0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Üniversitede çok samimi değildik ama konuşurduk şimdi tesadüfen aynı semtteyiz sürekli görüşelim diyor ama ben geriden duruyorum hatta bi kere laf soktu bana bı gorusemedik bin kere diyorum dedi görüşmek istememe sebebim çok gösteriş meraklısı söylemesi ayıp çok şükür durumumuz iyi ama ben yine mütevazı takılıyorum ne eşimin aldığı hediyeyi ne başka birşeyi duruma atarım arada bı oğlumu içtiğim kahveyi paylaşırım o kadar. bu evlendiginde balayı odasina kadar çekip duruma atmıştı sürekli bı gösteriş edasında. Kinamiyorum o onun tarzı ama ben kapalı biriyim arkadaş da içki içiyorlar rahat insanlar bilemedim içime endişe düşüyor o mesaj attığında. Bide aynı semtteyiz ya arkadaşsiz olduğu için aa hadi sende burdasin hadi arkadaş olalım kafasında gibi yani vakit geçirmeye birilerini arıyor gibi.  kendisinin 2 yaşında kızı ve 3 aylık oğlu var benim de 5.5 aylık oğlum var oğlu yaramaz olur oğluma zarar verir endişesi de var burda hep okuyorum arkadaşımın oglu oğlumun kafasına vurdu vs yazan arkadaşları çoluk çocukla ugrasacak durumda degilim ne demeliyim sürekli oteliyorum ama kötü de olmak istemiyorum uzaktan merhaba merhaba yeterli bana 

7 Cevaplar

+1 oy
(4,135 puan) tarafından
Yani herkes görüşme o bu demiş ama bence bu kadar önyargılı olma seni postlarından biliyorum senin de içinin açılmasına farklı bir ortama Bi arkadasa ihtiyacın var bence ne güzel işte aynı semttesiniz belki arada Bi kahve içmek iki laf etmek sana da çok iyi gelecek belki oğlu çok uslu belki anne olarak ondan göreceğin şeyler olacak ne bileyim bence bir şans ver ha olmadı iyi gelmedi o zaman görüşme mesafe koy ama senin de bir arkadasa ihtiyacın var bence 
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Bosver canm yasam tarzınız zaten uymuyor kafa yapınız hic uymaz.pismanlik yaşarsın
tarafından
Demi bende ondan çekiniyorum işte ama bı kere de gelse bişe olmaz diyorum o bile içime batıyor ben uğraşamam böyle insanlarla gösteriş de gösteriş Allah veriyor hepimize sonuçta neyin gösterisi bu cozemiyom
(749 puan) tarafından
Bnm kafadansin,bir ker3 gelen bir seferle yetinmez gemede sen bilirsin
0 oy
(2,965 puan) tarafından
Eşim görüşmeme izin vermiyor de geç canım mütevazi olmak daha iyi en azından canını sıkmasın diye uzaklaş bugün yarın öbürsügün diye oyala onu o da vazgeçer elbet
tarafından
En iyisi böyle demek gibi
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Mesajlarına aramalarına hep geç dönüş yap o sklir 
0 oy
tarafından
Sürekli geç dönüş yap aramalarına mesajlarına işte oğlum çok huysuz yaramaz durmuyor Dr sürekli yada misafirim var işim  var VS o anlar herhalde 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Birkere görüşürsen arkası kesilmez eşim müsade etmiyor öyle gidiş gelişlere kusura bakma de geç hem kırmazsın hem kibarca reddetmş olrsn
0 oy
(576 puan) tarafından
Mesajını görüldü yap  ya da okumadan sil bi daha yazmaz. Ben böyle kurtuldum benim de vardı böyle biri 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 334 göst.
0 oy
24 cevap 844 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Lena (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 363 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.

377,324 soru