0 oy
977 göst.
Diğer kategorisinde (475 puan) tarafından
Banane diyeceksiniz ama icimi dokmek istiyorum eşimden birsey istedim arkadasimda istiyordu eşinden sadece onun dedigi marka aklima yatti esimde onu nasil alayim bidaha onla konusmani istemyrm dedi halbuki o alacak diye almadimki oncden istiyordum sadece arastirdim onun dedigi marka daha kullanisli ve iyi ..kavga ettik o bana agir konustu fizigimle alakali kadinligimla alakali....ben ona yatakta şöylesin böylesin diye damarina bastim bana cok kotu vurdu her yerim aciyor sonra öptü nasil vurdum bilemedim dedi dün sabahtn beri yemek yemiyorum eşimde ayni sekilde gece yanina yatmayacaktim zorla yatirdi hem bagiriyor vuruyor hem öpüyor 5 dakika sonra yine bagiriyor sen benim gibi degilsin ben niyetimi belli ediyorum sen icine atip bana soylemiyorsun dedim soylemedigim halde boyleyiz bide soylesem ne olur dedi uzuldum...ailemin evine gidip kafami dinlemek istiyorum bi sure onunla konusmak istemiyorum dogru bi karar olur mu bu sizce

24 Cevaplar

+8 oy
(13,833 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun. Keşke bişey isterken arkadaşinla yarişiyormuş izlenimi vermeseydin kocana. Birbirinizi incitmeniz hoş değil. Onun senin fiziğinle ve kadinliğinla alakali konuşmasi ne kadar kötüyse seninde onun yataktaki durumu hakkinda konuşman yanliş. Maalesefki böyle tartişmalarin sonu şiddete gidiyor. Erkekler mahkemede bile bu konulardan dolayi tahrik indirimi aliyorlar. Bence evinde durup mesafeni koruyarak sorununu çöz. Ailene gidersen sorun büyür gibi geliyor bana. 
tarafından
Aynen öyle bana göre de böyle ufak meseleler ailelere gitmeden çözülmeli
(13,824 puan) tarafından
Bencede çok yanlış var ortada heleki vurması zaten çok çok yanlış ama evinde bir süre sessiz kal kirildgni belli et en azından konuşursunuz snrasindada
(13,833 puan) tarafından
Yani kesin bi boşanma durumu yoksa aileler durumu bilmemeli bence. Kari koca yatağa girince herşeyi unutabiliyor ama sorun ailelere yansiyinca aileler unutturmuyor maalesef.
(13,824 puan) tarafından
Evet anneler hele hiç unutmuyor bencede
(2,803 puan) tarafından
Ahh kukuli ne güzel yazmışsın ++++
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tuhaf bir ilişkiniz varmış ama şiddet bitmez düzelir sanma ne yazıkki
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Aranizda ciddi anlamda iletisimsizlik var. Ayrica ikinizin de birbirinize kadinliginiz erkekliginiz uzerinden agir konusmaniz konuyla alakasi yokken kendinize kavga cikarmaniz cok ama cok sacma. Pireyi deve yapmissiniz ne diyim
0 oy
tarafından
Nıye cınsellıkle vuruyorsunuz bıebırınızı ne kötü bısey 
0 oy
(5,795 puan) tarafından
Geçici bir çözüm olur ancak ne yaparsan yap huylu huyundan vazgeçmez yine yapar yine yapar 
0 oy
(888 puan) tarafından
Benim anlamadığım alışveriş konusu nasıl olursa yatak ilişkisi ne gelir 
(475 puan) tarafından
Kavga ederken konu konuyu acip geldi
0 oy
(196 puan) tarafından
Erkekler kaba çok kaba ola biliyor bazen canım.vurması hiç iyi huy değil ne yaşadığını anlıyorum öpmesinin bir anlamı olmuyor.ama o seni sende onu laflarınızla kışkırtmışsınız.bence annenlere gitme ara açılır soyukluk girer araya evin güzeldir anne baba evi beş yads 10 günlük bişey evini özlersin döndüğünde eşini aynı adam bulamazsın 
0 oy
(347 puan) tarafından
yani onda var bende alaym gibi şeyler hoş durmuyor .. he olursa olsun onda olduğunu svylekedin kendin istemiş gibi yapsaydın benceesin daha anlayışlı olabilir di
(475 puan) tarafından
zaten kendimin istedigi birseydi ama onun dedigi marka daha iyisi
0 oy
tarafından
Öfke kontrol sorunu
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Önce keşke birbirinize saygı duymayı bilseniz

Ne kadar asagilamissiniz birbirinizi
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Böyle bir olay için ailene gitmek yerine bence ince problemi halledin üstünü kapattikca kactikca sorunlarınız daha da büyür
0 oy
(48,610 puan) tarafından
yani istedigin seyle seni  fiziginin ve adamın yataktaki performansiyla alakası ne ki kavganinda vir edebi vardir
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ne istedin şu elektrıklı fırın mı ne adı herneyse ondan mı
(475 puan) tarafından
Hayir mutfak aleti degil
0 oy
(10,871 puan) tarafından
Bir insana asla cinsellikle akalalı aşagılama yapılmaz ki ikinizde birbirinize yapmışssınız. Bunun yanıkda asla siddete bir sebebp degil. Bilmiyorum bacım bosanmayacaksan gitme. Ama bir terapiste gidin bence. Biz xamanında cok fayda görmüşyük
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben bikere demistimde sidik mi yaristiracaz demisti benimki 7 sene almadi birsey :) 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Herseyi gectim de adami cinselligi ile niye vuryorsun o sana aynısını yapsa hosuna gider mi 
0 oy
tarafından
Sana vurması çok kötü ama ikinizde birbirinizle ağır konuşmuşsunuz 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Sağlıklı bir evlilğiniz yok 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne istedin bu önemli saçma bişey de sanki ondan yazmamisin gibime geldi 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
3bine ne alicaktin açıkçası merak ettim belkide esin deymicegini dusunuyordur
(475 puan) tarafından
Degmeyecegini dusunmuyor bana alacakti ama biraz daha ucuzunu alacakti bende daha iyisini istedim almadi

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 1,454 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 776 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 560 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 755 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,462 cevap

34,809 kullanıcı

...