0 oy
329 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (202 puan) tarafından
Uzun zamanın ardından merhaba kızlar :) 

Doğum yaptıktan sonra 50 kiloya düşmüştüm. Bebeğim 3 aylıkken işe başlamak zorunda kaldım ve hızlı bir şekilde 46 45 44 derken 43 e düştüm 10 ay içinde.. Bu benim çok ama çok üzücü bi durum. Gece uykusuzluğumuz var, işim çok yoğun ve eve gelince de zaten oturamıyorum. Sosyal hayatım deseniz 0.

O yüzden bugün psikiyatri ye görünmek istedim. Hemsakinleşmek için hem dinlenmek hem de biraz kilo almak için. Doktorum sağolsun çok güzel dinledi beni dertleştik biraz. Normalde daha ağır versem daha güzel toparlarsın kendini ama o zamanda gece uyanamayacağın için şimdi hafiften başlayalım hem kilo aldırsın hem de mutluluk salgılasın dedi. Aranızda bu ilacı kullanıp kilo alan varmı? Veya gerçekten sakinleştiniz ve mutluluk hormonlarınız tavan oldu mu :) 

6 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben varim canim panik atak için kullandim cok iyi geldi. Tabi ben kilo almamak icin dikkat ediyordum.  Yoksa gercekten insanin istahi açılıyor daha doğrusu hoc bisey umrunda olmuyor.
(202 puan) tarafından
Evet ilk 4 dedi sonra tam tutacaksın dedi. 50 mg canım çok düşük sanırım demi?
(3,950 puan) tarafından
Evet ben hep ikiye bölerek içtim sen 50 bi kulllan zaten doktorun soracaktir iyi geldi mi diye
(202 puan) tarafından
Bitmeden kontrol istedi. Ama şuan uyku gibi bişey hissetmiyorum :)
(3,950 puan) tarafından
Ilk 2 hafta hemen bi etki beklenmez canım  yavas yavas vücut ilaca alıştıkça etkisini gösterecek
(202 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Ben kullandım canım ama kilo almak için değil Çevremdekiler bendeki değişimi farketmiş ama ben farketmedigim için ise yaramıyor diye bıraktım :)
(202 puan) tarafından
Ay canım inşallah bende de faydası olur gönülden o kadar çok istiyorum ki. Uykusuzluk, yorgunluk bende o kadar sinir yaptı ki daha 26 yaşındayım yani bu kadar ne bu sinir diye kendime çok kızıyorum ama engel olamıyorum
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla canım yıllar yıllar önce doktor altı ay kullan kontrole gel demişti bana bir hafta kullandim galiba uykudan gözümü acamadigim için kullanmadim bidaha o yüzden bilmiyorum diger etkilerini bana banko uyku yaptı:D
(202 puan) tarafından
Uyku yapacakmış zaten evet ama o kadar çok mu yapıyo ya :D oğluma nasıl bakıcam ben o zaman. 5gibi yuttum ama şuan uyku yapmadı bakalım
(913 puan) tarafından
Kuzum herkeste aynı etkiyi yaparmi bilmiyorum ben normalde de düşkünüm zaten iyice artmıştı
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Bende 46 kiloyum gecen tiktok da denk geldimde bu depresyon ilacı felan galiba tam bilmiyom ama kilo yaptığını okudum
(202 puan) tarafından
İnşallah kilo aldırır. Çok istiyorum çünkü. Ne evli olduğum, ne de anne olduğuma inanıyorlar ve bende böyle olmak istemiyorum :D
(7,926 puan) tarafından
Boyun kaç
(7,926 puan) tarafından
İnternete baktimda ben iştahsızlık gibi yan etkileri varmış umarım sende aynısı olmaz.
(202 puan) tarafından
1.62 canım. Ya İnternette herşey yazıyo pek inanmıyorum o yüzden kullananlara sormak istedim
0 oy
(2,014 puan) tarafından
O ilaç bana yaramamıştı ağır gelmişti sürekli istifra etmiştim her içtiğimde sonra bıraktım başka bi ilaca başladım
(202 puan) tarafından
Çok şükür bana öyle bi yan etki yapmadı. Çok geçmiş olsun. Sanırım bünye meselesi
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Ben kullandım yan etki yapmıştı baş dönmesi tansiyon düşüklüğü oldu bıraktım cnm 
(202 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende herhangi bi yan etki göstermedi şuan. İnşallah tam aldığımda da göstermez

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
0 oy
4 cevap 144 göst.
18 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
15 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilaydarabioz (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde leylelgy (224 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...