0 oy
980 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
Banane diyeceksiniz ama icimi dokmek istiyorum eşimden birsey istedim arkadasimda istiyordu eşinden sadece onun dedigi marka aklima yatti esimde onu nasil alayim bidaha onla konusmani istemyrm dedi halbuki o alacak diye almadimki oncden istiyordum sadece arastirdim onun dedigi marka daha kullanisli ve iyi ..kavga ettik o bana agir konustu fizigimle alakali kadinligimla alakali....ben ona yatakta şöylesin böylesin diye damarina bastim bana cok kotu vurdu her yerim aciyor sonra öptü nasil vurdum bilemedim dedi dün sabahtn beri yemek yemiyorum eşimde ayni sekilde gece yanina yatmayacaktim zorla yatirdi hem bagiriyor vuruyor hem öpüyor 5 dakika sonra yine bagiriyor sen benim gibi degilsin ben niyetimi belli ediyorum sen icine atip bana soylemiyorsun dedim soylemedigim halde boyleyiz bide soylesem ne olur dedi uzuldum...ailemin evine gidip kafami dinlemek istiyorum bi sure onunla konusmak istemiyorum dogru bi karar olur mu bu sizce

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım neden bilmiyorum ama bence eşin seni seviyor gibime geldi cinsellik bir erkek konusunda aşırı ağır bir tahrik ilk defa bir şiddet postunda bunu yazıyorum. Sadece bir şeyle karar verme eşini iyi değerlendir artısı eksisini. Sana normalde şiddet uyguluyor mu saygılı mı aldatma var mı ? Ne olursa olsun hemen affetme ama yoksa normalleşir durum. Biraz sürünsün. 
(483 puan) tarafından
4 yildir evliyiz bu zaman icinde bana 4 defa vurmuslugu yok ama dun aksam cok kotu vurdu heryerim aciyor
-Reklam-
0 oy
(4,989 puan) tarafından
Tatlım hakliyoen haksız duruma dustun bence ile bizde aynısınız şuan o sana ağır konuştu çok çok yanlış zaten şiddeti saymıyorum o daha yanlış ama sende onu yataktan vurmuşsun.
0 oy
tarafından
Sen kafayı mı yedin afedersin de yatakda olanları kocanın yüzüne vurupda erkekliğini sorgularsan içinden kaplan çıkar hata yapmışsın 

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 1,458 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 791 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 561 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 760 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu

380,746 soru

11,399,682 cevap

34,927 kullanıcı

...