0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,135 puan) tarafından
Kızlar bundan bir hafta önce başım ağrıyordu sürekli başımın ağrısıyla yatıp kalkıyordum sonra boğazım ağrımaya basladi bu dört gündür de çok ağır grip geçiriyorum kemiklerim ağrıyordu halsizlik yorgunluk vardı baya şimdi de daha iyilesemedim öksürük başladı birde doktora gittim ilaç kullanıyorum ama iyileşmek yerine sanki daha kötü oluyorum acaba korona mi oldum diye aklımdan geçmedi değil birde astımım da var o yüzden de belki daha ağır yaşıyorum bu saydıklarım korona belirtisi mi

5 Cevaplar

0 oy
(4,288 puan) tarafından
Belirtiler onu gösteriyor gibime geldi test verin bence
(3,135 puan) tarafından
Ama şimdi iyi gibiyim sadece öksürük var
(4,288 puan) tarafından
O zaman ilk günleri gecirmissiniz zaten bol bol ıhlamur ve ılık su için öksürük için de hatmi cicegi demleyip içmek fayda edecektir
(3,135 puan) tarafından
Evet canım 3 gün boyunca çok kötüydüm aslında ilk günden doktora gittim ama ilaçları iyi gelmedi
(4,288 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun atlatmaya baslamissiniz zaten meyve tüketin bol bol hızlı iyilesirsiniz inaallah
(3,135 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Evet korona belirtisi canım bu aralar da çok yaygın ama eskisi gibi karantina falan yok zaten 
(3,135 puan) tarafından
Gribin en ağır halini yaşadım resmen ayy ne kötüymüş valla korona olsa bile çevremde koronali yok kimden bulaştı acaba
(7,376 puan) tarafından
Birinin dokunduğu yerden bile bulaşıyor canım Allah bilir kimden bulaşmıştır asi çıktığı için eskisi gibi tebirler kalktı artık
(3,135 puan) tarafından
Normalde grip olunca biraz ağır geçiriyorum ama bu çok farklıydı o yüzden benim aklıma korona geldi doktor test yap dedi ama devlet hastanesi uzakta baya
(7,376 puan) tarafından
Canım eczanelerde korona kiti var al yap artık eskisi gibi test bile yapmıyorlar
(3,135 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Geçmiş olsun belirtiler öyle ishal kusma iştahsızlık ateş üşüme nefes darlığı yaşıyor .usun astımın var ya nefes alış verislerinde daha belli olur 
(3,135 puan) tarafından
İshal kusma yok ama diğer belirtiler vardı canım vücuduma dokunamiyordum sanki her yerim yaralı gibiydi
(4,662 puan) tarafından
Test yap kuzum ya zahter bizde derler kekik çayı zeytin yaprağı çayı iç bol bol su iç terlemeye çalış
(3,135 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Eczane den corona kiti al yap kuzum 
(3,135 puan) tarafından
Eczanede satılıyor mu canım
tarafından
Evet canım
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Evet canm bi hafta oldu karantinam biteli aynı şikayetlere sahiptim
(3,135 puan) tarafından
Burnun da tıkalı miydi canım benim daha burnum tıkalı koku alamıyorum ama tat alıyorum
(1,233 puan) tarafından
Koku tat gitmrdi ama burnumuz halende ara ara tıkanıyo hep tıkandı yanı
(3,135 puan) tarafından
Benimde öyle bir haftadır tıkalı
(1,233 puan) tarafından
Burun sıpreyi iş görür canm eczaneden alabilirsn
(3,135 puan) tarafından
Doktor verdi canım kullanıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 48 göst.
3 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 114 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 130 göst.
18 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,695 cevap

34,813 kullanıcı

...