0 oy
1,211 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Kızlar evim küçük ve misafirlerim dahil gelen herkes banyodaki tuvaleti kullanıyor bende diğer tuvaleti kapattırop ıvır zıvır nw varsa duvara raf yaptırırp kullanışlı hale getirmek istiyorum alaturka yere üstüne bi tahta kestirip düz yapalım diyor eşim belki ilerde kullanırız bi sıkıntı olursa diyor yani komple kapatsmiycm yere ne kestirip zemini düz yapabiliriz varmı bi tavsiyeniz 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayır daha önce kullanıldığı için sürekli bakteri ürer ve kokar hiç hijyen olmaz 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Herkesin kendi tercihi ama midem kaldirmiyor benim kuzu.
(49,004 puan) tarafından
benimde ya
tarafından
Benimde yaa
(364 puan) tarafından
Evet haklısınz ama evim küçük balkonun küçük dolap yaptırsam daha da daralcak yer yok evi kullanışlı hale getirmem Lazım fayanslari yıkayıp deliği bi şekilde kapatırsam üstüne de bi şey kestirip koyarsam iyi kötü idare eder
(49,004 puan) tarafından
halam tuvaletini yeni yaptırdı tasi falanda yeni yiyecek koymuyo tuvalet kağıdı kirli sepeti vilesa kovasi onlari koyuyo
tarafından
O şekilde olabilir tabiki rn fazla temizlik malzemeleri tuvalet kağıdı ütü masası vileda falan koyarsın yiyecek olayına içim sinmez benim
0 oy
(14,147 puan) tarafından
Ay o şekilde kullanan gördüm ama hep bi risk var. Eğerki en üst katta oturmuyorsan riskli bence. Üst katin tuvaletinden su sizsa yada giderinde problem olsa sizinkine taşsa herşey mahvolur. 
(364 puan) tarafından
Hmmm evet yorumlarda bu şekilde yazan arkadaşlar da olmuş 2. Kattayim üstümde bi daire daha var
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Yapabilirisin can yapan çok var benim arkadasta 5senedir ebeveyn banyosunu öyle kullanıyor çoğu malzemesi orda benim yok olsa yapardım bende 
(364 puan) tarafından
Gerçekten ihtiyacım var evim küçük ve o wcyi kullanmıyoruz temizleyip üstüne bi tahta kestirip zemini komple kapatsak is görür bence duvara 3 4 raf
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ben kullanıyorum kompozit kestirdik biz
(364 puan) tarafından
O nasıl oluyor hic duymadim bi bakalım baklm çok teşekkür ediyorum yorumunuz için sagolun
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben tahta koydum üzerinde kurutma makinesi duruyor, en üst kattayim etkisi var mi bilmiyorum ama herhangi Bir sorun yaşamadım. Tahtayi koymadan önce deliği pet şişe ile kapattik. Tahtayi da sabit yapmadık bir şey olursa temizlemek gerekirse kaldırırız diye
(364 puan) tarafından
Evet tam olarak öyle yapmaktı niyetimiz acaba nasıl olur diye düşündük eşimde tahta kestireyim diyor ama düzgün duruyor mu o şekilde zeminde
(2,132 puan) tarafından
Bizim wc çok küçük anca kurutma makinesi sığıyor. O sabit durduğu için tahta da duruyor yoksa hareket eder tabi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kardeşim yaptırmıştı çokta güzel oldu valla misss gibi,hiç bi sorun çıkmadı 
(364 puan) tarafından
Öyle mi ya evim küçük gerçekten kullanılmıyor ve ihtiyacım var evimi kullanışlı hale getirmem Lazım yapacak bir şey yok temizleyip kullanixaz
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Benim evimi aldığım kişiler onsekilde yaptırmış başta pek sıcak bakmadım ama şuan tüm iviri zıvıri topladı resmen 
(364 puan) tarafından
Evet bende baya eşya toparlar diye düşünüyorum
0 oy
(4,592 puan) tarafından
Bizim komşumuz da yaptırmış öyle çok memnun bilmiyorum. 
(364 puan) tarafından
Inslahh bende düşünüyorum bi aksilik sıkıntı olmazsa niyetindeyim
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ben banyo içi tvaleti yeterli bulmuyorum birisi banyoda olduki bi başka kişi sıkıştı acil tvalete girmesi gerek napıcaksın bu arada hijyenik de deil. 
0 oy
(294 puan) tarafından
Benım de oyle kalın Bı tahta kestırdık uzerınede camasır makınesını koyduk kıler gıbı kullanıyorum cok buyuk rahatlık
(364 puan) tarafından
Bizde öyle düşündük umarım gzuel olur eşyalarımı baya toparlar diye düşünüyorum teşekkür ediyorum yorumunuz için
0 oy
(6,726 puan) tarafından
Bizim alttaki teyze kapattirmis canim Beyaz bir raf yaptirmis duvara altta çamaşır makinesi vardi. Tuvaleti komple kaldirmislar cok hoşuma gitti kileri. Bu ev kaynanamlarin olduğu icin ben yaptiramadim hicbirsey. 
(364 puan) tarafından
Ya aslında o teyze gibi komple iptal ettirip üstüne beton döküp düz zemin haline getirmek istiyorum ama eşim kırdırmiyalim ilerde ihtiyaç olur yada evi satarız tuvaleti kalsın diyor
(6,726 puan) tarafından
doğru canım lazım olabilir. Deliğini falan kapatırsınız lazım olursa geri açarsınız.
0 oy
(211 puan) tarafından
Bnce yaptrma ya wc sonuçta hijyenik gelmıyo bna
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bunu çoğu kişi yapıyor bende olsa güzel bi ilaçlar deliği kapatır sonra dezenfekte edip boyatır yapardım bu dedigini 
0 oy
(7,341 puan) tarafından
Bizim kucuk banyo kiler ama tuvalet klozet filan yok boyle koku filan yapar sanki ya tuvalet sıkıntılı gibi geldi 
(364 puan) tarafından
Hmm deliği bi şekilde kapaticaklar koku vs gelmesin diye ama gelir mi ilerde sıkıntı olmaz ınsalhh
0 oy
(514 puan) tarafından
Ben öyle kullanıyorm hiç koku filqn yok iyice kapatıp üzerine tahhta koyduk onun üst kısımlarına bikaç raf kestrdk çok güzel oldu kiler olarak kullanıyorum koku filan hiç yok gayet güzel bence yap pişman olmazsn bütün ıvır zıvırı alıyor ben hurçta kıyafet bile koyuyırum 
(364 puan) tarafından
Evet ya bende öyle düşünüyorum evim küçük ihtiyacım var ıvır zıvır nw varsa topar ya haklısın teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(736 puan) tarafından
Misafir nasıl banyo tuvaletini kullanabilir? Ben asla izin vermezdim 
0 oy
(3,939 puan) tarafından

image

biz boyle dolap yaptirdik alaturka tuvaletin oldugu yere
(364 puan) tarafından
Çok güzel olmus ama benim wc ufak biraz yoksa bende dolap yaptırmak istiyordum ama en fazla raf yaptırırp ıvır zıvıri toparlarimn

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 279 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde anakiz (2,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 28,404 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 264 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 215 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (246 puan) tarafından soruldu

386,001 soru

11,540,265 cevap

35,213 kullanıcı