0 oy
89 göst.
Aile kategorisinde (4,922 puan) tarafından

İyi kandiller kizlar şimdi size binkac sorum olacak bu konuda tecrubesizim...

Kızım var 31aylik  dün başladık hep kart diyordum Mart Ramazan'a denk geliyor diye erkene cektim gerçi yine orucum ;) ;)

Ben bugün gun kızım çişin geliyor mu?

Koku geliyor mu ?

( büyük abdest )  diyorum  ne zmn tam anlamıyla geliyor der bide dün akşama kadar iyiydik her götrdgmde yaptı ama akşam 5ten sonrasını tutamadım 8e kdr 6 alt değiştirdim . 

Bide şu büyük abdest ne yapcam ya farkettgmde normalde zor yapan çocuk Ben götürene kdr ışık hızıyla altına yaptı şok oldum 

4 Cevaplar

0 oy
(4,095 puan) tarafından
İlk iki gün kaçırmıştı benimki. Sonra ıslaklıktan rahatsız olup söylemeye başladı. Arada kaçırıyor tabi bazen :D
(4,095 puan) tarafından
16 aylık kuzum 17 olmak üzere.
(4,922 puan) tarafından
Anaaaaa çok küçük kız ;) bnm 18 aylıkken başka bir kardeşi geldi dünyaya;)
(4,095 puan) tarafından
Ben de erken diye üzerine düşmemiştim. Burada bir hanımefendi dedi ki bak kızın istekli erteleme pişman olursun dedi. Allah razı olsun valla ondan :D
(4,922 puan) tarafından
Tabi cnm çok iyi yapmışsın ben aslında hantallk ettim benden gelmez diye diye ;) sanki başkası gelip ogretcek gibi baktım olacağı yok bismillah dedim  ne kdr geç olursa o kdr zor oluyor
(4,095 puan) tarafından
Allah muvaffak eylesin canım :D
-Reklam-
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Koku geliyormu derken kaka varmı diye soracaksiniz? Çocuk bocalar ...bezi cikarttiysaniz temelli takmicaksiniz artık bezi evet altına kaçırmalar oluyor 2 saate Bir çişe götürceksiniz kaka icinde lazimliga oturtup en fazla 5 dakika yapmıyorsa kaldıracaksiniz
(1,771 puan) tarafından
Sebep ?neden kullanmiyosunuzki
(4,922 puan) tarafından
Ka'ka  sahabe efendilerimzden biridir öyoe bişey okumuştum o yüzden kullnmyrz  kizimde şuan büyük abdesti anlayabilecek yaşta deği şimdilik kulnmmyrz
(1,771 puan) tarafından
Anladım ilk kez duyuyorum bilemiyorum bilmediğim birşey hakkında yorum yapamam.ara ara kaçırmalar oluyor ona takılmayın beze geri dönmeyin yoksa kafası karışıyor
(4,922 puan) tarafından
İnşallah dönmeyecem  teşekkür ederim
(88 puan) tarafından
Ka Ka kelimesini bizde kullanmıyoruz. Büyük tuvalettin geliyor mu yada eee eee yaptın  mı geliyor mu diye soruyorum.  Bu arada canım tuvalet eğitimine devam ediyor musun. Nasıl gidiyor biz bugün başladık da bu saatte kadar üç defa kaçırma oldu. Dört beş defa da çişini tuvalette yaptı. Demekki tam yapmıyor çıktıktan dakikalar sonra yapıyor oysaki uzun tutuyorum. Ve hala büyük tuvaletini yapmadı.
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Bende bgün başladım gazamız mübarek olsun bizim ki istekli bez bağlatmıyor 
(4,922 puan) tarafından
Şuan elhamdülillah bizde o durumdyz iftarmi açarken Allah'ım yüzümü kara çıkarma bitsin bu çiş sorunu dedim ;) düşün artık ilk deneyim pek anlamam ama Rabbim yardım etsin bize
(2,988 puan) tarafından
Kendisi istekli ama havalar soğuk sürekli suyla oynamak isteyecek o hazır da sanki ben değilim ☺☺
(4,922 puan) tarafından
Bende senin gibiydim inan  olmyr artık tayt falanda gydyrmce şekilsiz duruyor hava sıcak olunca artık istemycek rahatsz olacak  kendiside artık biseylerin farkında bakalım artik
(2,988 puan) tarafından
Bu gecenin hürmetine rabbim kolaylıkla öğrenmeyi nasip etsin canım
(4,922 puan) tarafından
Amin cnm bmm
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Sadece merak ettiğim için soruyorum genelde burada hem kış aylarında tuvalet eğitimi postları okuyorum. Neden yazın biraktimiyorsunuz. Yani sonuçta öğrenene kadar çok kez altına yapacak. Soğuk da her ne kadar ev sıcak olsada üşür yani. Yıka giydir geri yapacak geri yıka giydir. Hem anneye hem bebeğe eziyet. 31 aylık olmuş artık maşallah yazın biraktirila bilinirmis aslında
(4,922 puan) tarafından
Daha ne kdar bekleteym cnm 3 yaş ve sonrası olacak  herşeyi konuşabiliyor maşallah ifade ediyor kendini   oda bende sıkıldık bezden bı küçük daha var bebeğim 1 yaşında artık zor gelecek ne kdr geç olsa o kdr zorlaşıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 189 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 180 göst.
0 oy
4 cevap 122 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,600 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...