0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kizlar bir yasindaki kızıma bağırdım vicdan azabı çekiyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(8 puan) tarafından
canım öyle düşünme en azından farkına varmışsın, 
-Reklam-
0 oy
(129 puan) tarafından

Olur arada ya bizde insaniz

0 oy
(362 puan) tarafından
Daha yarım saat önce bağırdım karnım burnumda bebek arabasına binmemek için inat etti arabayı kircak nerdeyse yapma kızım yok etme kızım yok cildirmiscasina ağlıyor sakinlentiremedim artık gelen geçen açıyor halime iki yaş sendromu mafetti beni okadar yaramaz ki bir parka çıkardığıma rezil oluyorum evde olunca da anne park diyor dondurma alıyorum mama sandalyesi sini kıracak vurmaktan ben bagirmam derdim ama olmuyormuş hiç suçlama kendini annelik çok ama çok zor  
(73 puan) tarafından
Çok zor küçük kızımda 5 aylık dis cikario ikisine yetişmek çok zor bazen hakim olamiom sonra da çok pişman oluom  Allah sabır versin bütün annelere
(362 puan) tarafından
Benim annem bana hep bagirirmis Allah'tan hatırlamıyorum okadar eskiyi ben ilk bagirmamda kendimi tokatladim ama öyle olmuyormuş en yakın arkadaşlarım çocuk yapmaya tövbe eder hale geldi bana nasıl dayanıyorsun diyorlar hicbirseyden memnun olmuyor hayırlısı ile sendromu bin bitmesini bekliyorum
0 oy
tarafından
1 saat arayla neden ayninpostu açiyosun ki 
(73 puan) tarafından
Olamaz mı belki bilemedigim için acmisimdir alla alla yaaa
tarafından
Sakin olun sordum sadece bende merak ettim
(73 puan) tarafından
Peki yanlışlıkla acmisim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla bende bugun milyon kere bagırdım galiba sudan cıkmak istemiyo ha bire çeşmeye götürüyo beni aç diye ay tükendim bagırmadan da geri gelmiyo napalım bağrıyoz iste kız sonra bende üzülüyom ama napayım :D 
(73 puan) tarafından
Öyle yaaa napalim Allah sabır versin
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Bağırmayan anne varmı acaba :angel:

Ömür törpüleri bunlar<3

(73 puan) tarafından
Sanmiom yoktur olamaz
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Hepimiz insanız bende bağırıyorum arada
0 oy
(183 puan) tarafından
Ben hayatta çok bağıran biri değilimdir ama bazen sabrım tastimi evet olur nadir o nadir anlardan biri kaynanamın evindeyken oldu malesef o da şeye bağlıyorum benim kızım 3 yaşında ve bebeğim 3 buçuk aylık çocuklarıma yetememe psikolojisi olduğu için bağırarak bastırıyor gibi hissediyordum kaynanamin evinde denk gelince kaynanam bana aşırı tepki gösterdi kavgayla sonuçlandı kötü ben çıktım ve eşimle aram bozuldu şiddet gördüm şuan ayrıyız.O kadar zor durimdayimki kimse yapmak istemez ki bende nasıl gelişti olay bilmiyorum ama asla öyle bı anne değilim şuan karşılarında çocuğuna bağıran dovebilecek kapasitede gözüken bir anneyim onların gözünde benim adımı kavgacı deli çingene diye çıkardılar kendimi çok kötü hissediyorum bu sebepten oturu
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Gün içinde kaç kere kızıyorum sayamiyorum bile :)) tek büyütüyorum çok zorlanıyorum baba desteği bile yok o yüzden vicdan yapmıyorum hiç bende insanım sabrım tasinca anında susuyor 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Gun içinde defalarca bu duyguyla boğuşan ben:)) anneyiz insanız bizimde sabrımız var canim.cok normal.ben sinirlendiğimde başka odaya geçiyorum yoksa daha çok bağırırım diye 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Bejna (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 520 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 302 göst.