkaları için sorun olmayacak şey bana sorun dul kadın gibi bir yerlere sürekli tek başına gitmek vakit imkan varken dışarıda akıp giden bir hayat varken sadece 4 duvar arasında aile olmak biraz empati yapılsa belki beni anlarsınız  2 ay evde olmayan eş 10 günlüğüne geliyor aile olarak bir markete bile gitmiyoruz sadece ev herşeye o yokken ben koşuyorum zaten o gelince gene aynı market alışveriş vs hep ben yapıyorum ailem davet etse gitmek istemiyor mesela bir dugun olsa gelmiyor tek başıma sanki evli değilmiş gibi evet hamd olsun şiddeti yok aldatma bildiğim kadarıyla yok yapıyorsa Allah sorsun hesabini ama sırf bunlar yok diye herşey 4 4 luk olmuyor bende herkes gibi eşimle evladimla insan içine çıkmak bakın benimde bir eşim var demek istiyorum oğlum baba sende gel diye agladiginda oğlum için bile olsa gelsin çocuk ağlamasın üzülmesin istiyorum evde yatmayla 4 duvara hapis olmakla geçmez hayat gençlik gidiyor hayat akıyor bir akraba ziyaretine bile zor bela götürüyorum 
(287 puan) tarafından
O seni kisitlamiyo karismiyo sorumluluklarini bilen biri olarak anlarltiyorsun canim ama esinin yasam tarzi oyleymis saygi duy bence benimde esim ayni sizinki gibi ama kendisi hic sewmez alisverisi gezmeyi ziyareti ben saygi duyuyorum demekki oyle rahat ediyo diyorumm sende saygi duy sorun edinmeyi birak bence
(734 puan) tarafından
Alıştı canım herşeye benim kosmama bir hastaneye gitsek nerde evde ee gel işte amaaan beni sürükleme ben yokken de tek gidiyorsun diyor artık bunaliyorum ya tek başına hayat yaşıyorum anlamıyor kimse işte şımarık vs şeyler söylüyor ama öyle değil işte maddiyati sağlayan birinden ibaretmis gibi oluyor zamanla
(14,846 puan) tarafından
Her güzelin bir kusuru olurmuş. Onunki de bu. Böyle kabul et. Bir de sinema günleri gibi dışarı çıkma günleri yapın. Belli günler olsun. O zamanlarda o da önceden kendini hazırlar. Sen de yorumlamış olursun ikna etmek için. Mesela 2 haftada 1 dışarı birlikte çıkmak gibi.
-Reklam-
+3 oy
(2,499 puan) tarafından
Sinema günleriniz varmış ilgiliymis kusura bakma da böylesi şımarıklık resmen adam daha ne yapacak burda okuduğumuz postları hiç mi görmedin şiddet aldatma alkol vs vs otur da eşini öp başına koy
(2,499 puan) tarafından
O zaman haklısın canım ne bu böyle hastaneye markete insan eşiyle gitmez mi sen dul musun her yere yalnız gidiyorsun içi geçmiş senin kocanın valla
(734 puan) tarafından
Geçmiş ki ne geçmiş herşey 4 duvar olsa keşke değil işte alıştı herşeye tek başıma yetismeme yordu bu durum beni
(2,499 puan) tarafından
Peki sinemaya nasıl geliyor
(734 puan) tarafından
Kız bacım ne sınaması adam evde sinema ortamı oluşturuyor herşey evde
(2,499 puan) tarafından
Allah seni bende ona şaşırıyorum ev kuşu resmen ya
+1 oy
(913 puan) tarafından
Ne dertler var be (!)
(734 puan) tarafından
Bacım işte bana dert oluyor üzülüyorum eşimde bizimle olsun istiyorum hep oğlumla tek olunca bir aile olduğumuzu anlayamıyorum ki ben
(2,366 puan) tarafından
Bsjsjs yorumuma bunu yazmayı unutmuşum Vala eşimin bu lafı vardır rahatlık batıyor diye az o geldi aklıma
(913 puan) tarafından
Bosanmayi bile düşündüme kadar aslında normaldi yazdiklarin tamam olabilir isteyebilirsin ama adamin birçok iyi huyu var ve seçmişsin evlenmissin çocuğun da var yani insanlar çocuğu için doğur değil tabi ama dayağa aldatmaya katlanirken sizinki biraz bulmuş da bunuyor olmus..
(734 puan) tarafından
Alakası yok canım gercekten insan artık yeter diye çığlık atmak istiyor bir akraba ziyareti bir düğün insan eşini yanında istiyor bir aile gibi hep bir arada ama ben her yere oğlumla gidiyorum çoğu zaman herkes esiyleyken ben sap gibi tek başımayım sürekli insanlar anlamıyor sürekli sorun ediliyor eşin niye gelmiyor vs bahane uydurmaktan yoruldum ev içi hariç aile olduğumu hissedemiyorum ki sanki oğlumla ikimiz tekmisiz gibi oğlum bile parka giderken baba sende gel diye ağlıyor bu bile öyle yoruyor ki beni belki sizin için sorun değil ama bazen ciddi anlamda dayanilmaz hal alıyor
(913 puan) tarafından
Sen sadece gezme konusunu yazdığın için ben öyle dedim tabiki düğünde dernekte orda burda yaninda olmasi lazim bu başka bi durum tabi burda yazılan kadar bildigim icin ona göre yorum yaptım o kadar abartiyor seni heryerde yalnız birakiyorsa bunu bi sekilde aşması lazim aile terapistine filan gidin olmazsa
+1 oy
(14,428 puan) tarafından

Haklısın da değilsinde  bilemedim :angel:

(734 puan) tarafından
Bencede :)
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Boğa burcundan sonrasını okumadım çünkü benim eşimde boğa burcu ben aslanım gezmeyi severim beraber çatıya çıkalım çay kahve eyok o illa evde durucak on sefer derim denize gidelim şuraya gidelim çocuklar için belki gider ** a kendide sadece amcası vardır onunla takılır evlerine gider dükkanına gider tamam başkada yok ama benide pek göndermez oraya buraya oyuzden evd a olması güzel 
(734 puan) tarafından
Ay senin bogadami aynı bacım adam bütün özelliklerini taşıyor resmen çok zor :))
(2,366 puan) tarafından
Valla aynen öyle görümcem var oda boğa burcu eşi varya okdar eğlenceli sen şakrak kavga ederek geziyorlar, görümcem uyanacakta pikniğe gidecek yok hazırlanacak yok asla oda öyle eşimin kız versiyonu adam özel günlerde neler yapar neler eşimde trip atarsa özel gün olduğunu öyle anlar
(802 puan) tarafından
Ben boğa burcuyum gezmeyide severim esim bi yere gidelim desin hayir demem :)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ah ahh ben de tam tersiyim. Eşim gezmeyi çok sever,en ufak fırsatta gezmeye gitmek ister. Ama sorun şu ki yetişemiyorum artık,yoruluyorum bazen çok fazla.
(734 puan) tarafından
Ay tam tersiymis zor
0 oy
tarafından
Keşke senin dertlerin benim olsa şükür  vala bak bazı insanların çocukları bir lokma ekmek için ağlıyorlar bu bir anne için çok acı bir durum  bence sende sukurdar ol 
(734 puan) tarafından
Şükür ediyorum tabiki ama ben oğlumla parka giderken oğlumun baba sende gel diye uzulmeside bir anne olarak yipratiyor beni
0 oy
(6,825 puan) tarafından
1.si Boğa Burcu ne alaka abim de eşim de boğa eve girmeyeck derecede neredeyse gezmeyi severler

2.si gerçekten iyiye düşmüşsun ve derdin yok kendine dert arıyorsun bunun başka açıklaması yok 
(734 puan) tarafından
Genelde boğa burcu erkeği bu şekil canım boğa burcu genel özelliklerinde bile yazıyor demekki eşin ve abinin yükselen farklı yada yetişme tarzı benimkinin anasida gezmez yetismeden kaynaklı olabilir dert arama değil canım bir düğün bir güzel gün hep oğlumla tekim bir aile olduğumu anlamıyorum
(6,825 puan) tarafından
Valla merak ettim özelliklerine bakicam şimdi jsksjsksk valla bizimkiler çok seviyor eve girme desem girmezler o derece ikisi de boğa üç gün var aralarında ama yetişmeden olamaz eşim özellikle çünkü annesini gezmeye cikaramayiz hatta biz gitsek ne işiniz var der sokranir hem cimri hem de gitmez ama annem eh işte gidelim desen yok demez bak abim belki anamdan olablr biz ailecek gezmeyi sevengilleriz :)))
Ama bunun için de boşanıcm dersen boşanilmaz be bacım yani kendi kendine bu boşanma fikrini aklına sokman saçma ha bna kalsa bn ikna eder eşimle giderim tatile bı şekilde alttan gir üstten çık beraber git tek oğlun ile gitmende çok saçma ki.kendi işini kendin halleden biri olduğun için eşin peşine takılmıyr gibi geldi bana
(734 puan) tarafından
Evet canım genelde şehir dışında ben oğlumla evde tekim her işe ben koşarım alıştı sanırım birazda çünkü önceleri bu kadar değildi ben alistirdim sanırım nasıl olsa hep tek başına herşeyi hallediyor kafasına girdi ya canım bosanilmaz belki ama onu bile düşünür oldum bir market bir park nedir ona bile gelmiyor adam sadece 4 duvar arasında aile olmakta yordu beni oğlumun babasının da bizimle olmasını istemesi çok normal zaten baba aylarca yok hep anne sonra baba geliyor hep evin içinde her yere gene anneyle gidiyor çocuk baba figürünü de istiyor ağlıyor sende gel diye acayip canım sıkılıyor inanki 4 duvar arasında aile olmakta çok zor
(19 puan) tarafından
Kusura bakma ama sen rahatlıktan sorun arıyorsun bence haline şükür et
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Eşim de boğa burcu gezmeme izin verir ailemle gezerim oda gezer gezmeyi dağı denizi çok sever bizle gezmeye bayılır. Ama şu yönü aynı adam seçer herkesle labali olamıyor herkesle muhabbet kurmuyor buna bende kızıyorum.
(734 puan) tarafından
Yani insanlarda başka anlıyor herkesle muhabbet kurmadigi için yok canım benimki anasinami çekti bilmiyorum ki anasida hiç bir yere gitmez
(1,448 puan) tarafından
Aynen benim ailem akrabalarım hala alışamadı eşime bizi adam yerine saymıyor diye düşünüyorlar. Evde böyle değil ama evde konuşur oğluyla şarkılar söyler muhabbetci ama dışarıya karşı sessiz.
(734 puan) tarafından
Banada aynı seyler deniliyor ama insanlara anlatamıyorum herkes bununla nasıl ömür gecireceksin diyor dışarıda ağır abi evde oglumdan beter cocuk
(1,448 puan) tarafından
Aynen öyle demek burcundan kaynakli
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Burda o kadar çok post okuyoruzki bu post bana garip geldi evet sürekli yanında olmaması anormal bir durum bunu eşinle konuşabilirsin o ayrı ama ayrılmayı bile düşündümu okuduğumda şok oldum buradaki postları hiç okumadın snrm sen:'(:(

(734 puan) tarafından
Herkesin derdi kendine büyük derler ya canım o misal bir düğün bir özel gün bir davet hepsine oğlum ve be tek gidince aile olduğumu ev harici hissedemiyorum oğlum bile baba sende gel diye ağlarken ben kahroluyorum
0 oy
(311 puan) tarafından
Keşke tek derdimiz bu olsa şükret bence adamı bı sal daha ne istiyorsun ki bunun yüzünden ayrılık dusunmende çok saçma geldi rahat batmış gibi tovbestagfurullah 
(734 puan) tarafından
Alakası yok işte canım bir düğün davet vs hep ve oğlum sanki boşanmışim gibi kocam nerde niye gelmedi insanlara açıklama yapmaktan bile yoruldum oğlumla parka çıksam baba sende gel diye ağlıyor gene oğlumla ben gidiyoruz ev dışı aile olduğumuzu hissedemiyorum oğlum bile farkında babaninda yanimizda olması gerektiğinin o bile üzülüyor
(311 puan) tarafından
Ya tabi bide haklısınız sürekli olan bişey yorumumu geri aldım
0 oy
(11,217 puan) tarafından

esin ayni esim:D ben aslan o oglak hic sevmez ama bana illa ki uyar. görev gibi hatta bazen evde oldugu gun sorar bugun bir planin var mi yada nereye gitmek istiyorsun diye ama ben demesem hade diyip gitmez yani. ama kizim boga disardan getirenmioz. ben sasirdim

(734 puan) tarafından
Belkide yaşam tarzı aile tarzında etkiliyor canım annesife hiç gezmez babasida öyle büyümüş evin icinde
(11,217 puan) tarafından
ooo kaynanam 67 yasinda biraksan dunya turuna cikar ksdin 15 lik gibi hayati sevio slisveeis gezne delisi. benim esim oglak ruhu yasli: D Allahtan benim gibi deli dolu karisi var mecbur uyuyo
(734 puan) tarafından
Ay yok bu uymuyor da canım inat birşeye yok dediyse bitmiştir olay ne yaparsam yapayım kendimide oldursem birşeye hayır demisse olay bitmiştir:(
0 oy
(554 puan) tarafından
Bence haklısın canım isteğinde çok güzel ailecek bir şeyler yapmak istiyorsun. Bu durumu konuşup düzeltmemissin belli. Evliliğin de yolunda eşin de değer veriyor size maşallah. Bence evlilik danışmanına gidin. Çok faydası oluyor kendi kndine düzelmesini bekleyip boşa yılların geçmesin 
(734 puan) tarafından
Ah ikna edebilmek öyle çok istiyorum ki aslında bence onun psikolojik sorunları var yoksa bir insan bunalmazmi çıkıp bir dolanmazmi kendide çıkmıyor mesela 10 günlüğüne geldi 2 aydır yoktu bayramda bir annemlere geldik birde zor bela ablamlara götürdüm hani lüks birşey istemiyorum ya bir park bir market ona bari gelse sorun olmayacak ama hep ben oğlumla
(554 puan) tarafından
Belki de dediğin gibi canim eşinin bilmediğin sıkıntıları var bir yardım alsa falan çok iyi olur böyle şeyler insana çok iyi geliyor. İkna etmeye çalış nasıl hasta olunca hastaneye gidiyorsak öyle bir sey bu da. İnşaallah hallolur sorununuz
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bizim evliliğimiz de aynı sizinki gibi. Benim eşim maşallah hep yorgundur. 8 sene oldu evleneli bi kere denize bile gitmedik beraber. Arada AVM ye falan gideriz yada parka o kadar. Bende çok özeniyorum ailecek gezip tozanlara. Genciz şimdi gezmeyeceksek ne zaman gezicz. Ama ne zaman bunu dile getirsem acele etme acele etme der bana. Her sene de bi dahaki sene suraya buraya tatile gideriz der ama o sene hiç gelmedi. 

Sevmiyo gezmeyi işte yapacak bişey yok bu sebepten dolayı boşanmayı hiç düşünmedim ama 
(734 puan) tarafından
Canım oğlum baba sende gel diye ağladıkça benim sinirlerim tavan yapıyor zaten aylarca yok çocuk hep anneyle baba geliyor 10 günlüğüne gene her yere anneyle çocuk ister istemez babada olsun beklentisine giriyor olmayınca ağlıyor önceleri takmiyordum bu kadar ama oğlumun ağlaması babayı istediği halde babanın inatla evden kopamamasi beni yıprattı
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yukardaki bayan aynı bizim yasadiklarimj anlatmış hep yorgun bir eşim var işi ağır değil memur hadi hafta içi erken gidiyor ama hafta sonunda sabahtan akşama kadar uyur iki gün hiç bir yere gidelim demez zorla sürüklerim gören gece cocuga o bakmış sanır hep yorgun hep uykulu sonra her sene tatile gidelim derim bana soz verir geçen 9 gün resmi tatildi mesela başka şehirde yaşıyoruz bos boş evde oturduk akraba birşeyde yok burda yani ,resmi tatilide çok oluyor ,yıllık iznide yilda 21 gün ,eşimin ama evimizden en fazla markete gidiyoruz  ,8 yıl oldu evleneli daha bir yere gidemedik yani istese bütçemizden ayrir ama hep bahane yapar ve bende bıktım artık bu durumdan kafeste belli bir yerde yaşıyor gibiyim en fazla gittimiz yer evimizin yakinındaki AVM bir yemek yiyip dönmek o kadar bazen bu durumdan aşırı bunaliyorum eşimden bile uzaklaşıyorum bu yüzden
0 oy
(747 puan) tarafından
Bence kesinlikle haklisin sonuna kadar hemde. İnsan esiyle yapmak istiyor. Tamam çok sık yapmasada esler bunu karsindaki insanin gonlunu yapmalisin. Benfe senin gibiyim istedigim her yere gidiyorum ama benim esim asla zevmez gezmeyi. Ama ben de bozuluyorum bu duruma. Cunku ben kendimi dul kadin gibi hissediyorum. İstiyorum ki esimle biseyler yapayim. Sirf ben de bu yuzden sogumalar bile basladi. Basit ufak gibi gorunen bi sey ama aslinda defil. Seni cok iyi anliyorum.. cocouk parka gidicek ben goturuyorum disarda hava aldirmaya ben goturuyorum. Markete esim kendi gider gelir. Ayri ayri takiliyoruz. Bnm icin cok buyuk bi sorun haline gekmeye basladi bu durum. İnan ki yazdiklarinda kendimi gordum
(734 puan) tarafından
Ah sonunda beni anlayan biri çıktı hamd olsun evet küçük gibi görünüyor ama şöyle bir empati yapılsa aslında hiç bir kadın kabullenmek istemez bu durumu bazen evlimiyim boşanmışmiyim anlamıyorum bu durum insanı çok fazla yıpratıyor aslinda
(747 puan) tarafından
Aynen oyle... Akrabama gidiyorum hani esin nerde niye gelmedi diyorlar. Ya boyle ailecek biseyler yapan arjadaslarima o kadar ozenir oldum ki gordukce uzuluyorum ben neden esimle boyle degilim diye. Ve esim oyle yorulacak bi istede calismiyor. Aksama kadar oturuyor. Ben butun gun yoruluyorum. Artik o kadar canimi sikiyor ki bu durum. Bi yere gidelim dediğimde sinirleniyor bide. Cidden bazi seyleri onceden gorebilmeyi cok isterdim
(734 puan) tarafından
Benimki de sinirleniyor işte canım ne işimiz var ev daha rahat ben gelemem ben gidemem sen gideceksen oğlanla git banada herkes soruyor eşin nerde niye gelmedi niye insanlardan uzak gittiğim her yere açıklama yada yalan söylemek zorunda kalıyorum işi var diye bu konuda o kadar yıprandım ki bende kavgada etsem kussemde yok dediyse bitmiştir 2. Ye şöyle ısrar et daha beter çıldırıyor manyak :)
(747 puan) tarafından
Gercekten bunlar yuzunden erkeklerden sogudum
0 oy
tarafından
Haklısın bir yandan insan eşiyle dışarı çıkıp gezmeyi vakit geçirmeyi ister 
(734 puan) tarafından
Tabikide canım esimle hastanye gitmek bile bazen beni sevindiriyor 3 umuz olduğumuz için aslında bu büyük bir sorun ama baksana kimse anlamiyor
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm kendin diyosun ben şoyle seviyorum boyleyim diye adam sana saygi duyuyo sende ona saygi duy demek ki sevmiyor gezmeyi tozmayi yapicak bisey yok
(734 puan) tarafından
Canım saygı duyayimda oğlumu hastaneye bile tek götürüyorum evdeyken bari gelse bizimle olsa beraber hastaneye gitmek bile bir aktivite geliyor bana
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bence zamanla aşılabilecek bişey. Benim eşimde aynı anlattığınız gibi. Yani evle iş arası yaşayıp gidecek ona bıraksam. 5 yıllık evliyiz bu sene biraz daha iyi gezme konusunda. Ama bizim sorunumuz bi yere gidene kadar. Zorla götürürüm, gittikmi de bendrn çok eğlenir eve dönmek istemez :) 
(734 puan) tarafından
Benim eşimde çıktıktan sonra sever ama gene çenesi durmaz hadi gidelim hadi gidelim yani bir hastanaye bile gelmez gene ben oğlumla tek yani anlamayan insanlar var ama düşünülse bir hastanede bile yok nerde evde sorun işte ya sorun ama övmeye geldiğimi düşünenler bile var neresiyle ovuneyim ki psikolojik olarak yıpratan seyin
(1,736 puan) tarafından
Bekarlığından kalma alışkanlıkların geçmesi zaman alabiliyor
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Biraz değil baya abarttğını düşünüyorum ne istiyorsun bacm sen daha benim kocam bunlarn binde birini yapsa ya bana valla zevkden dört köşe olurm abartmq bnce ayrılmayı düşndm diysn Allah aşkına bnm gbi olsan daha adamın suratına bakmican herhalde daha şükret bnce haline beterin beteri var 
(734 puan) tarafından
Canım o yokken zaten herşeye tek başıma koşuyorum geldiğinde bari yanımda olsun yüküm hafiflesin aile gibi olalım istiyorum oğlanı hastaneye götürsem nerde evde yahu hastaneye beraber gitmek bile aktivite geliyor bana çok saçma degilmi yıllar olmuş adam kendi için bile hastaneye gitmeyeli ne kadar iyi olursa olsun sürekli 4 duvarda olmak inkar etsede onuda yıpratıyor bir süre sonra bitkisel hayata bağlıyor resmen patates çuvalı gibi yatmaya başlıyor ruhum daralıyor artık gelmesini bile istemez hale geldim
(1,307 puan) tarafından
Haklısın tek başına baş etmek zor bişileri bazı konularda konş anlat belli et anlamasnı sağla eğer hala aynıysa bi yardm almasını sağla bi skntısı mı var diye
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ya insanların büyük dertleri var, burada yazıyor diye daha küçük derdi olanlar hiçbir şey yok gibi mi davransın? Yorum yazanları bazen anlamıyorum. Milletin eşi aldatıyor, şiddet uyguluyor diye bunları yapmayan herkesi sorgulamadan kabul mu edeceğiz? 

Ben sizi anlıyorum lakin bir boşanma sebebi değil gibi duruyor. Tabi ki ailecek bir şeyler yapmak çok güzel. Ben de çocuğumla yalnız gitmek istemezdim. İmkan varsa hep birlikte gidilir. Benim eşim de sevmiyor, ben çözüm bulamadım. Arkadaşları çok ısrar ederse çıkarız, çıkınca eğleniyor ama çıkmak pek istemiyor. bu onun tercihi saygı duymalıyım diyorum ama bazen kendime hakim olamıyorum. Sanırım onlar bizim gezmemize saygı duyuyorsa biz de onların seçimlerine saygı duymalıyız. Ortak noktada birleşmek adına biraz karşı taraf biraz biz fedakarlık etmeliyiz 
(734 puan) tarafından
Canım bende saygı duyayim diyorum ama hastaneye bile giderken gelmiyor nerde evde yıllar olmuş kendi için hastaneye gitmeyeli etkilenmiyorum desede birbsure sonra sıkıntıdan bana sarmaya başlıyor insanız tek başına bari çıkıp hava alsa ruhunu açsa evde daha iyi olacak belki markete bile gidip gelirken kollarım kopuyor gelip beraber gitsek elimdeki poşetlere faydası olsa yani anlatamıyorum ya evlisin ama değil gibisinde yoruldum gercekten

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 239 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 405 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 381 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.