0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (5,363 puan) tarafından
Gündüz çişini yaptı ama gene kakayı tuttu sürekli kakam geldi dedi bez bağla dedi baglamadim kızım yapmadı kakayı ve az önce uykusunda bagırarak çığlık attı agladı. Karnım agrıo dedi galiba kakayı tuttuğu için sancilandi şu an pişmanım keşke gündüz bezi baglasaydim . İki buçuk yaşında bu ikinci kere vazgeçişim oldu:(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ilk zamanlar kakayı tutmaları normal benim oglumda cok korkuyordu halıya sıçtı resmen sonra sakince konuşarak lazımlıga yaptı bence hiç bırakma alıştırmayı
(5,363 puan) tarafından
Ama tutuyor kaka gelmiş bırt yapıyor ama kakayı tutuyor bez bağla diyor
-Reklam-
0 oy
(311 puan) tarafından
Ay çok üzüldüm belirli aralıklarla dene canım çok bunaltma bence 
(5,363 puan) tarafından
Öyle yapcam ya bide doğduğundan beri gazlı Bi bebek olmadı hiç şimdi sancilaninca moralim çok bozuldu çığlık attı ya
(311 puan) tarafından
Kıyamam kuzum ya içim gitti yapmayın bidaha bence
(5,363 puan) tarafından
Erteliycem mecburen ya
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Benim arkadaşımın çocuğuyla benim oğlumun arasında 1 ay var onunki 23 aylık ve çişini öğretmeye çalışıyor ben erken olduğunu düşünüyorum açıkçası heryere çişini ve kakasını yapıyormuş klozete oturtuncada yapmiyomus tutuyormuş 
(5,363 puan) tarafından
Benimki ekimde üç yaşına girecek. İlk eğitimi verdiğimde tuttu baktım kakayı yapmıyor bezi bağladım ilk gün bağladım hemen. Bu kez pes etmeyeyim belki yapar dedim gene tuttu pişman oldum keşke baglasaydim. Hem klozete hem lazımlığa yapıyor hatta çişini kendi döküyor klozete sifona basıyor ama kaka Bi türlü çıkmıyor
(1 puan) tarafından
Bence bu kadar ustune gitmeyin. Arkadasim kizi 4 yasina girecek ve kakasini hala tutuyormus. Aciyor aciyor diyip yapmiyormus. Benim kizimda (eylulde 3 yas olucak 2019 lu) arada kakasini soyluyor yapiyoruz wc ye ama cisini soylemiyor ve tutamiyor. O yuzden biraktim bende
0 oy
(554 puan) tarafından
Benim de 3 gün tuttu basta kızım ama hiç karın ağrısı olmamıştı canim
(5,363 puan) tarafından
Kızımın oluyo kakasını yapmazsa rahatsız oluyor o Kaka illa çıkacak
(554 puan) tarafından
Biraz daha bekle canım demek ki zamani değil
(5,363 puan) tarafından
Bekliycem artık mecburen
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Sen pes etme tuvalette götür bir kere yapabilse artık anlayacak evet üzülüyoruz ama bı sekilde öğrenecek bez tak çıkar yaparsan öğrenmez sıkma çok ama bırakma eğitimi 
(5,363 puan) tarafından
Çok huzursuz oldu ya inan şu an moralim çok bozuk uykuda mızmızlanıyo sürekli
(3,669 puan) tarafından
O zaman ara verbsakinlessin iyice ama ara ara açık bırak altini
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bende öğrettim ve kaç ay oldu kakayi aşamadik gelince bez bağlatiyor yapmıyor başka türlü hatta o yaptığını da bir hafta tutuyor da yapıyor artık karnı ağrıyr dediğin gibi mecbur kalıyor 
(5,363 puan) tarafından
O şekilde de eğitim vermenin anlamı kalmıyor çişi zaten yapıyor ama kakayı halledemedik

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hediye (4,979 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.