0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
2 yaş 8 aylık daha ... Çok kötü bağırdım gözlerini kapatdı korkutan (((hiç hak etmedim onu ben el kadar çocuğa bile bağıracak kadar vahşileşiyorum bazen... Sırf lanet olası canım acıyor diyo 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
sende vicdanını rahatlatmak için buraya post açtın...

anneyiz robot değil özür dile kızından öp kokla sabret çok zor evet anne olmak bazen bende dayanamıyorum hem de hamileyim üstelik tepemden inmiyor
(108 puan) tarafından
Bende hamileyim canım ... Hayır vicdanım rahatlamaz (((
Özür diledim ama hakk etmiyor ki kendimi bazen kontrol edemiyorum çok utanıyorum bu tavrımdan
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ne için canım acıyor op hemen çocuğu bu kadar abartma geçmiş olsun. Yanlışlıkla.odlu kızım de 
(108 puan) tarafından
Hamileyim canm sürekli kalkıp arkasından koşamıyorum ,bide gün içinde yorgunluğum artdı ... Özür diledim fakat keşke hiç olmasa hep bir daha yapmıycam diyorum ama bir çaresini bulamıyorum
(2,369 puan) tarafından
Kuzum ağrılar acılar zor anlarım seni durdan anlamaz sen iki oturun o ağlar sen acikin o kucak ister sen uyursun o gelir vurur bende anneyim onan hamile değilim m ama sabrım taşıyor kuckatan inmiyor 26 aylık
(108 puan) tarafından
Öyle inan hep farkındayım buların ama bi an geliyor defalarca kendime bir daha olmayacak dememe rağmen nervim dönüyor keşke olmasa ... Kendim bile kendimden yoruldum
0 oy
(7,444 puan) tarafından

Bağırmak kolaya kaçmak kusura bakma ama tamam robot değiliz ama çok korkmuş baksana..

Şimdi gönlünü al sarılıp beraber birşeyler yapın
(7,444 puan) tarafından
Sakinleş şimdi öncelikle kendine şu soruyu sor bağırmadan önce senin canının acısı çocuğun mu ona bağırınca geçiyor mu ya da canının acısı o olsa bile daha minicik hep bunu getir aklına ve böyle durumlarda sarıl bak ona inan canının acısı geçicek ağrısı geçicek 9 aylık hamileyim 18 aylık oğlum var ağrılarım çok oldu acılarım çok oldu halada oluyor öyle durumlarda konuşuyorum oğlumla sarılıyoruz birbirimize sevgisi şifa olur bak inan bana :)
(2,369 puan) tarafından
Kuzum bak belki senin çocuğun usludur herkesin hamiellik süreci değişiktir bilemesssin bunu mesela ben bağırıyorum evet çünkü kulaklarında sorun var alıştım gel yapma otur diye diye çünkü hci bişey bilmiyo kelimeleri tanımıyor tabikide sende haklısın çok güzel yapıyorsun ama mesela ben üzerime aldım ama.aksama.kadar çıkan kulaklıkları takıyorum yapışacak diye mıknatıslı illaki kızıyorum yapma diye
(108 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yorumunuz çok deyerli Allah razı olsin ... Çok haklısınız
(7,444 puan) tarafından
Ben kalp kırmadım yanlız yorum yaparken insan olduğumuzun farkındayım sadece bağırınca birşeylerin geçmediğini anlattım :) Allah yardımcınız olsun
(7,444 puan) tarafından
Rica ederim en güzel ilaç sevgidir ve şu an 2 yaş sendromunda bu da geçicek inan herşey daha iyi olcak :)
0 oy
tarafından
Özür dile, bir daha yapma, onu çok sevdiğini söyle, eğer bağırırsan o da yakında bağırmaya başlar. Çocuk beyaz kağıt gibidir, ne yazarsan onu okursun.. 
(108 puan) tarafından
Malesef öyle
0 oy
(688 puan) tarafından
Herkesin bazen sesi yükseliyor. Daha bunlar ne ki büyüdüklerinde zaman bakalım ne tür kavgalar çıkacak evde onu giymem şunu beğenmem diyerekten :) henüz küçük daha bağırmak yerine yanlış bir davranışı olduğu zaman azarlayiop kizabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 301 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 665 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 334 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Bejna (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.