0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Hayrlı sabahlar kızlar 3 gündür boğaz ağrım var ilk gün hafif titreme üşüme oldu ertesi güne geçti şuan sadece boğaz ağrım cok var ve öksürüğüm var doktora gitmedim ilaç yazmaz diye Hamileyim çünkü kendi kendine geçmesini bekliyorum bugun daha cok ağrıyor boğazım. Soğuk mu aldım korona mı oldum hiç bilmiyorum :/ne geçirir boğaz ağrısını acaba 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bı kaşığa tuz dök biirazdan fazla dök ustune de yarim limon sık tek vuruşta iç onu hem cok rahatlatiyo hem mikroplari öldürüyo ama anlattıkların koronaya da benziyo su zamanda grip korona nezle herkes birbirine girdi sen bi git doktora en iyisi
(1,154 puan) tarafından
Kolay geçti mi pekı yanı evde de tedavi olabilirim dimi bebeğe zararı olmaz dimi bebek için korkuyorum daha önce korona geçirdim ama sadece testim pozitifti o yuzden yine de tecrübeli değilim bu konuda
tarafından
Geçti sayılmaz evde olabilirsin tedavi7 gunevden çıkma diyorlar beslenmeme dikkat et hamilesin bol meyve ye tavuk suyu çorbası iç sarımsak tüket yoğurtlu falan bu tür şeyler beslenmeme dikkat et kuzu
(1,154 puan) tarafından
Tm canım teşekkür ederim
tarafından
Korkma canım atlatırsın evham yapma
(1,154 puan) tarafından
Tm canım inşallah teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bence sen test ver 
(1,154 puan) tarafından
Gidicem şimdi acile teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Belirtilerim benim de aynydi pozitf ciktim
(1,154 puan) tarafından
Ilaç falan kullandım mı naptın pekı nasl geçti hamileyim diye korkuyorum sadece
tarafından
Vitamin kullandım eczaneden alıp bol c vitamini tükettim
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Bu korana pisliği  zaten aynı grip ben test verdim pozitif çıktı  sağlık bakanliği aradı pozitifsiniz diye nasıl pozitif ya ben iyiyim  dedim  halsizlik öksürük boğaz agrisi kemiklere hafif sizlama  vardi  bide mide bulantisi yani ani grip
(1,154 puan) tarafından
Evet aynı grip ya
0 oy
(314 puan) tarafından
Ben de soğuk algınlığı sandım soğuk algınlığı ilacı kullandım. Kızım ateşlenince eşim şüphelendi test yaptırdı pozitif çıktı. Aynı belirtiler vardı. 
(1,154 puan) tarafından
Test verdim işte bende bakalım
(314 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.
(1,154 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(265 puan) tarafından
Benmde aynen boyle başladı önce koku hassasiyetim vardı sonra tat koku gitti.muhtemelen Corona oldum.testte vermedim hiç.zaten dsari normaldede çıkamıyorum hiç cikmadm kendim atlattım evde.parol ictim surekli.c vitamini desteği alsan iyiolur.bol bol portakal falan ye.balli ıhlamur icebilirsin.
(1,154 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim büyük ihtimalle bende evde atlatıcam işte
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Bendede aynı şikayet vardı  dün test verdim pozitif cikti
(1,154 puan) tarafından
Bende test verdim işte bakalım
0 oy
tarafından
Emziriyorum parol içerek atlattım. İnsallah hemen geçer korkma. 
(1,154 puan) tarafından
Inşallah inşallah canım ya peki test verdim pozitif çıkarsa karantina var mı eskisi gibi
tarafından
Var 1 hafta canım ama 1 kere ariyolar gelen giden olmuyor arkasına düşen yok
(1,154 puan) tarafından
Tm canım teşekkür ederim
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Bana da emziriyorum diye ilaç vermemişlerdi. Sabah akşam bi bardak sıcak su yarım limon 1 kaşık bal karıştırıp içtim 
(1,154 puan) tarafından
Bende onu içiyorum inşallah geçer

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 428 göst.
16 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemrenin mamasi (8,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 665 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 467 göst.
0 oy
3 cevap 49 göst.
3 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

381,151 soru

11,410,594 cevap

34,950 kullanıcı

...