0 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne yapacağımı bilmiyorum .Geçen zamanına mi aciyayim o kadar emek verdim sevdim.umrunda olmayisina mi yada evlatlarına hamileyim süreç nasıl ilerler? Herkesin bana garip bakışına mi

9 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından

Rabbim yardimcin olsun :(

tarafından
Amin sagol
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun insalahh Rabbım ferahlık versin inşallah 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Tabiki zordur yoksa çoğu insan bir sürü acıya katlanmak zorunda kalmaz güçlü olmaya çalış ayaklarının üstünde dur kim ne diyosa dedin herkes kendine baksın Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bu kararı aldıysan hicbirseye üzülme çünkü degmiyor canım çocuğunda buyur kendine sıkıntı yapma sen karnindakinin geleceğini düşün o ***** adamı düşünüp heba etme kendini bundan sonra evladım ve ben nasıl bir yol işletim diye düşün Allah yardımcın olsun bunu boşanmış biri olarak söylüyorum 
tarafından
Sizin çocuğunuz var mi
(1,437 puan) tarafından
Evet canım 1 tane kızım vardi simdi ikinci evliliğini yaptım yine bir kızım var 18 günlük
(11 puan) tarafından
Bosanma sürecindeyim zor gerçekten ama zamanla hafifliyor alışıyorsun esyalarima kadar alamadım namusuma iftira attı neler neler ailem arkamda olmasa neler yapacak bir de kızım var ama bütün bunlarin güzel yanı zamanla hafifliyor alışıyorsun öldürmeyen her acı seni daha güçlü yapıyor Allah im diyorum ilahi adalet şaşmaz elbet
(972 puan) tarafından
Bir seneye toparladım ben geçiyor geçmez dediğin ne varsa
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Kizini yanına alabildin mi
0 oy
(10,903 puan) tarafından
Kiöse garip bakmıyor bacım meraknetme. Bende 6 aylık bebekle ayrıldım. Anlattıklarımı duyunca herkes cok cekmişssin dedi. Bir kişi yanlızca nedem yaptın cocuk dedi sanane sana mi hesap vercem dedim o da kapattı agzını. Evet cok zor. O dava sureci yıpratıcı fakat bitince bir nefes alıyoraun ki sorma. 
0 oy
tarafından
Allah yardımcn olsn canm
0 oy
tarafından
3 senem gitti boşanma davalarında .. 3 senenin sonunda şükür boşandım . Allah sabır versin
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun canım çok.zor olur ama düzenin oturunca rahatlarsın feraha çıkarsın inşallah 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 333 göst.
0 oy
5 cevap 214 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (862 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 572 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 477 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,837 puan) tarafından soruldu

379,735 soru

11,367,860 cevap

34,849 kullanıcı

...